18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzież Wszechpolska masakruje Napieralskiego

sveq • 2010-11-15, 15:12


Brawo!

PinkRose

2010-11-16, 09:11
alorkar napisał/a:

a ch*j w dupe narodowcą. Takie prawicowe scierwa i tak na swiecie wymierają i niedlugo juz nikt o tym gownie nie bedzie pamietac.



Naucz się p*zdo używać ortografii i ogonków, bo raz jej błędnie używasz a innym razem w ogóle.

Cooper napisał/a:



Jebac nacjonalistów.



Jedni chcą j***ć Policję, inni nacjonalistów. No k***a . Wysyp homo w tym kraju nastał.

veno

2010-11-16, 11:18
jak poszedł z tym wykazem do niego to myślałem że idzie mu zapie**olić XD

Maciek93PL

2010-11-16, 16:25
Cthulhu napisał/a:


Napisał maciek lat 17 :roll:



Leć głosować na murzynów. Jeśli zazdrościsz że mając 17 lat przerosłem cię intelektem to znaczy że pewnie głosujesz na SLD albo innych tępych żydów lub gejków.

Cooper napisał/a:

Ooo..widzę że wielu zwolenników ugrupowania znikąd jak tylko wywodzącego się także z ramienia pana Giertycha. Brawo.

Młodzież Wszechpolska = skrajny nacjonalizm. W Niemczech tez jest podobne ugrupowanie, NPD, mają ciekawe założenia do realizacji.

Jebac nacjonalistów.



Następny argument lewaka w dodatku z prostą składnią. Lewaki budują zdania stawiając bezokolicznik ,,j***ć'' i dowolne słowo typu ,,policję'' ,,nacjonalistów''.
Ciężko was lewaki słuchać więc lepiej idźcie do synagogi się pomodlić bo to lepiej wam zrobi.

matx

2010-11-16, 16:26
najpierw to ten chloptas powinien sie nauczyc poprawnie mowic po polsku. mówi "ł" zamiast "r", co on sobie k***a wymysil za jezyk nowy. tak wiem ma problem z wymowa ale co mnie to obchodzi. wystepuje publicznie to powinien mowic poprawnie a jak nie umie to niech w domu siedzi.

pie**olicie o Pilsudskim i innnych, a co wy wiecie o tych czasach jak za kwasnieskiego czy walesy sie wiekszosc z was urodzila. ksiazki? internet?
I co ma wspolnego polityka z xx wieku z polityka z xx wieku? historycy k***a sie znalezli.

co to za roznica kto bedzie rzadzil tym krajem, czy prawica czy lewica, czy pedal czy kobieta z garnkiem w reku, kazdy bedzie chcial was tylko z kasy opie**olic.

moomin

2010-11-16, 16:47
Tytuł posta jest nieadekwatny do treści, ja nie widzę tu żadnej masakry szczególnie, że Napieralski odpowiedział bardzo konkretnie
A dlaczego?
Dopóki MW wypuszczą "w świat" tego typu działaczy i dopóki będą w ten sposób prowadzić dyskusję dalej będą tam gdzie są czyli w podziemiu.
Radykalizm obojętnie w jakiej postaci nie jest niczym dobrym, i jeżeli jeszcze ktoś tego nie rozumie, to zrozumie, do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.
Młodzież ma to do siebie, że jest podatna na różne formy radykalizmu, oraz na tego typu wypowiedzi jak te pana Wszechpolaka, na szczęście nie młodzież sprawuje rządy.

Ra...........og

2010-11-16, 17:08
moomin napisał/a:

Radykalizm obojętnie w jakiej postaci nie jest niczym dobrym, i jeżeli jeszcze ktoś tego nie rozumie, to zrozumie, do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.


Do tego cała sprawa wyszła na 2 tyg przed wyborami? nagle szum i wolanie o miłość do kraju...
Maciek93PL napisał/a:

Jeśli zazdrościsz że mając 17 lat przerosłem cię intelektem to znaczy że pewnie głosujesz na SLD albo innych tępych żydów lub gejków.


patrz Maćku on odpowiedział za mnie:
Cytat:

Młodzież ma to do siebie, że jest podatna na różne formy radykalizmu, oraz na tego typu wypowiedzi jak te pana Wszechpolaka, na szczęście nie młodzież sprawuje rządy.


ZoOm

2010-11-16, 17:15
Fascynujące. Wszechpolacy to ciekawe zwierzęta. Chyba kupię sobie o nich film.

sveq

2010-11-16, 17:55
moomin napisał/a:

Tytuł posta jest nieadekwatny do treści, ja nie widzę tu żadnej masakry szczególnie, że Napieralski odpowiedział bardzo konkretnie
A dlaczego?
Dopóki MW wypuszczą "w świat" tego typu działaczy i dopóki będą w ten sposób prowadzić dyskusję dalej będą tam gdzie są czyli w podziemiu.
Radykalizm obojętnie w jakiej postaci nie jest niczym dobrym, i jeżeli jeszcze ktoś tego nie rozumie, to zrozumie, do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.
Młodzież ma to do siebie, że jest podatna na różne formy radykalizmu, oraz na tego typu wypowiedzi jak te pana Wszechpolaka, na szczęście nie młodzież sprawuje rządy.




No bardzo konkretnie odpowiedział, nie ma co. Zasłaniał się tylko, że koleś cieszył się z zatrzymania pedała Bierdonia

necrofallus

2010-11-16, 20:21
@Freaqs

"Wpierw wykrzykujesz, że nacjonalizm to nie neonazizm a potem utożsamiasz stronę przeciwną z homoseksualistami. pie**olnij się w łeb :O"

A może niesłusznie utożsamiam? Zresztą Twoja wypowiedź nie ma większego sensu..

ChiefQuality

2010-11-16, 22:53
cytując Piłsudzkiego "naród wspaniały tylko ludzie k***y"

Rh...........ox

2010-11-17, 10:47

Sulring

2010-11-17, 14:21
bo lewica w Polsce to gówno a nie lewica... kto to widział, żeby lewica tolerowała kościół...

Smuxer

2010-11-17, 16:35
jak już coś dajecie to może całe, co? bo ten typ pojechał Napie**alskiego a nawet nie ma jak się tłumaczył... bez sensu...

sveq

2010-11-17, 22:09
Smuxer napisał/a:

jak już coś dajecie to może całe, co? bo ten typ pojechał Napie**alskiego a nawet nie ma jak się tłumaczył... bez sensu...



A może, gamoniu, byś przeczytał cały temat? Podałem w którymś tam poście link do całego filmiku. Co za typ, ja pie**ole. :shock: