18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzież Wszechpolska masakruje Napieralskiego

sveq • 2010-11-15, 15:12


Brawo!

Longerus

2010-11-15, 20:13
„mnie też pobito kiedyś” widać bo jeszcze do tełaz seplenisz… logopeda nie gryzie :roll:

Ra...........og

2010-11-15, 20:13
Maciek93PL napisał/a:

Niech sobie lewica wystawia w wyborach kolejnych żydów czy murzynów, niszczy manifestacje niepodległościowe, propaguje homoseksualizm i aborcję ale niech nie liczy na głosy logicznie myślących ludzi bo SLD to spore siedlisko patologii.


Napisał maciek lat 17 :roll:

avenger1

2010-11-15, 20:16
Dziekuje za upload tego filmiku!

Longerus napisał/a:

„mnie też pobito kiedyś” widać bo jeszcze do tełaz seplenisz… logopeda nie gryzie :roll:

i to sa k***a wlasnie "argumenty" lewakow

silmar

2010-11-15, 20:17
Piekne! Koles pewny siebie i rzeczowy! Oby wiecej takich, ktorzy beda mowili konkterami i wytykali błęby (klamstwa), a nie "panow" posłow pie**olących o niczym.

1986kuba

2010-11-15, 20:25
Jakiejkolwiek organizacji nie postawiłoby się przed jakimkolwiek politykiem i nie dałoby się prawa wypowiedzi w jakimkolwiek temacie to by dostał brawa a na sadolu nawet czasem piwo :-P Przytoczony fragment jest z dupy wyjęty bo jest ucięty i zmanipulowany. Jak już ktoś coś wstawia to proponuję dać trochę obiektywizmu. Nie ma obiektywizmu (zwłaszcza w "politycznej" sprawie), nie ma piwa.

p.s. nie, nigdy nie głosowałem na SLD, nie głosuję i w planach głosować nie mam ;-)

Skądinąd

2010-11-15, 20:28
patrze na to gowno i utwierdzam sie w przekonaniu, ze robie dobrze nie placac abonamentu!

Desti

2010-11-15, 20:35
chciałem coś mądrego napisać... ale kulwa nie dam rady :-(

Johnbezel

2010-11-15, 20:38
NRiver napisał/a:

@Witkacy

Ziom Piułsudski tylko wykorzystał lewaków bo oni są tylko dobrzy jak trzeba coś rozpie**olić.


To prawda, zaczeli od Lecha a teraz będą was wymordowywać po kolei... Prawica strzeżcie się :lodowka:

Wa...........is

2010-11-15, 20:44
Aż mi się łezka uroniła po przemowie młodego neofaszysty. Demagog a ludzie łykają... Każdy kto myśli że pan z młodzieży wszechpolskiej ma racje powinien wziąć głęboki oddech i książkę w rękę.

morinho

2010-11-15, 20:53
O k***a, widzę że ludność sadistica ma kolejną tyrę, z gatunku ostatecznych:
Lewak!

si...........er

2010-11-15, 20:59
po 2 wojnie byliśmy zajebiście etniczni, 99,99,99,99 Polacy , trza utrzymać ten stan, w tym popieram to ścierwo

morinho

2010-11-15, 21:06
NRiver napisał/a:

@Witkacy

Ziom Piułsudski tylko wykorzystał lewaków bo oni są tylko dobrzy jak trzeba coś rozpie**olić.
No a jak już lewaki wszystko rozpie**oliły co miały rozpie**olić to Piułsudski poszedł budować z prawicą bo prawica od tego jest.


Tępy łosiu. Wiesz jaka jest rodzima partia Piłsudskiego? PPS.
Wykorzystał Lewice? W trakcie przewrotu majowego, niewątpliwie.
Budował z prawicą?! I dlatego całkowicie zmarginalizował ND? A wiesz jaki był jeden z głównych powodów przewrotu? Nie chciał dopuścić do prawicowego przewrotu NIEDOUCZONY MANIPULANCIE!

Cooper

2010-11-15, 21:08
Ooo..widzę że wielu zwolenników ugrupowania znikąd jak tylko wywodzącego się także z ramienia pana Giertycha. Brawo.

Młodzież Wszechpolska = skrajny nacjonalizm. W Niemczech tez jest podobne ugrupowanie, NPD, mają ciekawe założenia do realizacji.

Jebac nacjonalistów.

sveq

2010-11-15, 21:10
1986kuba napisał/a:

Jakiejkolwiek organizacji nie postawiłoby się przed jakimkolwiek politykiem i nie dałoby się prawa wypowiedzi w jakimkolwiek temacie to by dostał brawa a na sadolu nawet czasem piwo :-P Przytoczony fragment jest z dupy wyjęty bo jest ucięty i zmanipulowany. Jak już ktoś coś wstawia to proponuję dać trochę obiektywizmu. Nie ma obiektywizmu (zwłaszcza w "politycznej" sprawie), nie ma piwa.

p.s. nie, nigdy nie głosowałem na SLD, nie głosuję i w planach głosować nie mam ;-)




Na twoją prośbę zamieszczam link do calego filmiku. mam nadzieję, że to chociaż obejrzysz. A co mi tam, wyślę Ci PW.

http://www.tvp.pl/krakow/publicystyka/mlodziez-kontra