18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzi Żydzi pod polskim konsulatem w Nowym Jorku oskarżali

kubex10091 • 2016-05-06, 13:31
Pejsate dzieciaki oskarżają polaków o holokaust. Swoje zarzuty opierają na książce Jana GroSSa.

kalijanek

2016-05-06, 16:18
zapłacimy, zapłacimy, tylko niech przyjdą osobiście po pieniądze

iamthelaw

2016-05-06, 16:23
Najpierw biegają takie pedzie po mieście krzycząc coś o wieszaniu syjonistów na drzewach, a później zdziwieni że żydzi was pedzie nie lubią. Gdybyście nie doili tak państwa, pasąc ten was pasożytniczy kler, to może by to państwo było na tyle silne, że by żydki się go nie czepiały. A tak to macie ten wasz grajdół, na który każdy pluje.

pi...........ja

2016-05-06, 16:26
A tymczasem rzekomo przebudowane TVPis nadaje o jakimś żydowskim marszu w Auschwitz dwa razy dłuższy materiał niż o III Powstaniu Śląskim.

gu...........y1

2016-05-06, 16:42
Skoro obozy zagłady nazywają się żydowskie,to sami żydzi go utworzyli,proste.

Tomikchomik1

2016-05-06, 16:44
A żydzi są odpowiedzialni za komunizm.

AmbasadorIzraela

2016-05-06, 17:41
Ooo, właśnie chciałem to wrzucić.
Tak generalnie to warto w ogóle wiedzieć co to za akcja:
http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/polacy-jestescie-odpowiedzialni-za-holokaust

Tutaj się ujawnia czyste sk***ysyństwo Żydów z USA.
Z holocaustem większość z nich mało co ma wspólnego, ale się odzywają za każdym razem, gdy mogą coś na tym zyskać.
Cała akcja zorganizowana została przez rabina Zeva Friedmana, te dzieciaki są dobrym pokazem, że po prostu nie wiedzą czemu tam do końca są, pewnie woleli przyjść tutaj zamiast mieć normalnie lekcje, ot co. A gadają to co im nagadali, bo znawcami tematu raczej nie są, skoro nie znają ani Karskiego, ani Sendlerowej, ani rodziny Ulmów.

Ogółem to jakaś prywata, a ten rabin pewnie to jakiś chawer (przyjaciel) Grossa. Wczoraj wieczorem przy piwie rozmawiając z kolegami stwierdziliśmy że to zwykły idiota, skoro nie zna się w ogóle w temacie (liczba Polaków odznaczonych przez jad waszem jest tego najlepszym przykładem) który krzyczy i niszczy PR, bo może.

Dupne argumenty, że w Polsce były najlepsze warunki do budowy obozów bo antysemityzm (nie przeczę że nie było go w ogóle, ND i te sprawy) tak bardzo nie wspominają że na tych terenach żyło 3 mln Żydów przed wojną, bo było im tutaj dobrze. Szkoda strzępić ryja.

Ja tam bym się tym nie przejmował, równie dobrze możemy przejmować się każdym popieprzonym księdzem, tym bardziej, że my, Żydzi z Izraela, wiemy jak było naprawdę.

mojzesz44

2016-05-06, 17:51
Przecież to RASIZM ! podajcie ich do sądu