18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Młode pokolenie

Rotheran • 2013-09-24, 16:21
Dzisiaj rano siedziałem na przystanku, czekając na autobus. W sumie sporo ludzi tam stało, był jeszcze bohater tej historii, czyli pies. Raczej bezdomny, bo wyglądał na zaniedbanego. Spał sobie, nikomu nie wadząc. W pewnym momencie zjawiła się kobieta, z dzieciakiem. Na oko miał dziewięć lat. Matka usiadła, dzieciak gapił się na psiaka. W końcu podszedł do niego i zasadził mu buta, patrzę na reakcję matki, a ta się śmieje. Już wstawałem, by młodego trzepnąć w ten pusty łeb i walnąć kazanie matce, gdy nagle słyszę krzyk. Dzieciak ryczy, matka coś wrzeszczy, żeby wzywać karetkę, a ja się śmieję. Pies upie**olił gówniarza i zwiał gdzieś. Co ciekawe, zostałem uznany za bohatera negatywnego w całej historii. Jakaś babcia zaczęła mi prawić morały o tym, że nie wolno się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia. Natomiast dupy nie ruszyła, gdy młody kopał psinę.

Mam cichą nadzieję, że wda się zakażenie.

osiek92

2013-09-24, 16:22
było zabrać tego psa do mieszkania jak taki jesteś k***a obrońca :lol:

SamSobieBogiem

2013-09-24, 16:27
to coś jak obrońca Ikonowicz... walczy o sprawiedliwość, ale osobiście nie pomoże :)

ProVVe

2013-09-24, 17:41
Mimo wszystko trzeba było jeszcze zj***ć to tałatajstwo... j***ne małe gnoje nie maja kultury i obycia bo dzieci rodzą dzieci, które nie wiedzą jak swoje wychować... Później czytam, że grupa 5 chłopców od 8 do 12 lat zgwałcili dziewczynkę 6lat... Te j***ne patologiczne środowiska powinno się sterylizować jeśli miot jest taki pok***iony...

pawu95

2013-09-24, 17:53
Dzieciak nie jest winny. Trzeba było matce zapie**olić.

cexior

2013-09-24, 17:54
Up
Skoro jesteś taki uczony czemu k***a nie zostałeś nauczycielem?

Vadim

2013-09-24, 17:57
Rotheran napisał/a:


Mam cichą nadzieję, że wda się zakażenie.



Ja też :dead:

KebabRemover

2013-09-24, 18:00
Ja również życzę zakażenia szczylowi, a Tobie stawiam piwo i pozdrawiam.

tranzystor

2013-09-24, 18:02
Rotheran napisał/a:

Dzisiaj rano siedziałem na przystanku, czekając na autobus. W sumie sporo ludzi tam stało, był jeszcze bohater tej historii, czyli pies. Raczej bezdomny, bo wyglądał na zaniedbanego. Spał sobie, nikomu nie wadząc. W pewnym momencie zjawiła się kobieta, z dzieciakiem. Na oko miał dziewięć lat. Matka usiadła, dzieciak gapił się na psiaka. W końcu podszedł do niego i zasadził mu buta, patrzę na reakcję matki, a ta się śmieje. Już wstawałem, by młodego trzepnąć w ten pusty łeb i walnąć kazanie matce, gdy nagle słyszę krzyk. Dzieciak ryczy, matka coś wrzeszczy, żeby wzywać karetkę, a ja się śmieję. Pies upie**olił gówniarza i zwiał gdzieś. Co ciekawe, zostałem uznany za bohatera negatywnego w całej historii. Jakaś babcia zaczęła mi prawić morały o tym, że nie wolno się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia. Natomiast dupy nie ruszyła, gdy młody kopał psinę.





Młody kórwinista, ewentualnie palikotowiec wyrośnie.

srasshole

2013-09-24, 18:05
później przyjechał autobus i były brawa.

Jajcarz

2013-09-24, 18:06
To zdecydowanie wina matki, wzięła by gówniarza za kark, wyjaśniła mu dlaczego zrobił źle i koniec tematu, a nie dzieciak widzi, że matka się cieszy to następnym razem tym bardziej psa kopnie by się podlizać.
Odnośnie właśnie tego, że dzieci rodzą dzieci, to ja jednak mam coś w sobie z lewaka, bo edukacja seksualna w szkołach powinna mieć miejsce. Nauczyło by się jednego gimbusa z drugim do czego służy prezerwatywa, tabletki antykoncepcyjne i od razu liczba patologii by spadła przynajmniej trochę. Jedyny minus tego byłby taki, że mniej historii czy filmików byłoby na sadisticu.

heniuserver

2013-09-24, 18:13
Szkoda że akurat nie nagrałeś tego zajścia.

kenzol

2013-09-24, 18:48
Dzieciak jest NIEWINNY!!! To nie jego wina, że matka nie wpoiła mu żadnych wartości. Dziecko po prostu zostało tak wychowane. Dzieciaka w tym wypadku należało tylko upomnieć, a opie**ol należy się matce, która jeszcze zęby suszyła jak psina dostawała kopniaki. W Afryce młode dzieciaki muszą nosić kałachy i napie**alać murzynów, u muslimów młode 10-latki muszą być dobrymi żonami i matkami. To jakie nasze dzieci będą miały dzieciństwo i w jaki sposób będą się zachowywać zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

pakicito

2013-09-24, 19:19
Cytat:

Młody kórwinista, ewentualnie palikotowiec wyrośnie.


chyba ci się popie**oliło w głowie

contowsky

2013-09-24, 19:35
Ja mam nawet głośna nadzieję że będzie zakażenie i zdechnie