18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Młode pokolenie

Rotheran • 2013-09-24, 16:21
Dzisiaj rano siedziałem na przystanku, czekając na autobus. W sumie sporo ludzi tam stało, był jeszcze bohater tej historii, czyli pies. Raczej bezdomny, bo wyglądał na zaniedbanego. Spał sobie, nikomu nie wadząc. W pewnym momencie zjawiła się kobieta, z dzieciakiem. Na oko miał dziewięć lat. Matka usiadła, dzieciak gapił się na psiaka. W końcu podszedł do niego i zasadził mu buta, patrzę na reakcję matki, a ta się śmieje. Już wstawałem, by młodego trzepnąć w ten pusty łeb i walnąć kazanie matce, gdy nagle słyszę krzyk. Dzieciak ryczy, matka coś wrzeszczy, żeby wzywać karetkę, a ja się śmieję. Pies upie**olił gówniarza i zwiał gdzieś. Co ciekawe, zostałem uznany za bohatera negatywnego w całej historii. Jakaś babcia zaczęła mi prawić morały o tym, że nie wolno się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia. Natomiast dupy nie ruszyła, gdy młody kopał psinę.

Mam cichą nadzieję, że wda się zakażenie.

Rotheran

2013-09-24, 20:44
@Dwa pierwsze komentarze

Niby dlaczego mam zabierać jakiegoś psa do domu? Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o to, że gówniarz skopał niczym mu nie wadzącego zwierzaka, a jego matka jeszcze mu przyklaskiwała. Natomiast co do tego, że nie pomogłem. Przeczytaj raz jeszcze. Nim zdążyłem wstać, pies już ugryzł młodego. Nie przewidziałem tego, że go kopnie. Jednak moją winą jest, że nie jestem prorokiem. :-|

Kozojeb

2013-09-24, 21:01
Nie pie**olcie że matka czegoś tam nie wpoiła! Mózg normalnego człowieka ma naturalną zdolność do odczytywanie emocji więc jeśli gnój nie dostrzega cierpienia innej istoty to znaczy jedno: psychiatryk albo prysznic w wersji 1939.

KrisCFC

2013-09-24, 21:11
Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :)

MateuszMmz

2013-09-24, 22:26
Skopał psa który sobie niewinnie leżał, jak pójdzie do gimnazjum to zacznie kopać kosze na śmieci z kolegami, a później przystanki autobusowe. Tak samo jak z kradzieżą: Zacznie od batonika, potem komórka, portfel, rower, a w końcu samochód. A opie**ol należy się matce, ale dzieciakowi soczysty kopniak by nie zaszkodził

ss...........mi

2013-09-24, 22:44
Jak przyjmie maly parch serie bolesnych zastrzyków to sie nauczy :) i suka co go na swiat wysrala tez moze przy okazji cos zrozumie bo po kims musial sk***ysynstwo odziedziczyć

Browaryt

2013-09-25, 09:26
A ch*j do dupy... twój pies że tak się wk***iasz? Też nie przepadam za tym bezdomnym gównem nigdy nie wiesz czy to Cie z głodu nie upie**oli a gówna na chodniku to też ich sprawka

KebabRemover

2013-09-25, 13:59
helmanss napisał/a:

Nie pie**olcie że matka czegoś tam nie wpoiła! Mózg normalnego człowieka ma naturalną zdolność do odczytywanie emocji więc jeśli gnój nie dostrzega cierpienia innej istoty to znaczy jedno: psychiatryk albo prysznic w wersji 1939.


To samo miałem napisać, mi nikt nie mówił "nie rób krzywdy zwierzętom", a jakoś nie kopałem psów dla zabawy, ewidentnie rośnie psychopata. Od zwierząt się zaczyna.

voidinfinity

2013-09-25, 18:09
Rotheran napisał/a:

Co ciekawe, zostałem uznany za bohatera negatywnego w całej historii. Jakaś babcia zaczęła mi prawić morały o tym, że nie wolno się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia. Natomiast dupy nie ruszyła, gdy młody kopał psinę.



Jak człowiek jest młody to można mu wiele wybaczyć - ale takie stare k***y tylko do pieca :hitler:

NamisaKuroitori

2013-09-25, 21:08
Dobrze gówniarzowi! Szkoda, że mu łapska nie odgryzł.