18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Miszcz i Małgorzata :)

mieszalniapasz • 2013-12-12, 15:11
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata. (…)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

:wodka:

Opis: Małgorzata i Behemot.
Źródło: rozdział 24

SzybkiJanusz

2013-12-13, 12:31
I tak się właśnie zdobywa kobiety

lotna

2013-12-13, 12:43
Ta książka ma tyle dobrych tekstów, a nie wiedzieć czemu, cytuje się tylko ten jeden :roll: Zasmuca mnie to. Macie tu inny, może się spopularyzuje 8-)
Cytat:

Zaświadcza się niniejszym, że okaziciel niniejszego zaświadczenia, Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u szatana, gdzie został zaangażowany jako środek lokomocji... otwórz Helia nawias, a w nawiasie napisz "wieprz". Podpisano -Behemot.


albo
Cytat:

Koniak również ciągnął jak każdy porządny człowiek - duszkiem, całymi setkami i bez zagrychy.


Petrarka

2013-12-13, 12:48
Mistrz i Małgorzata awszeo spoko.

Stefanesko

2013-12-13, 13:00
Zajebista książka :) Jest tam sporo równie świetnych fragmentów. Warto przeczytać ;)

antek025

2013-12-13, 14:13
maiłem nadzieję, że dzięki literaturze pięknej choć na chwilę kultura wysoka się pojawi, a tu taki ch*j :/

mieszalniapasz

2013-12-13, 14:37
Masterof napisał/a:



Nie przesadzajmy. Kilka dni temu na kwejkach był obrazek z tym oto cytatem i na 100% to jest prawdziwe źródło.



Nie wiem, nie odwiedzam kwejka, ale jakby cos było ciekawego to daj cynk.

pi...........ja

2013-12-13, 16:03
Jedyna dobra książka na liście narzuconych lektur.

kasztan93

2013-12-13, 18:30
@pietras chyba "Dżumy" nie czytałeś. Albo "Roku 1984". Było kilka dobrych lektur. Ale większość to nudna kicha.

pi...........ja

2013-12-13, 18:37
Co Ty widzisz w Dżumie? Roku nie czytałem i nie zamierzam. Nie kręcą mnie opisy porąbanych totalitaryzmów, do tego napisane przez byłego bojówkarza czerwonych Brygad Międzynarodowych.

Dekadens

2013-12-13, 19:23
Nie czytajta lepiej dzieci więcej książek, skoro "Mistrza i Małgorzatę" tu wrzucacie jako sadolskie. Jeszcze się posracie jak poczytacie resztę Bułhakowa czy Dostojewskiego czy czegokolwiek co nie jest Zmierzchem :-/

eligurf

2013-12-14, 00:29
Dekadens napisał/a:

Nie czytajta lepiej dzieci więcej książek, skoro "Mistrza i Małgorzatę" tu wrzucacie jako sadolskie. Jeszcze się posracie jak poczytacie resztę Bułhakowa czy Dostojewskiego czy czegokolwiek co nie jest Zmierzchem :-/



Też uważam że cytat nie jest godzien obecnego Sadola. I jeszcze błędny opis. Za miszcza to by ci Behemot kwasu w dupę nalał.

kasztan93

2013-12-14, 01:40
pietras_ja napisał/a:

Co Ty widzisz w Dżumie? Roku nie czytałem i nie zamierzam. Nie kręcą mnie opisy porąbanych totalitaryzmów, do tego napisane przez byłego bojówkarza czerwonych Brygad Międzynarodowych.



Po prostu te książki są wg mnie ciekawe. Jako dzieła literackie. I tyle.

Black Joker

2013-12-15, 20:33
Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.



Tak mi się przypomniało z innej beczki czy też książki....