18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MISTRZOWIE DWÓCH KÓŁEK !!!

THEMON • 2013-05-28, 18:50
Drobna kompilacja mistrzów dwóch kółek !!!!



p.s DESEREK


pokornyGNO

2013-05-28, 18:55
Za krzywdę rowerzystów zawsze piwo. Co to za nuta?

Kaprys

2013-05-28, 19:02
Za deserek browar. Mam nadzieję, że kierowca składu nie zarobił za debila-cyklistę.

~Vuko

2013-05-28, 19:26
Za deser krata browarka :ok:

ProVVe

2013-05-28, 19:32
Deserek już był na sadolu, ale k***a dawno go nie widziałem ^^ Pamiętam bo część "kierowców" sadola mówiła, że to kierowca tira ponosi winne co jest gównianym kłamstwem :-P

Isthistheend

2013-05-28, 19:59
Najbardziej wk***iajacy uczestnicy ruchu drogowego, Nie stosujacy sie do zadnych j***nych zasad czegokolwiek. A jak pie**olniesz takiego to Ci nawet prawko moga wycofac na pare miechow. Wypie**alac z rowerami na wyznaczone sciezki, a przez pasy to sie k***a rower przeprowadza i ch*j.
<rage mode=off>

Moby_Dick

2013-05-28, 20:04
pokornyGNO napisał/a:

Za krzywdę rowerzystów zawsze piwo. Co to za nuta?



Oby Tobie się k***a krzywda nie stała!

Isthistheend napisał/a:

Najbardziej wk***iajacy uczestnicy ruchu drogowego, Nie stosujacy sie do zadnych j***nych zasad czegokolwiek. wypie**alac z rowerami na sciezki!!!



Z wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zajebistym kierowcą skutera, albo typem, który zajebiście przepisowo jeździ samochodem i stosuje się do zasad!
Nie wszyscy na rowerach jeżdżą jak debile przedstawieni na filmiku. A na ścieżkę rowerową zapewne tacy kierowcy jak Ty sami powinni sp***alać! Droga jest dla samochodów, motorów i k***a rowerów. A ścieżek rowerowych jest tak dużo, że ja pie**ole. Więc traktuj k***a każdego jak równego sobie uczestnika ruchu. To może jak takie podejście będziesz miał, to będzie bezpieczniej na drogach.

gruchens

2013-05-28, 20:04
Mnie jako zapalonego rowerzysty bolało oglądanie tego filmiku...
...bolała mnie głupota innych rowerzystów!
Jeżdżenie zgodnie z przepisami, a momentami, jak w tym filmiku, po prostu używanie mózgu i nie wpie**alanie się komuś na czołówkę(!!!) naprawdę nie jest trudne
:erniepalm:

ellsworth

2013-05-28, 20:17
Nie wiem czemu ten ironiczny tytuł o mistrzach dwóch kółek skoro duża część wypadków to wymuszający pierwszeństwo samochód przy skręcie, albo pieszy lezący jak chce, a co do pozostałych to problemem jest to, że tak jak i pieszym tak rowerzystą może być każdy bez względu na znajomość przepisów i potem zdziwienie jak taki batman na dwóch kółkach popierdziela nocą przez przejście dla pieszych i dostaje strzała.

camson

2013-05-28, 20:27
Prawda jest taka, że rowerzyści się rozpanoszyli. Wjeżdżają gdzie chcą, kiedy chcą i jak chcą.

opossun

2013-05-28, 20:43
szkoda rowerów :D rys na ramie, ósemek z kół i reszty usterek ...

Sidowski

2013-05-28, 20:49
I to soczyste "jebac" co drugi filmik :D

Jendor

2013-05-28, 20:49
a ojciec zawsze uczył ..
"jeb w łeb"
ile razy ci k***@ mówiłem ! przez jezdnię się rower przeprowadza ! tylko czekać na moment kiedy samochód będzie w ciebie jechał, a ci pedałów pod nogami zabraknie !a tak to wyjebiesz rower i uciekniesz, szkoda roweru ale nogi całe i łeb cały !

Eliot Imperio

2013-05-28, 20:54
W zdecydowanej większości tych wypadków winni są rowerzyści, ale jak idzie wydedukować, rzecz dzieje się w rosji więc nic dziwnego. Nagłe skręty w lewo albo w prawo tuż przed samochodami, wjazdy na przejścia. Często w moim mieście widuję takie sytuacje, dzięki bogu nigdy nie zdarzyło mi się trafić nikogo kto przejeżdżał na rowerze przez pasy. Ojciec mi tylko mówił, że ciężarówką raz trącił rowerzyste w tylne koło bo tak zapie**alał przez przejście. A jaki oburzony był i wyzywał. Sam zadzwonił na policje i pogotowie. Miał ogromnego pecha, bo na skrzyżowaniu znajdowały sie kamery i nie dość że wjechał na czerwonym, to jeszcze nie było ścieżki rowerowej i miał obowiązek zejść z rowera :mrgreen: