18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miły gest ze strony bankomatu

maksymilian45 • 2014-08-01, 15:47
Akcja ma miejsce gdzieÅ› w Kanadzie.

Ja...........ec

2014-08-02, 13:57
SsijMiKij napisał/a:

i co pedale to po kiego huja tu wrzucasz te gowno, juz lepiej zebys naprawde sp***olil ze tego kraju najlepiej gdzies gdzie niema internetu



Ty naprawdę masz trzydzieści lat? Śmiem wątpić... :roll:

MAJORO

2014-08-02, 14:03
Nie wiem co to robi na tej stronie. Naprawdę chcecie zrobić z sadistica joemonstera ?

Marsto

2014-08-02, 14:12
Strasznie ch*jowy filmik jak i autor filmiku... :)

ProVVe

2014-08-02, 14:21
Banki i ich śmieszna propaganda... Żydzi maja jakieś takie powiedzenie, że "człowieka można tanio kupić, a będzie ci wierny do końca..." Dlatego stanowczo mówie niech sp***alają... Chyba, że będą każdej jednej osobie przynajmniej na święta trzaskiać prezenty tego typu... I tak ogromną kasę trzepią z cudzych majątków ch*je...

ianmoone

2014-08-02, 14:23
sadistic w ch*j

Tomikchomik1

2014-08-02, 14:26
Tylko w Polsce bankomat to przeważnie "ściana płaczu"...

fun88

2014-08-02, 15:05
maksymilian45 napisał/a:


Zagryź sobie dzisiejszy obiad słownikiem ortograficznym ;)



i cebulÄ…

sobczi

2014-08-02, 15:09
SsijMiKij napisał/a:

i co pedale to po kiego h*ja tu wrzucasz te gowno, juz lepiej zebys naprawde sp***olil ze tego kraju najlepiej gdzies gdzie niema internetu


jak mnie wk***iają pseudomegasadole, którzy właśnie w taki sposób reagują na jakikolwiek temat odbiegający od swego rodzaju norm tego portalu. rozumiem, nie podoba się komuś, to to omińcie i nie stawiajcie piw. a jeśli ktoś nie wytrzyma bez wyżalenia się to napiszcie komentarz, ale na jakimkolwiek poziomie..

Novotko

2014-08-02, 15:16
spojrzcie na to z innej strony, banki wiedza o was wszystko. nadal czujecie sie bezpieczni?

di...........os

2014-08-02, 15:33
SsijMiKij napisał/a:

@vuko
czuje
czuje
ze mi twoja matka h*ja masuje :)



Haha :D ! Albo masz faktycznie piętnaście lat, albo niedowład mózgu :D !


Swoją drogą, gratki dla ciebie, że zrobiłeś temat swoimi komentarzami - reżyserowane ckliwe filmiki i mnie o torsje przyprawiają... Wprowadziłeś swoimi przemowami element szczególnego rodzaju folkloru :D !

ProVVe napisał/a:

Banki i ich śmieszna propaganda... Żydzi maja jakieś takie powiedzenie, że "człowieka można tanio kupić, a będzie ci wierny do końca..." Dlatego stanowczo mówie niech sp***alają... Chyba, że będą każdej jednej osobie przynajmniej na święta trzaskiać prezenty tego typu... I tak ogromną kasę trzepią z cudzych majątków ch*je...



Banki zarabiają na obrocie pieniędzmi, nie na opłatach bankowych... Zadaj sobie pytanie: czy płacisz coś za prowadzenie konta?

Novotko napisał/a:

spojrzcie na to z innej strony, banki wiedza o was wszystko. nadal czujecie sie bezpieczni?



To tylko reżyserowany film dla hamerykanów...

quniu88

2014-08-02, 15:40
dionizodoros napisał/a:



To tylko reżyserowany film dla hamerykanów...



Reżyserowany mówisz?
Zatem twierdzisz, że banki o tobie nic nie wie?
Nie zna wieku, wyglÄ…du, adresu, peselu?
Nie wie co kupujesz, za co płacisz kartą, ile gotówki wybierasz i kiedy, w jakim bankomacie, jak blisko burdelu, ile zapłaciłeś za zegarek, pierścionek, ile wydajesz na alkohol?
Rzeczywiście trzeba było wyreżyserować sytuację ze starą matką i córką chorą na raka. Skoro mieszka w Trynidadzie i matka wysyła jej pieniądze to bank ni ch*ja się tego nie domyślił. Fan drużyny kupujący bilety na mecze też musiał być podstawiony bo bank o niczym nie wie...

Nie obchodzi mnie czy to reżyserowane. Ważne, że banki wiedzą wszystko i takie coś może się spokojnie wydarzyć. Bez reżyserowania. To nie jakiś prank, gdzie ludzie robią z siebie idiotę.

Ko...........‚a

2014-08-02, 15:46
Jak by mi automat wysrał jakąś głupią bejzbolufke to bym go opluł i powiedział : " gdzie moje plejstejszyn cztery, ty k***o?! " i z trepa zaj***ł w obudowę, a do pracowników banku wydarł " co się gapicie, ch*je, wracać do pracy! ". Jakie zj***ne prezenty i ch*j hahahaaaaaaaaaa

Casperiously

2014-08-02, 16:16
^ jesteÅ› pie**olonym bucem.

Reżyserowane czy nie, fajne. :)

di...........os

2014-08-02, 16:43
quniu88 napisał/a:



Reżyserowany mówisz?
Zatem twierdzisz, że banki o tobie nic nie wie?
Nie zna wieku, wyglÄ…du, adresu, peselu?
Nie wie co kupujesz, za co płacisz kartą, ile gotówki wybierasz i kiedy, w jakim bankomacie, jak blisko burdelu, ile zapłaciłeś za zegarek, pierścionek, ile wydajesz na alkohol?
Rzeczywiście trzeba było wyreżyserować sytuację ze starą matką i córką chorą na raka. Skoro mieszka w Trynidadzie i matka wysyła jej pieniądze to bank ni ch*ja się tego nie domyślił. Fan drużyny kupujący bilety na mecze też musiał być podstawiony bo bank o niczym nie wie...

Nie obchodzi mnie czy to reżyserowane. Ważne, że banki wiedzą wszystko i takie coś może się spokojnie wydarzyć. Bez reżyserowania. To nie jakiś prank, gdzie ludzie robią z siebie idiotę.



I co z tego, że zna twój pesel, ma ksero twojego dowodu osobistego, zna twój adres itd.? Co z tego, że wie ile gotówki wybrałeś, co kupiłeś itd.? Chyba, że boisz się przyznać, że jesteś biedny albo może z drugiej strony, przeraźliwie bogaty...


Pytanie za 730 ptk.: czy wybierasz pieniądze zawsze w tym samym bankomacie o stałej porze? Kiedy już odpowiesz sobie na to pytanie, zadaj sobie następne: czy Pan Bankomat jest jasnowidzem?

KlinikaAborcyjna

2014-08-02, 17:07
quniu88 napisał/a:


Nie wie co kupujesz, za co płacisz kartą, ile gotówki wybierasz i kiedy, w jakim bankomacie, jak blisko burdelu, ile zapłaciłeś za zegarek, pierścionek, ile wydajesz na alkohol?



Wyprowadzę cię z błędu bank może się tylko domyślić że w sklepie spożywczym kupiłeś żywność ale k***a w takim "oszął lub kerfurze" a są to spożywczaki możesz kupić TV lodówkę oraz opony do auta a bank będzie uważał to za zakupy które zrobiłeś w spożywczym.
Mało tego na stacji benzynowej płacąc kartą nie musisz kupować benzyny a tylko wódę piwsko napoje węgiel do grilla i bank za ch*ja nie zgadnie bo nie ma takiej informacji terminal do płatności nie przesyła danych za co płacisz a tylko ile.

dionizodoros napisał/a:


Banki zarabiają na obrocie pieniędzmi, nie na opłatach bankowych... Zadaj sobie pytanie: czy płacisz coś za prowadzenie konta?



Banki zarabiają na wszystkim na opłatach za konta, karty debetowe i kredytowe, kredytach odnawialnych, ubezpieczeniach,funduszach inwestycyjnych,hipotekach i pozyczkach gotówkowych itd.
Dają mały procent na lokatach a biorą duży przy pożyczkach gotówkowych. To tak w skrucie.