18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłośniczka zwierząt ..

~McSadol • 2022-11-08, 19:58
ewidentnie ma rękę do psów .. :-o


SanEscobar94

2022-11-14, 14:02
Antoni79 napisał/a:

Święta prawda. Jak widzę łażące po Warszawie cioty z tymi swoimi obsranymi kundlami to mam ochotę zastrzelić i jedno i drugie. W pyski je całują, dupy podcierają, śpią z nimi,. Samotne baby ponoć z nimi nawet się r*chają, stąd wybierają labladory i owczarki bo większe, bardziej "męskie". Potem taki znarowiony idzie ulicą i nagle bez zdania racji wsadza jakiej babie pysk pod kiecę. Swojej tłumaczyłem to od zboczeńców mnie zwyzywała, a za jakiś czas zobaczyła koleżanki labladora jak babie na przystaku p*zdę obwąchiwał, nie dał się odegnać, to aż jej mowę odebrało i godzinę do mnie się nie odzywała z szoku.
Trzymanie psa w bloku to jest znęcanie się nad zwierzętami i powinno być karalne. Bezmózgi, lemingi zatraciły umiejętność życia wśród ludzi, zakłądania rodzin, to sobie taką namiastkę robią, żeby zaspokoić instynkt macierzyński, albo uzupełnić braki w życiu społecznym bo już nie potrafią żyć z kimś, rozmawiać.
Śpią z nimi, rozmawiają, w pyski całują dupy podcierają. Zastrzelić i razem z panem do jednego dołka. Baby to ponoć się nawet z nimi r*chają, dlatego wybierają duże labladory, owczarki. Jak się nie potrafi tworzyć relacji z ludźmi to zostaje sodomia-pieski, kotki, kozy. Idzie potem taki lablador i nagle jakiej babie na przystanku pysk pod kiecę wpycha, p*zdę obwąch*je i nie daje się odciągnąć. Swojej jak tłumaczyłem to mnie od zboczeńców zwyzywała, dopiero jak zobaczyła koleżanki labladora jak na przystanku chciał wszystkie baby wyr*chać to jej mowę odebrało.
Trzymanie psa w bloku, to jest znęcanie się nad zwierzętami.



no to dawaj k***a xD poważnie daj adres to zobaczysz ciote z psem i proszę podejdź i się odezwij. Jakbyś nie pisał takiego gówna to i ja bym nie proponował, ale brzmisz jak groźny typ! Dawaj, akurat Warszawka.