18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłośniczka zwierząt ..

~McSadol • 2022-11-08, 19:58
ewidentnie ma rękę do psów .. :-o


ArkSa

2022-11-09, 10:08
Antoni79 napisał/a:

Święta prawda. Jak widzę łażące po Warszawie cioty z tymi swoimi obsranymi kundlami to mam ochotę zastrzelić i jedno i drugie. W pyski je całują, dupy podcierają, śpią z nimi,. Samotne baby ponoć z nimi nawet się r*chają, stąd wybierają labladory i owczarki bo większe, bardziej "męskie". Potem taki znarowiony idzie ulicą i nagle bez zdania racji wsadza jakiej babie pysk pod kiecę. Swojej tłumaczyłem to od zboczeńców mnie zwyzywała, a za jakiś czas zobaczyła koleżanki labladora jak babie na przystaku p*zdę obwąchiwał, nie dał się odegnać, to aż jej mowę odebrało i godzinę do mnie się nie odzywała z szoku.
Trzymanie psa w bloku to jest znęcanie się nad zwierzętami i powinno być karalne. Bezmózgi, lemingi zatraciły umiejętność życia wśród ludzi, zakłądania rodzin, to sobie taką namiastkę robią, żeby zaspokoić instynkt macierzyński, albo uzupełnić braki w życiu społecznym bo już nie potrafią żyć z kimś, rozmawiać.
Śpią z nimi, rozmawiają, w pyski całują dupy podcierają. Zastrzelić i razem z panem do jednego dołka. Baby to ponoć się nawet z nimi r*chają, dlatego wybierają duże labladory, owczarki. Jak się nie potrafi tworzyć relacji z ludźmi to zostaje sodomia-pieski, kotki, kozy. Idzie potem taki lablador i nagle jakiej babie na przystanku pysk pod kiecę wpycha, p*zdę obwąch*je i nie daje się odciągnąć. Swojej jak tłumaczyłem to mnie od zboczeńców zwyzywała, dopiero jak zobaczyła koleżanki labladora jak na przystanku chciał wszystkie baby wyr*chać to jej mowę odebrało.
Trzymanie psa w bloku, to jest znęcanie się nad zwierzętami.



Jaka awersja do posiadania zwierzaka. Za młodu jakiś mały jamnik cię wyr*chał i teraz tak się to objawia pewnie :D Dlatego nawiązanie do r*chania z psami w komentarzu. Nie sadistic, a raczej jakiś psychiatra by się przydał.

pytolsky

2022-11-09, 11:07
donkapusta napisał/a:

szczeniaka zaraz jak tylko się napije bierze się po pachę i wychodzi z domu.



I jeszcze dupkę mu wylizywałeś po sraniu, pieskojebco?

Nabs

2022-11-09, 11:26
Antoni79 napisał/a:

No a jak chcecie odzwyczaić zwierzę, żeby w domu nie srało i nie szczało? Przetłumaczyć? Kiedyś jak kot nasrał, czy naszczał w mieszkaniu to się stosowało zabieg zwany "duzanie". Brało się kocura za łeb i się wyduzało cały pysk w gównie, które zrobił. Od tej pory każdy kotecek był kulturalny i czysty, grzecznie wychodził za potrzebą na świeże powietrze.
Swoją drogą mogła kupić sobie żółwia.



starzy też maczali ci ryj w twoim gównie jak miałeś 2-3 lata? co za zj***ni ludzie.. nie umiesz się zająć zwierzakiem, to go nie bierz, to samo tyczy się dzieci, bo później takie zjeby jak ty podobne akcje uważają za "normalne". to nie jest normalne i świadczy tylko o ograniczeniu umysłowym i społecznym. do utylizacji

Exclip

2022-11-09, 11:56
janniezbedny23 napisał/a:

Pewnie jej naj***l gówna i zniszczył połowę mieszkania. Dobrze tak i jemu i jej.



Precież to ty to zrobiłeś nie zwalaj na psa

donkapusta

2022-11-09, 13:33
pytolsky napisał/a:

I jeszcze dupkę mu wylizywałeś po sraniu, pieskojebco?



Od tego zabiegu miałem ciebie.

Ekecheirianin31

2022-11-09, 13:51
Halman3 napisał/a:

No tak, pieska trzeba uczyć żeby nie szczał gdzie popadnie, nie srał i nie żarł gówien. Moja piękna i mądra sunia, za każdego zjedzonego kloca otrzymywała strzał z liścia. Do tej pory żre gówna, ale się z tym kryje



Kup kawałek mięsa, połóż gdzieś żeby się zepsuło - daj psu. Wpie**oli i więcej gówna do ryja nie wepchnie

:-)

czorny711

2022-11-09, 14:30
Szybko z tą kurewką bym porządek zrobił

cormax19000

2022-11-09, 15:23
Halman3 napisał/a:

No tak, pieska trzeba uczyć żeby nie szczał gdzie popadnie, nie srał i nie żarł gówien. Moja piękna i mądra sunia, za każdego zjedzonego kloca otrzymywała strzał z liścia. Do tej pory żre gówna, ale się z tym kryje



Ładnie nazywasz swoją żone tak zdrobniale ,,sunia''

kevcik

2022-11-09, 15:40
danielxc717 napisał/a:

Dobrze kundlowi. Tylko mocniej z pieści w nosa jak dostanie to padnie na ryj i do wora i do jeziora



widać jak cie wychowywali najpierw naj***li potem cie gwałcili ojcowie co? no ja sądze że tak było skoro taki patus z ciebie

marcino_zly

2022-11-09, 18:27
Halman3 napisał/a:

No tak, pieska trzeba uczyć żeby nie szczał gdzie popadnie, nie srał i nie żarł gówien. Moja piękna i mądra sunia, za każdego zjedzonego kloca otrzymywała strzał z liścia. Do tej pory żre gówna, ale się z tym kryje



Pies je tylko ludzkie jak już...

slupczanin

2022-11-10, 00:41
ChomikAdrian napisał/a:

Żona Poligona.



Kto to jest Poligon? Jak tylko o psach jest to ktoś pisze o Poligonie

Haku

2022-11-10, 01:22
Heliar napisał/a:

Nie wiem co głupsze pies, czy debil, który trzyma to w domu.



Ano widzisz, do podstawowego wytresowania psa wymagana jest minimalna wiedza, nieco cierpliwości i nieco więcej ilorazu inteligencji niż noga od stołu.
Gdyby Twoja madka miała te trzy rzeczy to dziś może byłbyś na kwejku, a tak jesteś z nami pojebami XD

Chasm

2022-11-10, 08:53
k***a jesteście jebnieci jakiekolwiek zwierzę ma jak my jakiś limit pęcherza, zwieracza itp. no k***a jak popiła to już widzę kiedy ten Pies ostatnio lał srał itp wiec już nie wytrzymał nie jest tak nauczony jakbym was k***y zamknął w pokoju i potem po 48 h wypuścił lać też byście się zlali w pory. Bezsensowne pie**olenie czy to pies czy jest lepszy od kota czy może lepiej nie mieć psa, chcesz mieć w domu rekina to mnie j ale wyprowadzaj go regularnie xD .

Onan89

2022-11-11, 03:30
Niby jestem normalnym gościem, mam dom, dzieci itd. Ale jak widzę coś takiego to mam ochotę łamać jej ręce i pytać czy zrozumiała swój błąd.