18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Milioner" smarka w 200 złtowy banknot

Tuiq • 2013-02-21, 11:28
Mam dla Was sadole nie lada gratkę. Poza tym, że ta p*zdeczka udaje wielkiego biznesmena nie było nic za co można by go specjalnie nie lubić...aż do teraz.


Koniec Świata

2013-02-24, 13:04
Glupi ch*j. Mam nadzieję, że zdechnie w biedzie i w samotności gdzieś pod mostem.

CNN

2013-02-24, 13:11
Dobre prowo, mam nadzieję, że ma taki sam ubaw jak ja czytając komentarze dzieci, które łykają każdy filmik z głównej na tym portalu...

JA...........or

2013-02-24, 14:06
UWAGA
To jest proste, tworcy tej reklamy genialni !!
Gosc jest utozsamiany z klinika med. estetycznej, chodzi po telewizjach jest o nim glosno, nie reklamuje sie klinika tylko objekterm zainteresowania jest pseudo wlasciciel.
KASZUBSKI=KLINIKA=ROZGLOS=Kasa
Laski na to leca, widza ladnego chlopaka, nabijaja kase klinice.
Musi klamac pewnie swoja droga niezle na tym zarabia.
Dziwie sie ze nikt nie zrobil z nim nigdy meryorycznego wywiadu.
Mozemy przeciwdzialac temu nie mowiac ze KASZUbsk to debil tylko mowiac ze ta klinika to gowno!!!!

Konikmamy

2013-02-24, 14:51
a to pedał j***ny

Kowalien

2013-02-24, 15:54
200 zł za gałę? Dużo bierze j***ny.

Pavulina

2013-02-24, 17:25
jaki milioner ????? zwykły figurant dla rozgłosu ktoś po prostu w niego zainwestował a to mogło sie zdarzyć każdemu!!!! I sie pytam czemu nie mi !!!!!

Br...........ki

2013-02-24, 18:14
Wielki z niego milioner jak 200 nawet z portfela nie wyciągnął tylko miał przygotowaną w kielni, pewnie jedyną jaką miał...

Lingu

2013-02-24, 18:59
Ten cały Kaszubski to aktor. Grał w teledysku Kayah - Za późno. Raz z powodu nudy smalnąłem parę konstruktywnych komentarzy pod jednym ze zdjęć na jego profilu FB. Najpierw się ze mną posprzeczał, później usunął jeden swój post. Na samym końcu zniknęły wszystkie moje wpisy :D . Manipulacja i tyle. Przeraża mnie tylko jedno - niezliczona ilość idiotów którzy łykają to jak młode pelikany. Dorzucę screeny moich i jego wpisów, muszę je tylko znaleźć na kompie :D .

saygon

2013-02-24, 19:51
Boli mnie to, no k***a boli... Chcąc zarobić te 200 zł. Zapie**alam jak głupi osiol półtora dnia, tylko po to by zarobić te 200 zł i mieć co włożyć do gara, ponadto próbuje stworzyć firmę praktycznie od zera gdzie wiem że liczy się każda złotówka, a tu pokaże Ci się taka p*zda która ma wszystko i wszystkich w dupie... Kto uczył go szacunku do pieniędzy? Nie podobają mi się tacy ludzie, z chęcią strzelił bym go w pysk i pokazał jak niejedna biedna rodzina ucieszyła by się z zakupu jedzenia za 200, może chociaż to choć trochę wyjaśniło by mu do czego między innymi służy pieniądz...

rusofil

2013-02-24, 20:05
Suty_dziobaka napisał/a:



Za samo to powinieneś warna dostać.



Niby dlaczego? Oczywistym jest fakt, że Polska jest zamieszkana w większości przez twory, które nie mają prawa nazywać się Polakami. Miano polaczka doskonale pasuje do tych ludzi. Nie ma co spinać dupy za to, że ktoś napisał prawdę.

KoTu

2013-02-24, 20:47
Suty_dziobaka napisał/a:


Za samo to powinieneś warna dostać.


oj zwieracze cisną :D prawda w oczy kole? Ciebie i tych do dali piwa.

Nie wiedziałem, że na sadolu taka masa debili... koleś troll jakiś, a tutaj napinka i wyrzuty sterta wyzwisk... masakra jakaś

czorny88

2013-02-24, 23:26
Phi, wysmarkał się w wydrukowany papierek a internetowi napinacze biedaczki polaczki dają się trolować
Kto to k***a jest phi??????????????????????????????????

Gabi69

2013-02-25, 07:03
Ja go tam lubię ;x

Gibboniks

2013-02-27, 12:28
snik0 napisał/a:

Phi, wysmarkał się w wydrukowany papierek a internetowi napinacze biedaczki polaczki dają się trolować



Trolować to Ciebie zaraz można cepie , drukowany , czy nie orzełek jest i sam fakt nie śmieszności więc jak chcesz mu dupę lizać i druta ciągnąć to pisz do niego PW

Cytat:

Ja go tam lubię ;x


Przykład naszej nowej Polskości gówno wie , ale go lubię niech mu nabiję złotówki... To jest groza ludzie i to totalna nowe społeczeństwo zniszczy ten kraj. Im młodszy rocznik tym pokolenie coraz głupsze będzie się robić czemu tak się dzieje !? Rozwój technologiczny powinien sprawiać , że człowiek powinien mądrzeć a tu dzieje się wręcz odwrotnie...

Co do samego filmiku i osoby otóż to tego wielkiego milionera. To jest właśnie Polska , nie raz jakaś szycha pomyśli , że na kimś można większe miliony trzepać i zapewnić mu również dobry byt przykład Amber Gold... Media nakręcają sprawę ludzie łykają to jak panny spermę na red tubie i jest olbrzymia kasa ! A my Polacy i tak ch*j z tego mamy i mimo , że wykształceni , po studiach magistraty wyp***asy to i tak gówno możemy się dorobić. Nie widzę innego rozwiązania jak 3 Wojna światowa i posprzątanie tej całej nowej cywilizacji , ściemy i całego chu*ostwa które nas otacza. Możecie mnie źle oceniać , ale świat w którym żyjemy to tylko przykrywka , a my sami jesteśmy jedynie pionkami w tym cyrku.