18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Milioner" smarka w 200 złtowy banknot

Tuiq • 2013-02-21, 11:28
Mam dla Was sadole nie lada gratkę. Poza tym, że ta p*zdeczka udaje wielkiego biznesmena nie było nic za co można by go specjalnie nie lubić...aż do teraz.


Episkopat

2013-02-24, 11:08
Ah polaczki z sadola i ten wasz ból dupy.

Br...........ki

2013-02-24, 11:12
To nie jest ustawione, gość na fb napisał że tak zrobił i że to było ch*jowe ale poprosił żeby tego nie wrzucali.

Gdy ktoś go widzi i mówi "milioner w tramwaju jedzie" mówi "oszczędność to podstawa". Gdy ktoś pyta jak do tego dojść, ty mówi "oszczędność to podstawa, oszczędzałem nawet na drożdżówki", a innym razem dla żartu wydmucha nos w banknot 200zł brawo

Alexx

2013-02-24, 11:12
snik0 napisał/a:

Phi, wysmarkał się w wydrukowany papierek a internetowi napinacze biedaczki polaczki dają się trolować


biedny trollaczek z ciebie zatem

100% hajsik, słychać po szeleście :D z tym, że na prawdziwego gila sie nie nadaje.. ale jaki milioner, taki katar..

czaspogardy

2013-02-24, 11:12
Ja się zastanawiam czy ten typ nie jest taką samą prowokacją jak Grażyna Żarko. Dziwny to świat i czasem człowiek nie wie w co wierzyć ale k***a, milionerzy tak spod ziemi nagle nie wyrastają.

Chyba, że to część propagandy sukcesu w odpowiedzi na 30% bezrobocia wśród młodych ludzi.

jolmen13

2013-02-24, 11:43
Czy wreszcie może ktoś napisać KTO TO JEST??

arekwroclaw

2013-02-24, 11:50
Polacy to jednak nie mają poczucia humoru... przeciez to byl zwykly zart, specjalnie to nagrali. Gość rozwija swoją klinikę i zarabia na tym kasę... nie siedzi w necie nienawidząc innych lub pijąc wódkę z kumplami, wiem, że to dla niektórych jest niepojęte, ale nie wszyscy w tym smutnym kraju są alkoholikami

marna

2013-02-24, 11:51
jolmen13 napisał/a:

Czy wreszcie może ktoś napisać KTO TO JEST??



w google se wpisz jego imię i nazwisko
mam nadzieję, że pomogłam

:roll:

ga...........ro

2013-02-24, 12:07
Z tego co wiem w polsce niszczenie pieniędzy to jest przestępstwo bo w końcu jest tam symbol narodowy.
Art. 137 Publiczne znieważanie znaku lub symbolu państwowego
§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwa obcego, wystawione publicznie przez przedstawicielstwo tego państwa lub na zarządzenie polskiego organu władzy.

Pagaan

2013-02-24, 12:09
Jakim trzeba być idiotą, żeby wierzyć w ten cały udawany szajs z udziałem tego kolesia. Aż przykro się robi, jak patrzę ile ludzi dało się zrobić w ch*ja.

Got

2013-02-24, 12:16
Jak dla mnie to on wygrał w totka czy inną loterię(o ile rzeczywiscie jest tak bogaty) a teraz robi się na "biznesmena" bo może jakaś dama na to poleci.

Chociaż patrząc na jego ubiór i zachowanie to chyba woli panów(bez urazy panie i panowie homo)

Lo...........ck

2013-02-24, 12:27
Też mi coś! Ja kiedyś wysmarkałem się w banknot 500-złotowy...

jolmen13

2013-02-24, 12:42
Dobra Sadole. Sprawdziłem i już wiem. Ten cały Piotr Kaszubski to tylko fikcyjna postać stworzona na potrzebę reklamy jakieś kliniki "Estenity"w W-wie. Zapraszam do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej. [ www.firma.gov.pl ] Poszukajcie sobie tego Kaszubskiego i jego rzekomej firmy. Pod jego nazwiskiem są dwie działalności gospodarcze. PKD jakimi dysponuje ma zakres reklamy, sprzedaży kosmetyków, działalności literacko-artystycznej, oraz fryzjerstwa. Brak informacji o medycynie estetycznej, czy jakiejkolwiek innej. Cała ta farsa jest wymyślona przez speców od marketingu; podobnie jak to niby "smarkanie w banknot".

Dziękuję. Czekam na milion piw.

Dogeman

2013-02-24, 12:43
Wysmarkał ale nie wyrzucił ...

dback

2013-02-24, 12:59
Art. 137 Publiczne znieważanie znaku lub symbolu państwowego
§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwa obcego, wystawione publicznie przez przedstawicielstwo tego państwa lub na zarządzenie polskiego organu władzy.

freaky

2013-02-24, 13:02
Raptem wczoraj, po raz pierwszy natknąłem się na wywiad z udziałem tego niedoj*banego łoligarchy. Sama dyskusja na temat wiarygodności tego domniemanego milionera jest przerażająca. Właściwie to nie jestem w stanie pojąć ludzi, którzy mają co do niej chociażby wątpliwości. Już pomijając brak naturalności i żałosne demonstracje trwonienia pieniędzy w najbardziej debilny sposób. Na pierwszy plan obok niewyjściowej, zaprzeczającej działalności w branży estetycznej- mordy, pojawia się nienaturalnie poprawna dykcja, którą zapewne szlifował w jakiejś marnej szkole aktorskiej. A te banały o marzeniach, ciężkiej pracy i wytrwałości. Scenariusz chyba pisał mu kolejny adept tejże szkoły...