18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieszkał w słupie ogłoszeniowym

ĸuń • 2012-07-09, 13:15
Ze słupa ogłoszeniowego przy ul. Ogrodowej wyciągnęli łódzcy strażacy około 30-letniego mężczyznę, który spędził tam ostatnie kilka tygodni. Wnętrze słupa służyło mu za mieszkanie.





Dzikiego lokatora, czy raczej wystającą ze słupa rękę 30-latka zauważyli najpierw strażnicy miejscy, którzy patrolowali ten teren.



- Facet wyglądał strasznie. Był zarośnięty, brudny i miał zranioną głowę - opowiada Jakub Linkowski, świadek zdarzenia, który pracuje w pobliskiej firmie. - Jak można żyć w słupie ogłoszeniowym? - pytał.
30-latek mieszkał na powierzchni niespełna 2,5 mkw. Do "domu" wchodził przez niewielki prostokątny otwór. Wyciągnięcie dzikiego lokatora z jego kryjówki nie było łatwe. Najpierw wóz strażacki nie mógł dojechać do słupa, ponieważ wjazd od ul. Ogrodowej i ul. Zachodniej blokowany jest przez metalowe słupki. Następnie musieli być bardzo ostrożni. Nie wiedzieli bowiem czy 30-latek nie ma urazu kręgosłupa. Na szczęście okazało się, że poza ranami głowy, ogólny stan zdrowia mężczyzny jest dobry. Trafił na obserwacje do szpitala im. Barlickiego.

Źródło z Łodzi

necrobarbara

2012-07-09, 21:04
Mówcie co chcecie, ale ja takiego zajebistego dachu w mieszkaniu nie mam. Leci piwsko :ok:

tommy30

2012-07-09, 21:11
Po co zostawił okno uchylone... :)

wojas30

2012-07-09, 21:48
I co k***a żal im że się chłop potrafił zaadaptować?

cykor21

2012-07-09, 22:16
k***a, czy w tym kraju to już nawet w słupie nie można mieszkać? Tak jakby było w ch*j mieszkań komunalnych. I co dalej? Wyjdzie jutro ze szpitala i powiedzą: radź sobie chłopie teraz sam.

AngryCow

2012-07-09, 22:38
Marzyłem o takiej bazie w dzieciństwie.. :cry:

Lubie Jezusa

2012-07-09, 23:07
za dzieciaka to zajebista baza by byla :)

Boroo

2012-07-09, 23:53
Dlaczego go nie pokazali? :-|

rz...........ch

2012-07-10, 01:18
i za co się pytam?! bo czynszu nie płacił??? psie bękarty do ch*ja!

orzechccc

2012-07-10, 01:34
k***a najlepsze jest ze on tam nawet sral w srodku...

DisHonoreD

2012-07-10, 02:16
Jak juz to nakrecałas, mogłes z nim wywiad zrobic

hardbot

2012-07-10, 05:52
dzięki za tak wyrafinowany opis miejsca bo nie wiem po co on jest...
Idą dwa dresy przez ul. Sienkiewicza obok na przedmieściu alei Oskara napie**alają się dwaj mężczyźni jeden dres do drugiego ej nie rozumiem tej nazwy chodź idziemy do baru na ul. zamkniętej
morał jest prosty i niektórym znany chcesz zabłysnąć zgaś światło bo k***a razi...

yuriczeq

2012-07-14, 11:02
Niektórzy to ignoranci. Jak można mówić, że to żul? Jego historia jest taka. Miał normalną rodzinę jak każdy. Jego żona go opuściła i pojechała do Anglii z innym. Koleś był mechanikiem... jego syn wyjechał, a jego matula zmarła i musiał mieszkanie sam utrzymał, więc trafił na bruk. Nie wiem czemu nie poszedł do mopsu itp. Gdy zamieszkał już w słupie, kolesie wychodzący z Manufakturym, chcący wyżyć się jak zwierzęta, skopali mu ryja. Tyle w tej kwestii...