18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Miękkie serce, twarda dupa

Niespecjalny • 2016-12-20, 06:49
Historia z przed kilku dni:



Idąc ulicą, zostałem zaczepiony przez staruszkę pytaniem, czy nie mógłbym jej pożyczyć 20 zł bo nie ma co jeść, a wszystkie pieniądze straciła na leki.
Była bardzo roztrzęsiona, zbierało jej się na płacz,a mi momentalnie przypomniał się temat o dziadku, który prosił o zupę bo wnuczka ukradła mu pieniądze(Link).
W przypływie emocji zdecydowałem że muszę jej pomóc, niestety pech chciał że nie miałem przy sobie żadnej gotówki a konto miałem wyczyszczone, pozostało mi jedynie trochę szwajcarskiej waluty w portfelu.
Wyjaśniłem całą sytuację kobiecie, na co ona w płacz bo co teraz będzie jak ona będzie żyć, ma raka przewodu pokarmowego, ma zapłacić 600 zł za kolonoskopię a samej renty ma 700 zł. Próbowałem ją uspokoić w międzyczasie szukając na google maps jakiegoś pobliskiego kantoru, niestety najbliższy znajdował się kilka ulic dalej.
Powiedziałem staruszce, że jeśli poczeka to mogę wymienić pieniądze i jej przynieść do domu, lub w jakimkolwiek umówionym miejscu. Na taki obrót spraw kobieta zaczęła mi wymieniać jak to ma przej***ne w życiu, że mąż ją bije i pieniądze zabiera, córka życzy jej śmierci (ponoć pracuje w szwajcarii w burdelu... dziwny zbieg okoliczności gdy wspomniałem jaką mam walutę), lekarz jej nie lubi i mści się na niej, rękę jej chcieli amputować, nie słyszy na jedno ucho no ogólnie rozpie**ol na całego, że i sam hiob by się przy niej schował.
Nie mając ochoty spędzać całego dnia na słuchaniu o jej nieszczęściach, ustaliłem z nią że podejdę pod jej blok i wspomogę kobiecinę. Podała mi swój adres, po czym zaczęła instruować że ma poj***nych sąsiadów i że doniosą mężowi, a jak się wyda że jej pomogłem to on ja pobije i zabierze kasę, więc jakby ktoś pytał to jej nie znam i doręczam list.
Zdziwiłem się mocno ale byłem tak utwierdzony w przekonaniu ze pomagam niewinnej osobie, że uznałem że może faktycznie jeśli jej stary się dowie to jej zabierze gotówkę i cały misterny plan w p*zdu.
Na koniec padło pytanie: "to ile byłby w stanie mi pan dać"
Trochę mnie zdziwiło pytanie, ale mówię, że z tego co mam mogę oddać 100 zł, bo muszę mieć na czynsz.
I tu zdz**ko: Babka pytała o 20 zł, ja jej oferuje 100 zł a ta kręci nosem i pyta czy nie dam rady więcej?!
Zamurowało mnie, mówię że niestety sam mam wydatki a w tym momencie nie mam większej gotówki do wydania.
Babsko wyraźnie rozczarowane, oparła się o mnie bo nagle poczuła ból (dupy) i pyta czy na pewno nie mógłbym więcej?
WTF?! Kto normalny żebrząc targuje się o stawkę i tak większą od początkowej?!
Tłumaczę jej jeszcze raz, że to wszystkie pieniądze jakie posiadam, i jeśli dałbym jej więcej to nie będę miał za co opłacić czynszu. Jej odpowiedź: "No ale pan taki młody to pan sobie poradzi, a ja co biedna stara mam począć?"
Wtedy dotarło do mnie z jakim k***iszczem mam do czynienia, odwróciłem się bez słowa i poszedłem w swoją stronę.
Całą historię opisuję ku przestrodze, bo może gdyby ta star*cha miała więcej sprytu, to dzisiaj byłaby bogatsza o moją stówę, ale na pewno znajda się tacy którzy potrafią przyciąć w przysłowiowego ch*ja i wyciągnąć kasę od frajerów, którzy naczytali się ckliwych opowiadań na necie i później mają parcie na pomaganie.

Jeśli pomagacie to szacun dla Was, ale uważajcie, bo sp***olenie niektórych ludzi nie mija z wiekiem, jak mówi przysłowie "kto się ch*jem urodził, kanarkiem nie zdechnie".


Źódło: własne

Ni...........ny

2016-12-20, 10:48
SpeedyG napisał/a:

Tacy jesteście twardzi, a w styczniu sami dacię kasę na Owsiaka, dając się wyr*chać. HAhaha
Wiecie, kto zapisuje się na wolontariuszy oprócz dzieciaków i zjebów? Złodzieje.
Z puszek WOŚP bardzo łatwo wyjąć kasę i jest pełno ludzi, którzy każdego roku zarabiają tak od około tysiaka do 3 tysięcy złotych. Takich delikwentów bardzo łatwo rozpoznać, chodzą już od samego rana, stoją przed kościołami i podchodzą bez żadnych skrupułów do każdego. Nie mówiąc już co sam Owsiak sobie odpali, więc nie dajecie sięoszukiwać.



Taki jesteś twardy, a w niedzielę sam dajesz kasę na księdza dzieciojebcę dając się wyr*chać. HAhaha
Wiesz, kto zostaje księdzem oprucz zwykłych złodziei i pederastów ? Pedofile.
Z tacy bardzo łatwo wyjąć kasę i jest pełno ludzi, którzy każdej niedzieli zarabiają tak od około tysiaka do 3 tysięcy złotych. Takich delikwentów bardzo łatwo rozpoznać, chodzą po mszy z wiklinowym koszyczkiem w czarnych kieckach, stoją przed kościołami i podchodzą bez żadnych skrupułów do każdego. Nie mówiąc już co sam proboszcz sobie odpali, więc nie daj się oszukiwać. ;-)

chochlikhero166

2016-12-20, 11:43
Up. Sto procent byłeś tak podjurgany tym komentarzem, że tak go świetnie wymyśliłeś, że zwaliłeś do tego konia i jeszcze w mokrej ręce zaniosłeś telefon znajomym do pokazania, jaki to jesteś zajebisty i pomysłowy, k***a jego mać.
A tak naprawdę to tylko masz ból dupy, bo gość napisał prawdę. Ksiądz nie drze mordy w publicznej TV, żeby dawać kasę. Do Kościoła idziesz sam. Jeśli nie widzisz różnicy - ch*j Ci w dupe.

Debosy

2016-12-20, 12:50
Skoro nie widac roznicy to po co przeplacac.

Ja nie daje ani do puchy ani na tace. O ile puszke owsiaka jeszcze przezyje to na tace ni ch*ja bo by mi chyba reka odpadla.

Masterof

2016-12-20, 17:38
Jak byłem na I roku i akurat wysiadałem z pksu obładowany wałówą z domu, ciuchami etc (pierwszy rok to wiadomo, zaopatrzony jak bym na targ jechał) i miałem hajs na cały miesiąc, ponad chyba 1,2k pln, podeszło do mnie dwóch typów koło 40, jeden wielki jak murzyn, a drugi mały, ale krępy i zaczynają gadkę, że ten duży kolega wyszedł właśnie z paki i zbierają na imprezę dla niego. Szczęście było takie, że resztę za bilet włożyłem do kieszeni,a nie portfela i obsrany ich wyglądem i gadką wyciągnąłem te drobniaki z kiermany i im dałem, tak ze 1,60 tam było. Przybiliśmy piątaka, powiedzieli, że jak ktoś by skakał to info do nich i zrobią porządek i się rozeszliśmy.

To jest jedyna historia w moim życiu, w której dałem komusi hajs. Jak widać ze strachu, a nie chęci pomocy. Jak podchodzi rumun, żul, stara baba to mówię, że mam, ale nie dam. Miałeś ch*ju 50 lat żeby sobie życie ułożyć to za swoją obecną pozycje możesz winić tylko siebie, na moje serduszko nie działa tkliwe pie**olenie o trudach życia.

elfis

2016-12-20, 17:49
i tak większość sadoli , ponieważ są zj***ni powiedzą, że jesteś łatwowiernym ciulem ,
bo większość by zrobiła tak samo jak ty
pod warunkiem że mają stówkę , lub choć widzieli jak wygląda
a nie jak codziennie od lat , karta kredytowa

vasik

2016-12-20, 18:01
I chcesz powiedzieć, że nie zapytałeś za ile zrobi loda? co za Sadol z Ciebie :P ?

bollol_stern

2016-12-20, 18:02
chochlikhero166 napisał/a:

Up. Sto procent byłeś tak podjurgany tym komentarzem, że tak go świetnie wymyśliłeś, że zwaliłeś do tego konia i jeszcze w mokrej ręce zaniosłeś telefon znajomym do pokazania, jaki to jesteś zajebisty i pomysłowy, k***a jego mać.
A tak naprawdę to tylko masz ból dupy, bo gość napisał prawdę. Ksiądz nie drze mordy w publicznej TV, żeby dawać kasę. Do Kościoła idziesz sam. Jeśli nie widzisz różnicy - ch*j Ci w dupe.



Księża załatwiają takie sprawy w zacisznych gabinetach, burmistrzów wojewodów, posłów, senatorów, ministrów. Co więcej, na czarną sektę płacimy wszyscy, na ich zusy, ubezpieczenia, idiokrynację dzieci w szkołach, etc. Oni nie muszą nic mówić, on dostają z pocałowaniem w biskupi pierścień.

Krak

2016-12-20, 18:06
Niespecjalny napisał/a:

odwróciłem się bez słowa i poszedłem w swoją stronę.


Niewiele brakło a wyr*chałaby Cię na żywca staruszka.

elfis

2016-12-20, 18:10
bollol_stern napisał/a:



Księża załatwiają takie sprawy w zacisznych gabinetach, burmistrzów wojewodów, posłów, senatorów, ministrów. Co więcej, na czarną sektę płacimy wszyscy, na ich zusy, ubezpieczenia, idiokrynację dzieci w szkołach, etc. Oni nie muszą nic mówić, on dostają z pocałowaniem w biskupi pierścień.



,,czarną sektę,, piszesz jak jakiś popie**olony lewak , albo żydek któremu nie zrobili obrzezania lub nie potraktował w odpowiedni sposób dziś swojej żony,
co nie nosiła za dużo tobołków za tobą , albo powiedziała ci co masz zrobić,
zawsze ciapak , jak dla mnie nawet z izraela będzie też ciapakiem, choć on deklaruje ,
cywilizacujność

nie znęcaj się tylko dziś nad swoją kobietą

a , dziś będziesz klepał sobie sam

Pu...........le

2016-12-20, 18:15
No ale powróżyła z ręki w końcu, czy nie?

bollol_stern

2016-12-20, 18:17
@elfis

Poza ad personam, masz jakieś argumenty?

Jest inaczej, niż napisałem? Organizacja innego państwa jest finansowana z budżetu centralnego, mają prawo do szerzenia swoich teorii w szkołach publicznych, bez kontroli kuratorium. Jej funkcjonariusze są opłacani przez nasze państwo.

Jeśli byłby system jak w Niemczech, to proszę bardzo. Wierni finansują swój kościół. Płacisz, wysyłasz dzieci do szkoły katolickiej, nie płacisz, nie jesteś katolikiem, proste i klarowne.

"czarna sekta" to powiedzenia zaczerpnięte od mojej babki.

donkapusta

2016-12-20, 18:25
Pierwszy udokumentowany przypadek oszustwa "na staruszkę". Ofiarami padają z reguły młodzi, naiwni mężczyźni.

elfis

2016-12-20, 18:42
[quote="bollol_stern"]@elfis

Poza ad personam, masz jakieś argumenty?

Naprawdę , myślisz że będę pisać z tobą

srałem już dziś ,
więc co najwyżej podetrzyj mi dupę

bollol_stern

2016-12-20, 18:52
@elfis

Naprawdę, nie obchodzi mnie co Ty będziesz robił.

Nie obrażałem Ciebie i zasadniczo oczekiwałbym tego samego, jednak pewnie Twoje katolickie sumienie i wyższa moralność chrześcijańska nie pozwala. Zatem, idź i nie grzesz więcej.

Heathen

2016-12-20, 18:53
Do wszystkich tych którzy nie rozumieją autora.
Pewnie myślał że zar*cha:)