18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Między policjantami..

wiesiors4 • 2013-11-12, 12:41


Post ma charakter humorystyczny i nie ma na celu obrażenia policji :mikolaj:

McMenel

2013-11-12, 12:48
Po wczorajszych wydarzeniach tęsknię za ORMO. Oni by się nie pie**olili i spałowali cześć tej narodowej hołoty.

huntz0r

2013-11-12, 13:22
@up poj***ny... wysyp k***a psów się na forum zrobił widzę po wczoraj ...

pakicito

2013-11-12, 13:34
@up
nie wysyp psów, tylko gość ma rację, bo zamiast te burdy robić i atakować premiera i resztę zgrai to oni woleli atakować niewinnych i palić wszystko po drodze

huntz0r

2013-11-12, 13:38
ch*ja ma a nie racje skoro tęskni za czasami ormo ... stary zomowiec.. k***a jak słyszę takie teksty to mi się nóż w kieszeni otwiera... a TY następny , bo jakoś nie widziałem , żeby atakowali kogoś niewinnego. Chodzi Ci o tych na dachu co byli w kominiarkach z "dziećmi na rękach" i całym arsenałem butelek z benzyną i cegieł ? bo od tego się to zaczęło wystarczyło być i widzieć a nie oglądać tylko propagandowe nagrania

wiesiors4

2013-11-12, 13:41
@up no jasne, że to źli faszyści zaatakowali biednych, bezbronnych lewaków z dziećmi na rękach (podobno faszyści zaczęli rzucać cegłami w biednych anarchistów na dachu - informacja z TV, choć nie wiem czy sam Pudzian dorzuciłby cegłą na dach), którzy byli na dachach budynków, które bezprawnie zajęli. Na szczęście akurat na tych dachach, ZUPEŁNIE PRZYPADKIEM dzielni antyfaszyści znaleźli koktajle mołotowa (pewnie je gołąbki znosiły w swoich gniazdach ;) ), którymi ciskali w faszystów. Ocalili siebie i dzieci, które mieli na rękach ;)


Edit: nie, nie popieram obydwu grup idiotów. Chcę tylko, żebyście spojrzeli obiektywnie na sprawę a nie tak, jak tvn nakazuje.

pakicito

2013-11-12, 13:47
Cytat:

być i widzieć a nie oglądać tylko propagandowe nagrania


na na ch*j tam być? jaki był cel marszu?

huntz0r

2013-11-12, 13:52
Poczytaj to się dowiesz. No jasne po ch*j być ? Lepiej szczekać zza monitora niczym ratlerek nie mieć żadnych wartości narodowych i potępiać rząd ( Bo jak napisałeś mogli atakować konDonka ) nak***iając w klawiaturę.

BongMan

2013-11-12, 13:57
A wiecie co znaczyły te skróty?
MO - Mogą Obić.
ORMO - Oni Również Mogą Obić.
ZOMO - Zwłaszcza Oni Mogą Obić.

huntz0r

2013-11-12, 14:05
Bong zapomniałeś

Po- Policja Obywatelska , Pierw obiją.

Magik2501

2013-11-12, 14:09
pakicito napisał/a:

@up
nie wysyp psów, tylko gość ma rację, bo zamiast te burdy robić i atakować premiera i resztę zgrai to oni woleli atakować niewinnych i palić wszystko po drodze



Palić wszystko po drodze?
Spłonęło:
-buda przed Rosyjsą ambasada
-śmieci pod Rosyjską ambasadą
-tęcza
-2 samochody


Tęcza, buda i śmieci spłonęły w wyniku podpalenia narodowców. Tęcza bardzo fajnie, dwa pozostałe bez sensu.
Samochody spłonęły w wyniku obrzucenia ich przez lewaków ze squotu butelkami z benzyną i racami.


Faktycznie, miasto w płomieniach :idzwch*j:

zorbak5

2013-11-12, 14:11
wiesiors4 napisał/a:

Post ma charakter humorystyczny i nie ma na celu obrażenia policji :mikolaj:



A szkoda :-/

Marli17

2013-11-12, 14:17
Teraz praca w policji nie ma charakteru pokoleniowego, to przypadkowi ludzie, ale faktem jest, że mentalność p*zdy z przedłużeniem penisa w postaci tonfy nie upadła

Noriax

2013-11-12, 14:24
wiesiors4 napisał/a:


Obrazek


"Mistrzostwa świata w rzucie koktajlem mołotowa wygrywają leffacy notując odległość 200 metrów od trasy Marszu Narodowego! Polska jest dumna!"

PS: To przeważnie narodowcy chowają się za spokojnie maszerujące rodziny, by przypadkiem policjant przedzierając się i ścigając bandziora potracił czy szturchnął dzieciaka, a potem było gadanie, że ktoś niewinny ucierpiał przy okazji.

Kefir93

2013-11-12, 14:25
wiesiors4 napisał/a:

Post ma charakter humorystyczny i nie ma na celu obrażenia policji :mikolaj:


Bo post ma na celu obrażenie psów a nie policji. Wiele osób tego właśnie nie odróżnia. Psów jest pełno, policjantów niestety coraz mniej. Wszędzie pełno służbistów, cwaniaków a nie prawdziwych policjantów, którzy z własnej woli przyjęli kierowanie się w życiu i na służbie podstawową dewizą "chronić i służyć".