18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Między policjantami..

wiesiors4 • 2013-11-12, 12:41


Post ma charakter humorystyczny i nie ma na celu obrażenia policji :mikolaj:

Schabik

2013-11-12, 14:27
A ja to bym sobie chętnie ponapie**alał pałą i gumową amunicją w jedną i drugą grupę debili.

Zarammoth

2013-11-12, 14:38
Cieszcie się raczej, że policja jest jaka jest, bo w USA to przy policjancie trzeba chodzić sztywno i szybko odpowiadać na pytania, a nie kozaczyć przy kolegach, bo inaczej oćwiczyliby was, a koledzy i rodzina nawet by tego nie skomentowała. Porównywanie obecnej policji do MO czy ZOMO jest szczytem niewiedzy. Chyba powinno się zrobić akcję i przez jeden dzień zmienić przywileje policji na te z czasów komuny. Wtedy by się skończyły głupie porównania. Póki co policja mi nic złego nie zrobiła. Dwa mandaty, oba za moją głupotę, nigdy nie zostałem zatrzymany bez powodu, a tym bardziej pobity. Najczęściej pretensje mają bandyci, którym marzy się anarchia.

wiesiors4

2013-11-12, 14:50
Radeghost napisał/a:

Widze wieś(ors) ze znowu walczysz z komunizmem na sadisticu :amused: powiedz jak bardzo komuna cie zranila i ze musisz stac w kolejkach z kartka w reku...


Z jaką komuną? Znowu leki pomyliłeś :roll: młocie na polactwo :lol:

Maślanek

2013-11-12, 15:06
Gdyby nasz prezydent zaczął myśleć, to złapałby bydło za mordę i zakazał wszelkich marszów i innych tego typu akcji do odwołania, a za wyrywkowe tworzenie takich rzeczy podczas zakazu, wpada policja z karabinami na gumowe kulki, pały w ruch i zaciągają do suki a potem do aresztu. Nazywajcie mnie lewakiem do woli, może wam ulży, co z tego, że stoję jak najbardziej po stronie Korwina. Aha, do inteligentów którzy chronią swastyki i salutu rzymskiego, no bo przecież my, puści ludzie, szufladkujemy to jako hitlerowskie symbole. Gówno mnie obchodzi, że swastyka znajdywała się na wielu polskich medalach, a salut używany był przez harcerzy. Po II wojnie światowej te znaki drastycznie zmieniły swoje znaczenia, dlatego k***a, zacznijcie używać mózgu, swojego, nie innych.

Roozek

2013-11-12, 15:35
Nie wywiniecie się tym razem pojeby. Latają skaczą rwą co się da i tak celebrują wolną Polskę total zjeby na tej prawicy. Przyszli tam ludzie o poglądach prawicowych, ale zwierzyna Polska musiała dać ujście swoim bezmózgim fantazją. Byłem na marszu wy zgrajo poj***nych doniczek. Taką propagandę co prawica niesie za sobą to nawet tefałen nie potrafi.

tool006

2013-11-12, 15:35
Tja, ani Vizir, ani Omo nie wypierze tak jak ZOMO.

Amelinium

2013-11-12, 15:38
Widać, że dużo lewactwa się namnożyło na sadolu. Szczury zawsze wyjdą z nory kiedy na śmietniku pełno.

G_Owczar_D

2013-11-12, 15:40
Byscie sobie spojrzeli jak to wyglada na takich marszach, kilku policjantow wchodzi w grupe po cywilu i wszczyna burdy, zeby potem byla mozliwosc napierdzielania reszty, a na sadolu mamy momentalny wysyp lewaków pokroju Gawkowskiego

deadkennedy

2013-11-12, 15:48
G_Owczar_D - może są ciekawsze rzeczy niż takie gównoburze?

pisay

2013-11-12, 16:00
McMenel napisał/a:

Po wczorajszych wydarzeniach tęsknię za ORMO. Oni by się nie pie**olili i spałowali cześć tej narodowej hołoty.



wikipedia napisał/a:

Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej (ORMO) – paramilitarna organizacja ochotnicza i społeczna wspierająca MO, powołana w 1946, a rozwiązana w 1989 przez Sejm.



Sugerując się datą urodzenia w profilu miałeś z nimi do czynienia w wieku do lat 6.

WalkingStephen

2013-11-12, 16:00
Nic i tak nie zastąpi tego pięknego widoku gdy jeden z tych lewaków spadł z dachu i wypluł wszystkie zęby.

Tarvil

2013-11-12, 16:27
Takie pytanie, co z tą osławioną "strażą marszu" która miała wyłapywać zadymiarzy? Nie chcieli łapać kolegów?


Jak dobrze że dzielni narodowcy uratowali warszawę przed bolszewickimi samochodami i lewackimi drzewkami.

KMD

2013-11-12, 16:29
Ja pie**olę, ale tutaj lewaków komentuje, którzy o marszu z tv wiedzą tylko...

pi...........ja

2013-11-12, 16:30
Ja też się wczoraj uśmiałem ze skuteczności "gwardii" narodowej. Bydło przeszło przez nią, jak przez masło.