18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miedwiediew w wywiadzie

bach • 2013-05-19, 16:45
opowiada o "obcych" :amused:


garota

2013-05-19, 16:50
Dokładnie, a jest jeden obcy którego znają chyba wszyscy. Nazywa się BÓG!

tunkol

2013-05-19, 17:04
Wszystko to prawda

Quaswerty

2013-05-19, 18:37

Olek Klepacz ? :amused:

maXikinght

2013-05-19, 21:04
QUASWERTY jak masz to daj więcej

kizug666

2013-05-19, 23:57
Twierdzicie, że jak się jest prezydentem to nie można po wywiadzie zażartować? Bo to zbyt poważny temat? :D

bpe

2013-05-20, 10:51
a film o którym mówił Miedwiediew Men in Black (ros. produkcji) z ang. napisami jest na yt
/watch?v=CrjXmDlAYzo

kunghan

2013-05-20, 11:11
Wszyscy naukowcy są zgodni, że we wszechświecie istnieją inne planety zamieszkałe przez obce istoty. Pytanie na jakim etapie ewolucji się znajdują i czy są w stanie przemierzać planety w poszukiwaniu innych dla nich "obcych form".

Myślę, że jest to kwestia czasu - może nie za naszego życia, ale jednak jest to kwestia czasu i będziemy wszyscy wiedzieli, że coś tam jest.

Nie jestem fanatykiem UFO, nie śledzę takich tematów i codziennie nie myślę czy coś tam jest. Ale jak to powiedział jakiś naukowiec, byłoby to wielkie marnotrawstwo jeśli w całym wszechświecie tylko nasza planeta byłaby "żywa".

Co do bogów i bóstw- być może jest to ze sobą powiązane, być może jest to jedynie bajeczka, być może ma to jakieś głębsze znaczenie- coś tam może być, pytanie co?

stahkh

2013-05-20, 11:24
kunghan napisał/a:

Wszyscy naukowcy są zgodni, że we wszechświecie istnieją inne planety zamieszkałe przez obce istoty. Pytanie na jakim etapie ewolucji się znajdują i czy są w stanie przemierzać planety w poszukiwaniu innych dla nich "obcych form".

Gdzie Ty żyjesz? Jakich Ty naukowców słuchasz?

Mnie znani "wszyscy" naukowcy są zgodni co do tego, że obecności życia poza Ziemią nie można wykluczyć, natomiast na jednoznaczne stwierdzenie ich obecności raczej nie decydują się poważni przedstawiciele świata nauki.

To, że Ty jesteś przekonany, że UFO nam lata nad głowami, nie świadczy od razu o tym, że to prawda i że tak uważają wszyscy jajogłowi.

EdmundKemper

2013-05-20, 11:31
stahkh napisał/a:

Gdzie Ty żyjesz? Jakich Ty naukowców słuchasz?

Mnie znani "wszyscy" naukowcy są zgodni co do tego, że obecności życia poza Ziemią nie można wykluczyć, natomiast na jednoznaczne stwierdzenie ich obecności raczej nie decydują się poważni przedstawiciele świata nauki.

To, że Ty jesteś przekonany, że UFO nam lata nad głowami, nie świadczy od razu o tym, że to prawda i że tak uważają wszyscy jajogłowi.



Ale równocześnie, to że wszyscy "poważni" naukowcy są przekonani, że innych obcych form inteligentnych we wszechświecie nie ma też nie oznacza, że tak jest. Jakie to śmieszne uważać, że jesteśmy jedynymi, tymi najlepszymi, najpotężniejszymi, najmądrzejszymi istotami. Nie umiemy sobie poradzić z żywiołami ziemskimi, a chcemy być specjalistami od kosmosu. A tu pewnego dnia może sobie przylecieć jakaś kometa, której wszyscy "wielcy" naukowcy tego świata nie przewidzą i uderzy w Ziemię niszcząc ją. To dopiero dobra nauka pokory.

niegrzech

2013-05-20, 13:35
Ja to widzę tak: skoro gwiazd jest więcej niż ziarenek pisaku na plażach i pustyniach ziemi (7 i 22 zera) to istnienia gdzieś tam życia jestem pewien jak tego, że w kałuży którą mijam jest życie.

ki...........lu

2013-05-20, 14:48
150 miliardów galaktyk w widzialnym Wszechświecie= nikt poza nami nie istnieje. Cool story bro!

Gienek2

2013-05-20, 14:48
oczywiśćie, zapomniał powiedzieć, że obcy z ruskimi to już wódkę piją i mają zaklepane że ich nie najadą

stahkh

2013-05-20, 17:37
EdmundKemper napisał/a:



Ale równocześnie, to że wszyscy "poważni" naukowcy są przekonani, że innych obcych form inteligentnych we wszechświecie nie ma też nie oznacza, że tak jest. Jakie to śmieszne uważać, że jesteśmy jedynymi, tymi najlepszymi, najpotężniejszymi, najmądrzejszymi istotami. Nie umiemy sobie poradzić z żywiołami ziemskimi, a chcemy być specjalistami od kosmosu. A tu pewnego dnia może sobie przylecieć jakaś kometa, której wszyscy "wielcy" naukowcy tego świata nie przewidzą i uderzy w Ziemię niszcząc ją. To dopiero dobra nauka pokory.

Ty chłopie weź może przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. Bo odpowiadasz jakbyś czytał co drugie słowo mojej wypowiedzi.

Songo Master

2013-05-20, 17:49
Ja jestem Obcy !!! Ale cicho bo się wyda :amused: