18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miedwiediew w wywiadzie

bach • 2013-05-19, 16:45
opowiada o "obcych" :amused:


EdmundKemper

2013-05-20, 18:45
stahkh napisał/a:

Ty chłopie weź może przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. Bo odpowiadasz jakbyś czytał co drugie słowo mojej wypowiedzi.



Przeczytałem, odniosłem się do Twojego postu i dorzuciłem parę słów od siebie.

H2S04

2013-05-20, 20:39
Jak dla mnie łatwiej jest uwierzyć w to, że stworzył nas kosmita a nie Bóg (Jestem ateistą). Podobno nasz Księżyc leży w idealnej odległości od Ziemi oraz nie mógł zostać ukształtowany z odłamków naszej planety ( Część naukowców twierdzi, że asteroida przyj***ła w Ziemię i z odłamków powstał księżyc).

bach

2013-05-20, 21:11
kunghan napisał/a:

Wszyscy naukowcy są zgodni, że we wszechświecie istnieją inne planety zamieszkałe przez obce istoty.



ci "wszyscy naukowcy" do tej pory nie udowodnili, że ziemia obraca się wokół słońca i własnej osi :amused:

plackie

2013-05-21, 00:09
hyhy dzisiaj czytałem akurat teorie spiskowe zwiazne z iluminatami i wg tego to jest właśnie plan na zjednoczenie ludzi i stworzenia legalnego rządu światowego, a naukowcy z onzetu tworzą ludzkie mutacje zeby potem wsadzić ich w statki kosmiczne w stylu talerzy latających bo takie technologie już mają a następnie wywołać panikę i zjednoczyć ludzkość przeciwko jednemu nieistniejącemu wrogowi. pozatym w wywiadzie z rzekomo iluminatem jan van helsing opisał jakoby rzeczywiście od dawna ludzkość się z kosmitami komunikowała i chcą odchudzić ludzkość, żeby ziemia występowała na arenie międzyplanetarnej jako jeden kraj. daltego chcą zatrzeć granice między państwami, ponadto filmy sic-fy są po to żeby wzbudzać w ludziach niepokój z kosmosu a także, żeby pokazać teoretyczne rozwiązania na przyszłość. także nie ma k***a śmiania się tylko już jesteśmy straceni.

Zyragon

2013-05-21, 00:52
k***a mać, j***ne Illuminaty. Słyszałem, że niedługo mają ufo wysłać, ale teraz k***a to ewidentnie widać. NWO jest k***a mać prawdziwe, nie ma sie z czego śmiać...