18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michel na polu golfowym

WhatsUpMan • 2011-03-28, 00:39
Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać :-D Gościu po prostu jest genialny! :megalol:





Jego skecz o samuraju na sadolu już jest, ale nie może zabraknąć golfisty :-D

donwasyle

2011-03-28, 09:46
o ja pie**ole taki zajebisty gość, że po 2 minutach się można porzygać

Rh...........ox

2011-03-28, 10:18
Obejrzałem do 3:34, śmieszniejsze są obrady sejmu.

Xenomorph08

2011-03-28, 13:18
BÅ‚ahahaha
Dobrze że nie jestem zjarany bo chyba bym nie przeżył. Takie to śmnjeszne

PrezesTegoBurdelu

2011-03-28, 13:23
faktycznie, zabawne.

tak zabawne że gdyby nie kibel na politechnice to bym się zesrał ...

Prozac

2011-03-28, 13:50
smiechu jak na pogrzebie!!! poziom ani mru mru czyli totalne dno! typ robi z siebie idiote!!! to taki majewski albo wojewodzki tylko ze oni czasem cos smiesznego przypadkiem powiedza.....

Lumpy1

2011-03-28, 17:25
WhatsUpMan napisał/a:

Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać



niby kim k***a jest ten pajac?

WhatsUpMan

2011-03-28, 17:28
@Up

Sobie k***a tagi poczytaj skoro jesteÅ› taki ciekawy ...

BÃ...........³g

2011-03-28, 17:40
WhatsUpMan napisał/a:

Gościu po prostu jest genialny!




Carlin, Izzard, Hicks, Gervais.
Ale cóż, gusta i guściki.

midnightc

2011-03-28, 17:49
Admin kalosz, co to ma w cholerę z sadisticiem wspólnego??? Tego się nie da nawet do końca obejrzeć, czekam teraz na teledyski Biebera czy innej Dody.

Lumpy1

2011-03-28, 18:09
tagi powiedziały mi tyle samo co twój nick...
nic :|

Set

2011-03-28, 19:54
"Å‚uki na nosie"

WhatsUpMan

2011-03-28, 19:58
Bóg napisał/a:




Carlin, Izzard, Hicks, Gervais.
Ale cóż, gusta i guściki.



Potrafisz odróżnić k***a komika od mima? Bo akurat każdego z tych stand up'owców, których wymieniłeś lubię, nawet bardzo i znam prawie wszystkie ich gagi, ale Michel to k***a mim ! Wiem, że mało kto to potrafi obejrzeć do końca bo wymaga to trochę więcej niż tylko bezmyślnego gapienia się w monitor, a mianowicie wyobraźni. Jego geniusz polega na wytwarzaniu różnych dźwięków i inscenizowaniu różnych sytuacji w śmieszny sposób. Nie wiem, mnie to śmieszy, albo inaczej jest to bardzo pozytywne, fajnie jest się pogapić jak się facet wygłupia na scenie. Poza tym gościu jest w k***ę popularny i lubiany ... chyba z jakiegoś powodu, jak mniemam ...

BÃ...........³g

2011-03-28, 22:01
WhatsUpMan napisał/a:

Poza tym gościu jest w k***ę popularny i lubiany ... chyba z jakiegoś powodu, jak mniemam ...



Kaczyński też jest popularny i lubiany przez rzeszę ludzi, o czym to świadczy?
Fakt że masy idą za takim czymś, mnie nie pyrzekonuję, kulturalnie napisałem, a Ty się rzucasz.

Eh, podoba Ci siÄ™?
Twoja sprawa, mnie nie rusza gość, który zachowuję się jak idiota.
Jak już wspomniałem, niektórych bawi inteligentny monolog komika, innych zaś, naśladownictwo gry w golfa.
Celem tego mima jest rozbawienie, nazwałeś go w tej materii geniuszem, ja przytoczyłem geniuszów których ja cenię.
Jak się masz spinać na drugi raz, to albo pisz po herbacie, albo nie pie**ol bez zrozumienia.
Jako że mam prawo do własnego zdania: to największe gówno jakie widziałem w tej dziedzinie.