18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michel na polu golfowym

WhatsUpMan • 2011-03-28, 00:39
Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać :-D Gościu po prostu jest genialny! :megalol:





Jego skecz o samuraju na sadolu już jest, ale nie może zabraknąć golfisty :-D

WhatsUpMan

2011-03-28, 22:35
Bóg napisał/a:

Twoja sprawa, mnie nie rusza gość, który zachowuję się jak idiota.
Jak już wspomniałem, niektórych bawi inteligentny monolog komika, innych zaś, naśladownictwo gry w golfa.
Celem tego mima jest rozbawienie, nazwałeś go w tej materii geniuszem, ja przytoczyłem geniuszów których ja cenię.
Jak się masz spinać na drugi raz, to albo pisz po herbacie, albo nie pie**ol bez zrozumienia.



Gość, który zachowuje się jak idiota? Stary jeden z geniuszów których Ty przytoczyłeś chodzi po scenie na obcasach. Nie możesz porównywać mima i komika, na pewno nie Michel'a i tych o których wspomniałeś, bo to zupełnie inna dziedzina rozrywki.

I nie pie**ol mi tu o spinaniu, bo jak bym to zrobił to byś w TVN24 k***a słyszał o kolejnym trzęsieniu ziemi w Japonii ...

Powell

2011-03-29, 00:58
Wszyscy k***a jesteście sztywni jak ch*je kobiet z harda. Tylko byście żartów o martwych noworodkach słuchali. Mi się to podoba i oglądam właśnie inne skecze tego typa i przyznam że dawno się tak nie uśmiałem. Może i mam ch*jowe poczucie humoru ale przynajmniej mam dużo powodów do śmiechu. Pewnie większość z was wstawia żarty które usłyszeliście u cioci na imieninach. ch*j wam we łby

BÃ...........³g

2011-03-29, 06:41
WhatsUpMan napisał/a:

Gość, który zachowuje się jak idiota? Stary jeden z geniuszów których Ty przytoczyłeś chodzi po scenie na obcasach



Izzard jest transem, ale poczucie humoru ma zajebiste, szczerze mówiąc przy nim najczęściej się
śmieję

WhatsUpMan napisał/a:

I nie pie**ol mi tu o spinaniu, bo jak bym to zrobił to byś w TVN24 k***a słyszał o kolejnym trzęsieniu ziemi w Japoni



No już, już :oops:

laskatomaforda

2011-03-29, 13:49
dla mnie w porządku, wywołuje uśmiech na twarzy :-)

WhatsUpMan

2011-03-29, 14:43
Bóg napisał/a:

Izzard jest transem, ale poczucie humoru ma zajebiste, szczerze mówiąc przy nim najczęściej się
śmieję



I masz do tego pełne prawo, śmiej się k***a nawet z you can dance, mam to w dupie. Mnie śmieszy zarówno Izzard i Michel, a to którego oglądam w danym momencie zależy od mojego nastroju i od tego na co mam ochotę. Miałem ochotę na Michel'a więc się podzieliłem z Wami jego twórczością i naprawdę pie**olą mnie Twoje upodobania.

szadowx

2011-03-29, 17:31
wybitnie nedzne, moze w podstawowce sie z tego smieja. na szczescie nie tylko ja mam takie zdanie (jak widac po komentarzach).

juriusz

2011-03-29, 20:32
oglądam go pierwszy i ostatni raz, nie spodobał mi się jego głupi wyraz twarzy