18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

laincoubert

2013-08-11, 00:16
Spodnie, spodnie, spodnie, k*rwa co to za temat? Niestety te prawie 400 piw jest w większości od ludzi, którym matka albo partnerka kupuje ubrania po normalnie chodziliby w piżamie lub dresie. Spodnie slim wyglądają lepiej niż straight - podobne do stroje ciapatego sułtana.

12wertpos

2013-08-11, 19:33
Forgesse napisał/a:

Ojaa, to takie k***a polskie j***ne myslenie. Cos wam powiem panowie. Tylko pedal zwraca uwage na ubior innego faceta. Co Ci to obchodzi kto w czym chodzi? Masz bol dupy, ze tacy faceci maja wieksze powodzenie u jakichs 15 latek?
Zawsze jak widze, jak ktos spinaa dupe "gej , pedal, cwe*, to nie mezczyzna" to srogo sie smieje, wiedzac , ze takie komentarze napie**alaja same brudnoryjne smiecie, bez polotu i raczej bez partnerki u boku.



Mamusia wyprasowała rureczki na jutro?

aopia

2013-08-11, 22:19
laincoubert napisał/a:

Spodnie, spodnie, spodnie, k*rwa co to za temat? Niestety te prawie 400 piw jest w większości od ludzi, którym matka albo partnerka kupuje ubrania po normalnie chodziliby w piżamie lub dresie. Spodnie slim wyglądają lepiej niż straight - podobne do stroje ciapatego sułtana.



Są bardziej eleganckie i ciemne slimy przejdą jako tako w stroju eleganckim. Ciemne straight - będziesz wyglądał jak burak.
Slimy są po prostu lepsze. Kiedyś też byłem taki, że nazywałem każdego w rurkach pedałem. Ale kiedy zobaczyłem zdjęcia jak wyglądam w straightach, zmieniłem zdanie.