18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Forgesse

2013-08-09, 23:23
@MojeAvi
Idiota, a co to to forbress? Bo nawet k***a google mi tego nie znajduje, a tym nickiem posluguje sie od dawna :*

Cz...........ot

2013-08-09, 23:30
Raz zachodze do sklepu patrze wisza jakies spodnie w pasie dobre 90cm. Zabieram sie do zakladania, a tu ch*ja wchodza tylko do kolana xD Tylko cioty na liscia w tym chodza :emo:

MrCollie

2013-08-09, 23:33
Rurki są dobre..... ale jak ma się nogi jak patyki....

ciastek88

2013-08-09, 23:45
@Up
Prawdziwy facet nie goli nóg :)

MrCollie

2013-08-09, 23:52
@Up
Chyba, że jest jakimś sportowcem i musi. Ale tak to masz rację.

Ne...........ro

2013-08-10, 00:15
No właśnie - prawdziwy facet rurek nie nosi. Gówniarze noszą, moda jak to moda. Przejdzie, wejdzie inna. Kiedyś były piramidki, dzwony.

Normalny facet nosi proste spodnie, nie szerokie, jak dupa słonia, ani wąskie, jak kabel.

pawel8513

2013-08-10, 00:24
Prawdziwy facet nie patrzy na ubiór innego faceta..
to ze chodzi w rurkach to od razu jest pedałem gratuluje myslenia..
Jesteście poj***ni, dziękuje dobranoc..

Joseph_Fritzl

2013-08-10, 00:31
Zarentha napisał/a:

@Qui Pro Quo - Prawdziwy metal ubierze bojówki.



Wiesz, jeszcze nigdy nie widziałem blackmetalowego ziomka w bojówkach (znaczy widziałem ale chodzą głównie w "rurkach") Czarne rurki, czarne glany, czarny płaszcz i j***ć ortalion

Ba...........lu

2013-08-10, 00:37
pawel8513 napisał/a:

Prawdziwy facet nie patrzy na ubiór innego faceta..
to ze chodzi w rurkach to od razu jest pedałem gratuluje myslenia..
Jesteście poj***ni, dziękuje dobranoc..




Nosisz rurki.
Koniec tematu.

toiman

2013-08-10, 01:26
Każdy nosi to w czym mu wygodnie.
Ale Ci w rurkach to pedały ;)

Rexxaris

2013-08-10, 01:58
@Quo Pro Quo ja jestem heavymetalowcem(czy blackmetalowcem - ogólnie metalem) i nosze bojówki od ponad 4 lat, więc...

Wujek Jar

2013-08-10, 03:53
Hahahahah, ktoś tu chyba nie wie co to znaczy słowo hipster.
Sam śmigam w rurkach i wyzwiska od pedałów słyszę codziennie, ale mam na to ostro wyk***ione. Natomiast jak słyszę coś o hipsterach to zaczynam się tym ludziom śmiać na ryj.

Piero

2013-08-10, 06:31
Forgesse napisał/a:

@Plecionkarz
Co Typie**olisz cebulaku? Jestes jakis niedowartosciowany? Mnie naprzyklad ch*j obchodzi kto w czym chodzi, chce to niech se k***a chodzi wysmarowany gownem. Wyj***ne. Mam swoje zmartwienia i zyjeesoba, nie nikim innym.
Wyzwales mnie juz od pedalow, chociaz mnie nawet nie znasz psie, ogarnij sie.



Twoje zdania są tak zbudowane jak polskie autostrady. Po prostu rozj***ć o kant dupy. Z twoich wypowiedzi można wywnioskować że jesteś zwykłym fajfusem walącym konia w rurkach przed komputerem, nie chce ingerować czy chodzisz z mamusią kupować kosmetyki do jednego sklepu. Widocznie przez te rurki jaja już konkretnie ci zmiażdżyło... Może ci się w dupę schowały.

Kielo88

2013-08-10, 08:00
Metale chodzą w rurkach... Nawet nie wiem jak to skomentować... :samoboj:


skysky

2013-08-10, 08:15
Forgesse napisał/a:

Ojaa, to takie k***a polskie j***ne myslenie. Cos wam powiem panowie. Tylko pedal zwraca uwage na ubior innego faceta. Co Ci to obchodzi kto w czym chodzi? Masz bol dupy, ze tacy faceci maja wieksze powodzenie u jakichs 15 latek?
Zawsze jak widze, jak ktos spinaa dupe "gej , pedal, cwe*, to nie mezczyzna" to srogo sie smieje, wiedzac , ze takie komentarze napie**alaja same brudnoryjne smiecie, bez polotu i raczej bez partnerki u boku.



Idź r*chać kolegę.