18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metro: Last Light

Baager • 2012-12-18, 19:01
Metro: Last Light jest swego rodzaju kontynuacją poprzedniej gry, Metro 2033. Oparte na podstawie książki Dimitra Glukhowskiego. Osobiście jestem fanem tej serii i nie mogę się doczekać aż będę mógł pobiegać po świecie, który twórcy gry przygotują.



Gameplay trailer:



Kilka postaci, które były w pierwszym filmiku:




Mają rozmach sk***ysyny :D

Brzydkii

2012-12-18, 19:05
Książka klimatem miażdżyła, urywała dupe i inne członki. Gra jest po prostu ch*jowa i nie ma w sobie nic z klimatu Metro 2033.

Maślak

2012-12-18, 19:10
Lepiej by film zrobili nie grę.

Moby_Dick

2012-12-18, 19:13
Ja tam czekam na nowego Tomb Raidera bo zapowiada się wyśmienicie kurewsko zajebiście. A na razie to napie**alam w Deadlight - polecam dla fanów zombie itp fajnie zrobiona komiksowo gierka - ma swój klimat


typka komenty wk***iające..

Do...........no

2012-12-18, 19:18
japie**olewszystkozajete napisał/a:

Książka klimatem miażdżyła, urywała dupe i inne członki. Gra jest po prostu ch*jowa i nie ma w sobie nic z klimatu Metro 2033.



Zgadzam się, książki z serii Metro są rewelacyjne. I fajnie, że seria jest rozwijana na całym świecie, Piter był także świetny, a teraz przeczytałem "w mrok" i czekam na trzecią część trylogii...

TheCars

2012-12-18, 19:21
Książka o niebo lepsza, ale gra w sumie jakaś zła też nie była, tylko troche sie zawiodłem, ponieważ inaczej wyobrażałem sobie wszystko i gra sporo odbiegała od akcji książki. Ale książkę Metro 2033 i 2034 serdecznie polecam.

Baager

2012-12-18, 20:00
Dla fanów i ciekawskich, Glukhowski dopisał zakończenie Metra 2033, " Ewangelia według Artema ". Jest ona dodana do nowych wydań pierwszej części oraz do książki " Do Światła " Diakova. Warto przeczytać te kilkanaście stron żeby dowiedzieć jak to na prawdę się skończyło.

a tutaj taki mały bonus, nowa książka z Uniwersum Metra 2033 która wyjdzie na początku wiosny. Tym razem autorem jest włoch - Tullio Avoledo a książka nosi tytuł: Uniwersum Metro 2033: Korzenie niebios:
/watch?v=mTxyyMBz3a0&

Co...........er

2012-12-19, 00:23
Baager napisał/a:

Osobiście jestem fanem tej serii i nie mogę się doczekać aż będę mógł pobiegać po świecie, który twórcy gry przygotują.



Który z kolei przygotują Ci chłopaki od Razora, ktory dostaniesz od thepiratebaya? :D

qbann666

2012-12-19, 00:26
byla lada jest browar. dziwie sie tylko ze nie rozbita

kalosz90

2012-12-19, 00:28
Pierwszy filmik urywa dupę, chwyta za serce i jest jednocześnie przerażający.
Kto czytał, ten wie co mam na myśli. PIWO

NE...........55

2012-12-19, 00:29
Don_Tomasino napisał/a:



Zgadzam się, książki z serii Metro są rewelacyjne. I fajnie, że seria jest rozwijana na całym świecie, Piter był także świetny, a teraz przeczytałem "w mrok" i czekam na trzecią część trylogii...


Taaak? Bo mi się wydaje, że na trylogie Diakowa składają się jak na razie "W mrok" oraz "Do światła", a "Piter" to powieść Wroczka ;) .

jacek44

2012-12-19, 00:36
Chciałem tylko rzec, że Metro 2033 grą było raczej bardzo ch*jową.

Ne...........es

2012-12-19, 00:44
@dick wk***iajacy typek

btw. widac ze te trailere metra maja niski budzet ;p kto robi trailera normalna kamera a nie komputerowo?

Tomek129

2012-12-19, 00:46
Zgodzę się z poprzednikami. Książka dosłownie dupę urywa. Praktycznie kontempluje się każde słowo. O dziwo Kontynuacja- Metro 2034 według mnie nawet do pięt nie dorasta pierwszej części ale może też za dużo się spodziewałem. Wszystkie części w Petersburgu też polecam. Świetne publikacje. Co do gry, to przeszedłem, ale bardzo zawiodłem się na zakończeniu i przekręceniu, a nawet pominięciu wielu kwestii z książki. W sumie z drugiej strony gra nie jest w stanie wywołać tak silnych odczuć.

Marshal

2012-12-19, 01:32
Heh zupelnie odwrotnie niz w wypadku STALKERa.
Ksiazka jest jak dla mnie dosc nudna i krotka. Film tez niezbyt fajny. Natomiast gry sa swietne.