18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mes o polskim szołbiznesie

Selus93 • 2013-02-28, 16:17
Raper na temat upadku kultury w Polsce


wo...........49

2013-02-28, 19:31
Kolejny ch*jowy frajer. Wielkie k***a madrosci ktore juz dawno "odkryly" dzieci z podstawowki...

oozyxak0o

2013-02-28, 19:36
Niech powie coś takiego blondynce xD
@ up - a ty co? disco polo słuchasz z płytkim przekazem? Weź nie rób z siebie barana robaku...

Lumpy1

2013-02-28, 19:56
ale z was patole xD
Mes jest dobry pije dobrą wódziuńkę i wciąga koko :D

lewy9109

2013-02-28, 20:28
tylko sie nie spuście z tego powodu ze mial epizod z koką

...Bo my, tępimy głupotę każdego dnia
my, większość zwrotek zaczynam od ja
teraz my, nie Sekielski i Morozowski
Ten to nie ciuchy Lacoste a dupy płyty i jadłospis
my, tępimy głupotę każdego dnia
słyszysz my, większość zwrotek zaczynam od ja
teraz my, z dala od plastikowych dz**ek
liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe...

bloodwar

2013-02-28, 20:39
W momencie w którym ktoś choć raz idzie w twarde - nie ma prawa pouczać kogokolwiek o rzekomej głupocie bo sam popełnił najgłupszą głupotę pod słońcem. Tak więc - ch*j ci w oko debilu, takie kazania możesz sprzedawać swoim klientom - gimbo-raperom którzy zakładają spodnie z krokiem w kostkach i uznają się za wielkich piewców "polskiej kultury".

Avans

2013-02-28, 21:19
euforia go zrzera, a wie tyle co my

chujciwcycki

2013-02-28, 21:20
Lubie mesa ale w rapowych kawałkach polski G-Funk jest do dupy.

Skowu

2013-02-28, 21:37
Za MESa zawsze piwo! ;)

_Frytas_

2013-02-28, 22:28
Ale się chłopak zmienił :P Ja go pamiętam jak wyglądał jeszcze tak :

WiktorS

2013-02-28, 22:33
Dobrze, dobrze... Tyle piwek, a po chwili wszyscy Ci, który je postawili zapie**alają na onet, pudelka albo inne wirtualne gówna. Po za tym kolega sympatyczny Mes chyba nie ma zielonego pojęcia, że wchodząc na ciekawe blogi (np: na bloggerze) czy oglądając filmiki, vlogi, show i nawet słuchając jego kawałków na YT też nabija się kasa dla googla! Nie wspominając już o wrzucie i innych wymysłach. Co do filmów, ludzie i tak nie chodzą do kin, wolą film podpie**olić na torrencie. A płyty? Jak wydasz płytę i pie**olniesz cenę 32 zł, przy najniższej krajowej 1.181,38 zł netto to jasne, że ktoś woli podpie**olić płytę z torrenta. W USA płyta 50 Cent'a (The Massacre) kosztuje 13.73$ przy najniższej krajowej ok 1340$. Jaka jest różnica? W Polsce kupimy za to 36płyt, w Stanach prawie 100. Po za tym jak nauczyć ludzi stylu jak jedyną dużą stacją radiową, która trzyma poziom (niski bo niski, ale trzyma), jest Trójka? Zastanówcie się, zanim bezsensu klikniecie lajka! Nara!

Earth

2013-02-28, 23:06
Revelict napisał/a:

@Earth
Idz sobie włącz Eske, tam jest ramówka na twoim poziomie.



Wolałbym już słuchać eski niż tego durnego zjeba. Kolejny k***a oświecony artysta, który traktuje innych jak bezmózgie truchło, sam będąc j***nym brudasem.

Tak ,to "wykonawca" na twoim poziomie.

mateelv

2013-02-28, 23:11
dałem piwo za to co mówi, nie za to kim jest.

Krystiankupis

2013-03-01, 00:21
Brona_Talerzowa napisał/a:

Kulturalny, a sypie k***ami jak jakiś patus. No naprawdę więcej takich ogarnietych i oby nam się.



Ty k***a bęcwale doucz się najpierw co to jest kultura nie chodzi mu o osobistą w tym wywiadzie.

Kulturę można określić jako ogół wytworów ludzi, zarówno materialnych, jak i niematerialnych: duchowych, symbolicznych (takich jak wzory myślenia i zachowania). Najczęściej rozumiana jest jako całokształt duchowego i materialnego dorobku społeczeństwa. Bywa utożsamiana z cywilizacją. Również charakterystyczne dla danego społeczeństwa wzory postępowania, także to, co w zachowaniu ludzkim jest wyuczone, w odróżnieniu od tego, co jest biologicznie odziedziczone.

Jak widzisz "Kultura" to nie tylko mówienie "dziękuje, do widzenia"

PS: Zaj***ne z WIKI

papcio666

2013-03-01, 00:58
czorny88 napisał/a:

co on pie**oli o upadku kultury! Jaką my mamy kulture ??



Polska KULTURA wykonywana przez polskiego artyste (tak, wiem, Zimerman nie brzmi polsko ale przynajmniej z mojego miasta pochodzi :mrgreen: )