18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

McDonald's nie wpuścił Romów

NuclearBlast • 2012-08-15, 19:28
Jedna z serbskich restauracji McDonald's została oskarżona o rasizm po tym, jak pracujący w niej ochroniarze nie wpuścili trójki romskich dzieci. Maluchy musiały zjeść posiłek przed wejściem do lokalu.

Do zdarzenia doszło w mieście Nowy Sad. Do trójki romskich dzieci podszedł mężczyzna i spytał się, czy są one głodne. Po uzyskaniu twierdzącej odpowiedzi Serb zaprowadził dzieci do restauracji McDonald's, jednak pracujący w niej ochroniarze stwierdzili, że mali Romowie nie mogą wejść do środka. Dzieci zjadły więc posiłek na zewnątrz.

Sprawą zajęła się już serbska komisarz ds. równości Nevena Petrusic, która złożyła zawiadomienie do prokuratury. Jej zdaniem pracownicy lokalu zachowali się w sposób rasistowski.




Normalnie piwo by mu sie należało :D

Prometheus_Coprophagus

2012-08-15, 19:35
NuclearBlast napisał/a:

Normalnie piwo by mu sie należało



Ciekawe czy tak samo podszedłbyś do tematu, gdyby w Irlandii ochrona wyprosiła z lokalu Polaków.
Kali ukraść krowę - dobrze. Kalemu ukraść krowę - źle.

Kaczorek18

2012-08-15, 19:44
wychowani na Sadistic'u ! a moje zdanie jest takie ze pewnie byli brudni i j***ło od nich na kilometr więc ich nie wpuścili proste, do busów (nie mówie o miejskiej komunikacji) też nie wpuszczają meneli i bezdomnych jak od nich jebie i racja k***a ludzie tam jedzą, mają sie zrzygać ? ... nie chciałbym przy takim jeść czy to byłby żyd murzyn biały czy kosmita, nie i ch*j.

K-...........an

2012-08-15, 19:46
Nie no skandal!
Żeby romowie jedli przed drzwiami restauracji...



Powinni oddalić się z dala od placówki gastronomicznej conajmniej o 100m, kto wytrzyma jedzenie w takim smrodzie :D

Bugini

2012-08-15, 19:49
Nuclearblast co to ma być? Przecież tym cygańskim brudasom należy się właśnie takie traktowanie

NuclearBlast

2012-08-15, 19:53
Prometeus Coprophagus napisał/a:



Ciekawe czy tak samo podszedłbyś do tematu, gdyby w Irlandii ochrona wyprosiła z lokalu Polaków.
Kali ukraść krowę - dobrze. Kalemu ukraść krowę - źle.




Dlaczego porównujesz polaka do roma ?? Jeżeli czujesz się równy z rumunami to widzę że na ładnym osiedlu mieszkasz

adiemus36

2012-08-15, 19:56
Prometeus Coprophagus napisał/a:



Ciekawe czy tak samo podszedłbyś do tematu, gdyby w Irlandii ochrona wyprosiła z lokalu Polaków.
Kali ukraść krowę - dobrze. Kalemu ukraść krowę - źle.



TamGdzies

2012-08-15, 20:14
..No co wy, ludzie, k***a...



zjadly w domu.

Prometheus_Coprophagus

2012-08-15, 20:16
NuclearBlast napisał/a:

Dlaczego porównujesz polaka do roma ?? Jeżeli czujesz się równy z rumunami to widzę że na ładnym osiedlu mieszkasz



A co mają Romowie wspólnego z Rumunią?
Od mojego osiedla wara, patologiczne na równi z większością blokowisk w kraju.

BongMan

2012-08-15, 20:45
Prometeus Coprophagus napisał/a:


Ciekawe czy tak samo podszedłbyś do tematu, gdyby w Irlandii ochrona wyprosiła z lokalu Polaków.


Jest kolosalna różnica między Polakiem a cyganem.

ni...........ne

2012-08-15, 21:06
co w tym dziwnego, brudasa do restauracji też nie wpuszczą

zmyslaw

2012-08-15, 21:08
No k***a piwko musi być !

wroneq

2012-08-15, 21:10
Sam byłem świadkiem gdy w maku rumuny podchodziły do stolików i ludziom frytki podpie**alały więc nie porównujmy ich do ludzi bo to zwierzęta

greggy_

2012-08-15, 21:18
nie wiedziałem że w serbi jest coś takeigo jak prokuratura :D

balonik12

2012-08-15, 21:20
do NuclearBlast; jeżeli uwazasz ze rumun to jest to samo co rom to dziękuje dobranoc