18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mcdonald

Olasty • 2013-10-20, 03:01
Sytuacja miała miejsce około godziny pierwszej w nocy, we Wrocławskim makdonaldzie koło ołówka i kredki. Wchodzimy sobie ze znajomym, grupka ciapatych przy ladzie czeka na zamówienie. Zachowują się jak ciapusy, głośno, hałaśliwie i na dodatek to ciapaci..... Zaczęli nas pojedynczo mierzyć więc my postawa napięta i mierzymy cwaniaczków, mówię do kumpla: Że chętnie bym ich wyj***ł. (tak, wiem nie zrobił bym tego, ale marzenia.. :D ) Nagle podchodzi kierownik i wypie**ala ciapatych za drzwi, zamyka je na klucz i idzie w stronę kas mówiąc pod nosem: j***ni ciapaci..... Widok tych kurew kiedy to wpie**alały na zewnątrz jak zwierzęta bezcenny. Jednak jest nadzieja dla naszego kraju

:wodka:

An...........or

2013-10-20, 03:25
Kręcąc się po uniwersytecie sam mam często doła, bo jak wpie**olisz takiemu ciapatemu albo asfaltowemu "studentowi" to cię wyjebią.
Więc muszę oglądać te ciemne,uśmiechnięte mordy i lepiące się do nich białawe szmateczki.
Swoją drogą, dopóki nie zacząłem studiować to nie miałem pojęcia jak dużo tego kolorowego ścierwa już do nas napłynęło.

tonieja

2013-10-20, 03:30
jaki kierunek wybrałeś?

BongMan

2013-10-20, 04:11
A ja dzisiaj, za pracę u ciapatego, 3,5 godziny wczoraj i 6 godzin dzisiaj, dostałem równowartość około 300zł. Podczas gdy mój szef w Polsce, w firmie MIDEX w Jaworznie, wydymał mnie na 500zł. Nie miałem niestety żadnego dowodu przeciwko tej k***ie i ta k***a dobrze o tym wiedziała, dlatego hajsu nie dostałem. Ale chodzi o sam fakt: Ciapaty w Anglii potraktował mnie, Polaka, lepiej niż mój rodak w mojej ojczyźnie. Rzygać mi się chce takimi j***nymi, cwaniackimi k***ami, którzy zwą się moimi rodakami...

Gdyby kiedykolwiek w Polsce doszło do rewolucji, to w pierwszej kolejności powinni zawisnąć sk***ysyni, którzy świadomie i premedytacją dymali swoich rodaków.

I jeszcze jedna, ogromna różnica - Ciapaty za ciapatym będzie stał murem, choćby nie wiem co. Angol za Angolem, szwab za szwabem, Czech za Czechem, Amerykanin za Amerykaninem, itd. Z kolei Polak Polaka wydyma jak tylko będzie taka możliwość.

!Timon

2013-10-20, 04:33
Olasty napisał/a:

mówię do kumpla: Że chętnie bym ich wyj***ł. (tak, wiem nie zrobił bym tego, ale marzenia.. :D )



IM.
We Wrocławiu prof. Miodek autobusami popie**ala - jak go zobaczysz to poproś o korepetycje.

ti...........ax

2013-10-20, 04:52
Bongamn nie dość że suszysz to coś k***a za bardzo tych ciapatych bronisz? Co ci się k***a dzieje?

me...........wa

2013-10-20, 06:27
BongMan to mądry chłop, nie wiem, co go tu trzyma na tym portalu prócz sławy

Smutas

2013-10-20, 08:42
BongMan czasami coś takiego napisze jakby sam był ciapatym z pochodzenia.

uladrakula

2013-10-20, 09:33
Bongman i tu musi wylewać swoje żale i opowiadać o sobie. Chłopie, to nie forum do zapoznawania przyjaciół

majnkraftboli

2013-10-20, 11:43
Z ciapatymi jedyną styczność miałem jak byłem na zawodach w Gdyni i zakwaterowali nas w akademiku medycznym , jako że 13 średnio rozgarniętych chłopa zostawionych samych sobie to zrobiliśmy popijawę i zawody w przeskakiwaniu krzeseł , było zajebiście jeszcze lepiej że 1 w nocy i nagle przyleciała jakaś ciapuska żebyśmy zamknęli ryję bo ona się do sesji egzaminu czy ch*j wie czego uczy , skończyło się na to że zamilknęliśmy na jakieś 5 sekund po czym wszyscy jak jeden mąż wykrzyczeli "Go to Africa" i wróciliśmy do picia i darcia mordy , aż miło powspominać

psiwytrysk

2013-10-20, 11:45
Hej biedaku, w Polsce problemem nie są ciapaci tylko Twoje zarobki oscylujące wokół 1600 netto. Dziwi mnie ta nagonka na ciapatych, w Polsce, a może wy ze zmywaków w UK piszecie?

matii914

2013-10-20, 11:46
BongMan napisał/a:

A ja dzisiaj, za pracę u ciapatego, 3,5 godziny wczoraj i 6 godzin dzisiaj, dostałem równowartość około 300zł. Podczas gdy mój szef w Polsce, w firmie MIDEX w Jaworznie, wydymał mnie na 500zł. Nie miałem niestety żadnego dowodu przeciwko tej k***ie i ta k***a dobrze o tym wiedziała, dlatego hajsu nie dostałem. Ale chodzi o sam fakt: Ciapaty w Anglii potraktował mnie, Polaka, lepiej niż mój rodak w mojej ojczyźnie. Rzygać mi się chce takimi j***nymi, cwaniackimi k***ami, którzy zwą się moimi rodakami...

Gdyby kiedykolwiek w Polsce doszło do rewolucji, to w pierwszej kolejności powinni zawisnąć sk***ysyni, którzy świadomie i premedytacją dymali swoich rodaków.

I jeszcze jedna, ogromna różnica - Ciapaty za ciapatym będzie stał murem, choćby nie wiem co. Angol za Angolem, szwab za szwabem, Czech za Czechem, Amerykanin za Amerykaninem, itd. Z kolei Polak Polaka wydyma jak tylko będzie taka możliwość.



A ten znowu wylewa tu swoje k***a żale :roll: to że dałeś się wydymać dowodzi tylko tego jak wielkim głupcem jesteś. Skoro tak wielbisz ciapactwo to czemu nie sp***olisz do jakiejś Syrii czy ch*j wie gdzie? Poza tym ch*j kogo obchodzi to, że straciłeś swoje 500 zł wiec idź wyżal się na piekielnych czy coś :homer:

habumbabum

2013-10-20, 11:56
ależ jesteście durni. BongMan dobrze mówi tak naprawdę. ja też będąc kilka miesięcy w NL widziałam, jak turasy za turasami stoją murem w każdej sytuacji i pomagają sobie nawzajem, a polaczek swojego rodaka nawet za granicą tylko by w dupę kopał i kłody pod nogi podstawiał.


a co do tematu, to j***ne cygaństwo w makdonaldach to jest zmora i koszmar i nienawidzę tych kurew za ten nieziemski syf, hałas i wszystko co przynoszą wraz ze sobą. popieram pomysł wypie**alania ich jak zwierzęta na zewnątrz i odżałowanie tej stówki utargu. a pracę moją uwielbiam, coby uprzedzić głupie docinki.