18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mcdonald

Olasty • 2013-10-20, 03:01
Sytuacja miała miejsce około godziny pierwszej w nocy, we Wrocławskim makdonaldzie koło ołówka i kredki. Wchodzimy sobie ze znajomym, grupka ciapatych przy ladzie czeka na zamówienie. Zachowują się jak ciapusy, głośno, hałaśliwie i na dodatek to ciapaci..... Zaczęli nas pojedynczo mierzyć więc my postawa napięta i mierzymy cwaniaczków, mówię do kumpla: Że chętnie bym ich wyj***ł. (tak, wiem nie zrobił bym tego, ale marzenia.. :D ) Nagle podchodzi kierownik i wypie**ala ciapatych za drzwi, zamyka je na klucz i idzie w stronę kas mówiąc pod nosem: j***ni ciapaci..... Widok tych kurew kiedy to wpie**alały na zewnątrz jak zwierzęta bezcenny. Jednak jest nadzieja dla naszego kraju

:wodka:

Jack Daniel's

2013-10-20, 12:03
fejk. Ciapaty nie zeżre McDonalda, bo:
- wieprzowina
- kurczak nie jest halal.

O_Co_Ci_Chodzi

2013-10-20, 12:12
BongMan napisał/a:

A ja dzisiaj, za pracę u ciapatego, 3,5 godziny wczoraj i 6 godzin dzisiaj, dostałem równowartość około 300zł.



I to jest właśnie najgorsze. Pierwsza zasada zagranicą: uważaj na Polaków, bo Ci na pewno opierd*lą Cię przy najbliższej okazji.

Fakt, że ciapate mają problem z zastosowaniem się do cywilizowanych rzeczy (np. porządek, kobiety), ale czy my Polacy też zawsze dbamy o te sprawy? Tyle k*** ile jest w Polsce to ze świecą szukać w innych krajach.

Ciapate i arabusy nie powinny być wpuszczane do Europy, ale większość Polaków też powinna zostać wyj***na za Ural.

Jack Daniel's napisał/a:

fejk. Ciapaty nie zeżre McDonalda, bo:
- wieprzowina
- kurczak nie jest halal.



Ciapaty pierwotnie to był hindus, a nie arab.

uladrakula napisał/a:

Bongman i tu musi wylewać swoje żale i opowiadać o sobie. Chłopie, to nie forum do zapoznawania przyjaciół



Po to jest forum, żeby pisać, a jak ci się nie podoba to idź wyrywać 10 latki na forum onetu.

EdmundKemper

2013-10-20, 12:12
BongMan a jak myślisz dlaczego Polacy tak kombinują? A po drugie to w każdym kraju znajdziesz przypadki, że rodak rodaka wykiwa. Więc Twoje żale, że jakiś Polak Cię wykorzystał albo możesz sobie wsadzić w dupę albo wierz dalej w to, że wszyscy oprócz Polaków są jednolici, prawi i sympatyczni.

O_Co_Ci_Chodzi

2013-10-20, 12:13
matii914 napisał/a:



A ten znowu wylewa tu swoje k***a żale :roll: to że dałeś się wydymać dowodzi tylko tego jak wielkim głupcem jesteś. Skoro tak wielbisz ciapactwo to czemu nie sp***olisz do jakiejś Syrii czy ch*j wie gdzie? Poza tym ch*j kogo obchodzi to, że straciłeś swoje 500 zł wiec idź wyżal się na piekielnych czy coś :homer:



Czytanie ze zrozumieniem to nie jest Twoja najmocniejsza strona :)

EdmundKemper napisał/a:

BongMan a jak myślisz dlaczego Polacy tak kombinują? A po drugie to w każdym kraju znajdziesz przypadki, że rodak rodaka wykiwa. Więc Twoje żale, że jakiś Polak Cię wykorzystał albo możesz sobie wsadzić w dupę albo wierz dalej w to, że wszyscy oprócz Polaków są jednolici, prawi i sympatyczni.



Masz 20 lat, jak oderwiesz się od maminego cycka to wróć tutaj i przeczytaj to co napisałeś. Proponuje też poznać trochę smaku zagranicy.

quartz75

2013-10-20, 12:16
@up - niepotrzebnie się wdajesz w jałowe dyskusje. Oni i tak nie zrozumieli co jest sednem wypowiedzi naszego zacnego Bongusia.

gameboy008

2013-10-20, 12:26
Dokładnie tak jak napisał Bongman. To ciapate bydło trzyma się razem, dzięki temu rośnie i będzie rosło w siłę. A my ze swoją mentalnością daleko nie zajedziemy niestety.

rihno

2013-10-20, 12:35
BongMan, nie wiesz co mówisz, żyłeś kiedykolwiek w Czechach czy w Anglii? Nie znasz mentalności tych ludzi. Muszę Cię rozczarować, ale człowiek człowiekowi zawsze będzie k***ą, nieważne czy to Polska, Anglia, Niemcy itd... W każdym kraju żyją ludzie zarówno dobrzy jak i źli. Nie ma zasady, że w Polsce każdy dybie na szczęście drugiego :P Zastanów się co mówisz, przeanalizuj całą sytuację zanim ocenisz cały naród ;)

Bi...........__

2013-10-20, 12:47
Olasty napisał/a:

mówię do kumpla: Że chętnie bym ich wyj***ł. (tak, wiem nie zrobił bym tego, ale marzenia.. :D )


Zachowaj swoje seksualne fantazję dla siebie :roll:

O_Co_Ci_Chodzi

2013-10-20, 12:48
rihno napisał/a:

BongMan, nie wiesz co mówisz, żyłeś kiedykolwiek w Czechach czy w Anglii? Nie znasz mentalności tych ludzi. Muszę Cię rozczarować, ale człowiek człowiekowi zawsze będzie k***ą, nieważne czy to Polska, Anglia, Niemcy itd... W każdym kraju żyją ludzie zarówno dobrzy jak i źli. Nie ma zasady, że w Polsce każdy dybie na szczęście drugiego :P Zastanów się co mówisz, przeanalizuj całą sytuację zanim ocenisz cały naród ;)



Tylko, że w Polsce próbuje Cię wydymać policja, straż miejska, administracja rządowa, administracja samorządowa, lekarze, prawnicy, skarbówka, sąsiad, pies sąsiada itd. Tam też nie jeden chciałby wydymać, ale jest tego zdecydowanie mniej niż w Polsce. Możesz się wbić w szok jak zobaczysz, że nikt nikogo w dupsko nie r*cha, bo np. chce być samochodem 30 sekund szybciej w domu (pozdrowienia dla Warszawy)... Po prostu cywilizowany kraj, który jest niszczony przez emigrantów (także Polaków). Jestem patriotą, ale wielu naszych rodaków zasługuje na rozgrzany pal w odbyt.

Da...........us

2013-10-20, 12:51
Proszę, proszę, jak obok tego baru przejeżdżam, to prakycznie zawsze widzę siedzącą tam babę z łbem owiniętym szmatą.

kroplowa

2013-10-20, 12:53
Bongman napisał/a:

A ja dzisiaj, za pracę u ciapatego, 3,5 godziny wczoraj i 6 godzin dzisiaj, dostałem równowartość około 300zł.


Wychodzi jakieś 6.5 £ na godzine. Masz jakieś 1100 na miecha? Nie jest źle, chyba.

An...........or

2013-10-20, 12:56
Jak tak czytam wasze komentarze to dochodzę do wniosku,że przynajmniej część z was zmarnowała swoje życie, nie zdobyła żadnego porządnego wykształcenia lub zawodu i pozostało wam jedynie wyjechać za granicę i udawać,że jesteście tam zajebiście szczęśliwi.
Spójrzcie prawdzie w oczy, dla przeciętnego niemca,anglika lub Szwajcara(ich akurat dosyć nawet lubię) jesteście takimi samymi szmaciarzami jakim dla mnie są murzyni albo ciapaki.
Nie opowiadajcie jak to wam tam dobrze, bo jedyne na co możecie liczyć to na plakietkę człowieka drugiej kategorii i każdy kto posiedział trochę za granicą dobrze wie jak tam jest.
A kurew tam tak samo pełno jak w Polsce, z jedym wyjątkiem - tam rząd składa się z krajan a nie przydupasów niemiec lub rosji.

O_Co_Ci_Chodzi

2013-10-20, 13:03
Antalor napisał/a:

Jak tak czytam wasze komentarze to dochodzę do wniosku,że przynajmniej część z was zmarnowała swoje życie, nie zdobyła żadnego porządnego wykształcenia lub zawodu i pozostało wam jedynie wyjechać za granicę i udawać,że jesteście tam zajebiście szczęśliwi.
Spójrzcie prawdzie w oczy, dla przeciętnego niemca,anglika lub Szwajcara(ich akurat dosyć nawet lubię) jesteście takimi samymi szmaciarzami jakim dla mnie są murzyni albo ciapaki.
Nie opowiadajcie jak to wam tam dobrze, bo jedyne na co możecie liczyć to na plakietkę człowieka drugiej kategorii i każdy kto posiedział trochę za granicą dobrze wie jak tam jest.
A kurew tam tak samo pełno jak w Polsce, z jedym wyjątkiem - tam rząd składa się z krajan a nie przydupasów niemiec lub rosji.



Za to dla polskiego przedsiębiorcy jest pierwszej kategorii. A muszę cię zmartwić, ale nawet ludzie z konkretnym zawodem mają problemy z pracą. W nawet tej warszawce, która tak zawsze ze swoimi słomianymi butami jest do przodu i nie rozumie innych rodaków. Zresztą jak ma zrozumieć mając 400 tys. miejsc pracy w sektorze publicznym i kilka mld zł w rynku zamówień publicznych na który składa się cały kraj. Oczywiście nasz kraj taki piękny, że nie widzimy jak codziennie jesteśmy ładowani w odbyt. Jest źle w kraju. Czym więcej wyjedzie tym lepiej. Może ktoś się wreszcie obudzi w tym kraju i zacznie myśleć nie tylko o swojej dupie. Nie prawdą jest, że tam jesteśmy tylko fizycznymi, a jak nawet... to k***a mać, ale jako fizjol zarobisz więcej niż w Polsce strażak, młody lekarz czy wykładowca uniwersytecki.

Gossow

2013-10-20, 13:16
Bonguś prawdę prawi. kiedyś byłem świadkiem stłuczki u szwabców... Polaka i ciapaka. Zanim zdążyłem podejść na miejsce to obok ciapatego stało 30 allahów, za to obok rodaka, poczciwego, starszego Pana tylko ja, reszta z polskimi blachami jechała i miała to w dupie ;/ Oczywiście nie dało się ich przegadać, a wina leżała po stronie wybuchowego cwe*a... Zabory, wojny i komuna zrobiły swoje w tym kraju. lewactwo, sk***ysyństwo i pedalstwo

Foxless

2013-10-20, 13:18
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Za to dla polskiego przedsiębiorcy jest pierwszej kategorii. A muszę cię zmartwić, ale nawet ludzie z konkretnym zawodem mają problemy z pracą. W nawet tej warszawce, która tak zawsze ze swoimi słomianymi butami jest do przodu i nie rozumie innych rodaków. Zresztą jak ma zrozumieć mając 400 tys. miejsc pracy w sektorze publicznym i kilka mld zł w rynku zamówień publicznych na który składa się cały kraj. Oczywiście nasz kraj taki piękny, że nie widzimy jak codziennie jesteśmy ładowani w odbyt. Jest źle w kraju. Czym więcej wyjedzie tym lepiej. Może ktoś się wreszcie obudzi w tym kraju i zacznie myśleć nie tylko o swojej dupie. Nie prawdą jest, że tam jesteśmy tylko fizycznymi, a jak nawet... to k***a mać, ale jako fizjol zarobisz więcej niż w Polsce strażak, młody lekarz czy wykładowca uniwersytecki.



Święta racja! Kto zacznie sam na siebie zarabiać, wyjdzie spod bezpiecznego kocyka edukacji, dostanie w pysk tak mocno rynkiem pracy, że mu smoczek wypadnie i zakrztusi sie mamusinym mleczkiem z cycka. I to nie jest prawda, ze Polaków traktuje sie jak ludzi drugiej kategorii. Jasne, zdarzają się i tacy, którzy tak robią, ale w większości jesteśmy doceniani jako pracowici ludzie. Bo Polak nie jedzie za granice na socjal, tylko do pracy, co bardzo odróżnia nas od sporej części emigrantów.

Co do tego co napisał BongMan - jest dokładnie tak jak piszesz. W tym kraju każdy patrzy na to, jak wydymać innego. Podejmujesz prace to musisz sie 100 sposobów obwarować, zeby dochodzić potem swojej wypłaty w sądzie. Idealnym obrazem jak to działa w Polsce była ta sprawa gościa z Katowic, co mu poucinali palce. Umowa zlecenie? Najpopularniejszy sposób dymania młodych, bo masz ch*ja w zęby, pracujesz za grosze, w razie czego PIP ma to w dupie, bo to jest umowa cywilno-prawna i nie podlega pod kodeks pracy, a zapier**lasz 8h jak na pełnym etacie i spróbuj zachorować, to od razu szukaj nowej roboty!

A prywaciarze w Polsce to takie sku*wiele, że głowa mała. Co sie robi jak firma upada? Zatrudnia sie nowych, żeby dopiąć zlecenia i ogłasza bankructwo. I miesiąc albo dwa pracujesz za darmo.

I co do tego pier*olenia, ze edukacja coś da. HAHAHAHAHAHA! Skończyłem studia, z dobrą średnią, posiadam sporo praktycznych umiejętności, a nie ma dla mnie pracy na właściwym poziomie. Bo nie oszukujmy się, ale nie po to sie uczyłem i rozwijałem przez tyle lat, żeby teraz nosić pudełka na magazynie.