18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Payne: Valhalla

Pa...........an • 2012-09-26, 20:05


Fanowska ekranizacja słynnej gry :ok:

haqer

2012-09-27, 04:00
nawet fanowskie filmy są lepsze od naszych rodzimych produkcji ;/...

Janusz~

2012-09-27, 08:33
Michelle zrobiła Maxa w ch*ja. W 3:43 widać dokładnie, że leży w butach, czyli nie umarła :)

3m

2012-09-27, 08:38
Aż mnie ciarki przeszły jak usłyszałem tę muzykę. Tyle wspomnień, tyle rozwalonych wrogów w obu częściach gry (chociaż pierwsza bardziej mi się podobała ze względu na zadziorną twarz bohatera :D ). Ech...

Janusz~

2012-09-27, 08:40
3m napisał/a:

Aż mnie ciarki przeszły jak usłyszałem tę muzykę. Tyle wspomnień, tyle rozwalonych wrogów w obu częściach gry (chociaż pierwsza bardziej mi się podobała ze względu na zadziorną twarz bohatera :D ). Ech...



Pograj w trójkę :) inny klimat, ale sama narracja i bullet time w połączeniu z zajebistą grafiką tworzą dobrą grę

Pilot_z_Orbisu

2012-09-27, 08:48
naprawdę świetna produkcja, piwo leci.
bardzo podobał mi się motyw z wczytywaniem gry, chociaż nie wiem jak mogli pominąć środki przeciwbólowe.

Pytanie z innej beczki:
Czy przypadł wam do gustu film z Wahlbergiem?
Mnie się podobał pomimo słabych recenzji (i za Monę mogliby podstawić kogo innego)

VanGreeg

2012-09-27, 09:08
Najlepszy moment akcji, to wczytanie poprzedniego sejwa ;-)

Sarkos

2012-09-27, 09:25
Janusz~ napisał/a:



Pograj w trójkę :) inny klimat, ale sama narracja i bullet time w połączeniu z zajebistą grafiką tworzą dobrą grę



Dobrą grę?! Jedynka miała zajebisty klimat, dwójka jeszcze w miarę, ale już była przekombinowana. Trójka to gówno i sp***olenie marki, ani razu nie użyłem tam bullet time nawet, bo nie było po co.

Sam filmik bardzo fajny, zabrakło mi tylko rzucenia się w bok przy bullet time z jednoczesnym strzelaniem z dwóch pistoletów oraz rzucenia się w przód przez drzwi z takim samym strzelaniem. Bardzo często wykorzystywane w grze i bardzo charakterystyczne.

straatveger

2012-09-27, 09:42
ludzie tak się jarają tym gościem od 15 lat tak od 15 już, widziałem pierwszy trailer gry 1997, ciekawe kiedy zaczęli nad nią prace ? widocznie wcale nie jestem taki stary ;d chociaż gra była przełomem to chęć bycia takim gościem jak max to pedalstwo ;d

Pa...........an

2012-09-27, 09:53
roma21 napisał/a:

@haqer a widziałeś Battlefield 3: Missing Patrol?Jak nie to http://tnij.org/sarp nie chce mi dodać bo film jest dłuższy niż 20 min...



Nieźle to zrobili, ale nie rozumiem po cholerę wzięli do tego jakichś gimnazjalistów.
14-16 latek z dorysowanym zarostem, który udaje komandosa wygląda idiotycznie. :-)

qbann666

2012-09-27, 11:17
przez ciebie instaluje jedynke

luki_wch

2012-09-27, 11:35
Ta produkcja jest milion razy lepsza od filmu hamerykańskiego o tym samym tytule. Gra klasyk i dzięki użytym dźwiękom i przerywnikom w tym filmie czuje się jej klimat :)

haqer

2012-09-27, 15:00
Pan kapitan napisał/a:



Nieźle to zrobili, ale nie rozumiem po cholerę wzięli do tego jakichś gimnazjalistów.
14-16 latek z dorysowanym zarostem, który udaje komandosa wygląda idiotycznie. :-)



zgadzam się ale pomysł i produkcja dobra ;)

NightMarePOL

2012-09-27, 15:56
Ah... Grałem w wiele gier, ale to właśnie MAX utknął mi najbardziej w pamięci. Było tam dużo broni, ale każdy i tak wyczekiwał kałacha lub m4 ;-) Gra zawdzięczała swoją grywalność świetnej fabule i innowacyjnemu rozwiązaniu o nazwie "bullet time" która okazała się być takim hitem, że wszyscy producenci gier kopiowali ją na potęgę. Jednak mało kto wie że to właśnie ta seria przyczyniła się do prowadzenia liniowych rozgrywek w tak zwanych "strzelankach" na które teraz narzeka tak wiele graczy...

Pan kapitan napisał/a:



Nieźle to zrobili, ale nie rozumiem po cholerę wzięli do tego jakichś gimnazjalistów.
14-16 latek z dorysowanym zarostem, który udaje komandosa wygląda idiotycznie. :-)



Lepiej już żeby kręcili takie filmy, niż całymi dniami siedziała przed komputerem :kawa: