18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Payne: Valhalla

Pa...........an • 2012-09-26, 20:05


Fanowska ekranizacja słynnej gry :ok:

PiotreH

2012-09-27, 16:15
Soundtrack, klimat, fabuła i miodność płynąca z tej gry.
4 Czynniki, przez które mam gęsią skórkę na jajach, grając w to...

Simply

2012-09-27, 16:21
Filmik średni, ale gra jak najbardziej w p*zdeczkę, polecam, kilka-kilkanaście godzin porządnej gry oprawionej w bardzo ładną ścieżkę dźwiękową 8-)

gogo85

2012-09-27, 18:42
I pomyśleć, że w Maxa można pograć teraz na telefonie, tylko sterowanie trochę lipne :P

Pa...........an

2012-09-27, 18:57
gogo85 napisał/a:

I pomyśleć, że w Maxa można pograć teraz na telefonie, tylko sterowanie trochę lipne :P




Jak grasz w chmurze to i Crysisa odpalisz na telefonie ;-)

Sledzikmaster

2012-09-27, 19:49
No mogliby zmienić głownego bohatera. Max jest bardzo wyrazistą osobą a tutaj mamy takiego lekko miękkiego aktora. Próbował udawać twardego ale moim zdaniem nie wyszło. Po prostu za młody jest ;p

walk3r_rkm

2012-09-27, 21:31
tak się powinno robić filmy na podstawie gry. Nie jakieś hollywodzkie badziewie z zupełnie przepisanym scenariuszem. Dźwięki wyjęte prosto z gry sceny tak samo i aż sie pysk smieje na taki widok :D

Janusz~

2012-09-28, 00:30
Cytat:

I pomyśleć, że w Maxa można pograć teraz na telefonie, tylko sterowanie trochę lipne



Ale za to dużo łatwiejsze celowanie :)

Sarkos napisał/a:



Dobrą grę?! Jedynka miała zajebisty klimat, dwójka jeszcze w miarę, ale już była przekombinowana. Trójka to gówno i sp***olenie marki, ani razu nie użyłem tam bullet time nawet, bo nie było po co.

Sam filmik bardzo fajny, zabrakło mi tylko rzucenia się w bok przy bullet time z jednoczesnym strzelaniem z dwóch pistoletów oraz rzucenia się w przód przez drzwi z takim samym strzelaniem. Bardzo często wykorzystywane w grze i bardzo charakterystyczne.



sp***olone marki

wut?

Max Payne 3 - super gra k***o!

Nie zgadzasz się, to albo jesteś kucem i grasz w LOL, WOW itp (a Twój komp ledwo pociągnie Maxa 3 na średnich), albo nie grałeś wcale.

master2711

2012-09-28, 18:19
Janusz~ napisał/a:



wut?

Max Payne 3 - super gra k***o!

Nie zgadzasz się, to albo jesteś kucem i grasz w LOL, WOW itp (a Twój komp ledwo pociągnie Maxa 3 na średnich), albo nie grałeś wcale.



Tu chyba Ciebie poj***ło... Grałeś w MP1 i MP2? Czułeś ten klimat? To teraz wskaż mi ten sam klimat w MP3! Do jedynki i dwójki się wracało po kilka razy(do jedynki znacznie częściej), bo czuło się niedosyt! A trójkę to co? Przeszło się 2 razy i wystarczyło...
Po tym jak Rockstar przejęło produkcję po MP2, już było wiadome, że to będzie bardziej jak GTA aniżeli poprzednie części Max Payne...