18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Payne - niezapomniany klimat

cziskejk • 2013-12-19, 22:36
Nie będę się witał bo mi się nie chce, więc przejdę do sedna sprawy. Chyba każdy kiedyś grał w kultowego Max Payne (jak nie grałeś to jesteś lamus i wstydź się).

Połączyłem motyw deszczu wykorzystując do tego "aplikację" Rainy Mood i OST'a z Max Payne - Main Theme i cofnąłem się do czasów gdy grałem w Maksia w ponure jesienno-zimowe dni (chyba przejdę go jeszcze raz).

Tutaj instrukcja dla ułomnych co robić.

1. Zgaś światło w pokoju(lub gdziekolwiek tam siedzisz).
2. Zasiądź wygodnie przed monitorem.
3. Najlepiej odczuwa się efekt ze słuchawkami, więc załóż je. (głośniki od biedy też mogą być)
5. Wejdź na stronę rainymood
http://www.rainymood.com/
7. Nie ma punktu czwartego.
8. Sprawdziłeś, szóstego też nie ma.
9. Włącz Main Theme

10. Zamknij oczy i relaksuj się przy wspaniałych dźwiękach, powracając do lat młodości. :orgazm:

Kubashenko

2013-12-20, 00:45
Pff ja do tej pory mam Maxa na kompie i wracam do niego średnio raz do roku

htr83

2013-12-20, 00:51
za te punkty dam browarka

Ne...........ro

2013-12-20, 00:53
Cała trylogia genialna. Gra dorosła, ciężka, zapadająca w pamięć. Szkoda, że tak spieprzyli film.

Ma...........ss

2013-12-20, 00:59
Kiedyś gry były tworzone z pasją a Max Payne jest tego genialnym przykładem. Pamiętam tą genialną ale prostą fabułe, ten mroczny i tajemniczy klimat, który towarzyszył mi od pierwszych sekund rozgrywki, oraz bohaterów gry którzy byli nie do zastąpienia. I te przerywniki w formie komiksu ... coś cudownego. Teraz liczy się tylko kasa, wystarczy spojrzeć na EA/Dice oraz na gre BF4 - wy naprawdę widzicie różnice pomiędzy tą częscią a BF3? Bo ja nie, a trzeba za nią płacić tyle co za nową produkcje. Szczyt głupoty.

plsen

2013-12-20, 01:02
ooj się grało dokładnie w jesienno-zimowe wieczory, przeszdłem n razy, a później jechałem na kodach żeby czerpać czystą, nieustającą przyjemność ze slow motion :D

Tomasz23

2013-12-20, 01:05
A w Max Payne 3 ktoś grał? Zastanawiam się czy ma ten sam klimat poprzedniczek.

Ne...........es

2013-12-20, 01:12
max payne 3 o wiele lepszy ^^

cinekmw

2013-12-20, 01:13
Autor trafił akurat w porę - przed chwilą przez mój sentyment do tej gry po raz kolejny przeszedłem Max Payne 2. Gra przezaj**sta...

@Up Max Payne 3 to już gówno robione tylko po to by zgarnąć kupę hajsu... Nie ma porównania do 1 i 2 .

lobo206

2013-12-20, 01:17
k***a ... mialem isc spac bo rano do roboty a teraz przypie**ole w Maxa i bede jutro zdychal

Keepo

2013-12-20, 01:26
Pierwsza gra w której kogoś zabiłem :D Pamiętam jeszcze jak mama chciała mi tą grę bezskutecznie odinstalować bo zobaczyła ciała w workach w jakiejś tam misji :amused: To były jeszcze lata w których ludzie nie poznali tak bardzo internetu i nie mieli tak bardzo wyj***ne na wszystko :kupa:

Ne...........es

2013-12-20, 01:26
cinekmw napisał/a:

Autor trafił akurat w porę - przed chwilą przez mój sentyment do tej gry po raz kolejny przeszedłem Max Payne 2. Gra przezaj**sta...

@Up Max Payne 3 to już gówno robione tylko po to by zgarnąć kupę hajsu... Nie ma porównania do 1 i 2 .



mi sie bardzo podobal ^^ max payne 1 nigdy nie lubilem, max payne 2 byl zarabisty. a max payne 3 to juz w ogole perfekt gra :) max payne na ogu ba gowniana fabula, czym nadrabia gameplay'em

mp_toujane

2013-12-20, 01:32
1 i 2 to klasyka. Ale 3 też grałem i nawet przeszedłem w całości (jako jedyną grę od dobrych 3 lat). I w porównaniu do teraźniejszych gier jest po prostu zajebista ale do poprzedniczek jej daleko ;] tak czy siak 3 polecam, a nie podoba się tym, którym słabo chodzi, bo wymagania ma niezłe ;]

Ne...........ro

2013-12-20, 01:34
@Tomasz23

W MP3 akcja została przeniesiona z mrocznych uliczek New Jersey do ciepłej Brazylii. Trójka po prostu prezentuje inny klimat, ale jest on przedstawiony równie genialnie, jak w przypadku poprzedniczek. Ten sam bohater (tutaj już Max po 50tce, dotknięty alkoholizmem i mrocznymi wspomnieniami) i NIESAMOWITY gameplay sprawiają, że pomimo braku Nowego Jorku, grę stawiam na równi z jedynką i dwójką.

Sick_Stick

2013-12-20, 01:35
Genialne czasy. Chciałbym wrócić do takiego smarka kiedy myśleliśmy, że cały świat jest nasz... Fajnie było, na szczęście zostały mi fenomenalne wspomnienia.

Kilimandżaro

2013-12-20, 01:50
k***aaaa, przekozacki temat, jakbym mógł to autorowi postawiłbym i 10 browarów ale prawdziwych, a nie wirtualnych. Będę teraz słuchał tego kilka godzin :D
P.S. Autorze, jeśli masz pod ręką jeszcze jakieś temty z takimi smaczkami to dawaj.