18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Kolonko - Wojna z terroryzmem

Aley_23 • 2013-05-27, 11:46
MMK mówi jakie są efekty wojny z terroryzmem :roll:

szopenfeldziarz

2013-05-27, 11:51
Ten człowiek uważa, że władza USA ma prawo wysłać swoje wojsko gdziekolwiek, porwac ludzi i wsadzić bez sądu do pierdla na Kubie (ale Kuba to okropny reżim ma, fe, no chyba, że nam dzierżawi teren na nielegalny pierdel). Zero piwa dla tego pana.

Azalians

2013-05-27, 12:08
Panie Mariuszu, jak Pan to czyta to mam do Pana prośbę, Panie Maxie, Pan zrobi materiał o zamachach z 11 września tak jak Pan to widzi. Zapewne nie jestem jedyny, który to ma wątpliwości co do organizatorów zamachów...dziura w Pentagonie po rakiecie, a z samolotu został jedynie silnik...reszta wyparowała...latarnie nie skoszone od skrzydeł....przy okazji zawalaniu się dwóch wież...zawala się trzeci 30-piętrowy wieżowiec, należący do CIA....Panie Mariuszu, jestem ciekawy stanowiska jakie Pan zajmuje apropo 11 września, pzdr :)

Gebofon

2013-05-27, 12:16
...jestem ekspertem, to będzie na głównej :kawa:

Da...........ki

2013-05-27, 14:47
Jestem coekaw który prezydent usa sie zdenerwuje i naciśnie magiczny przycisk wycelowany w ciapatych.

pieto90

2013-05-27, 14:49
@up, a po co? Aby interes z bronią przestał się kręcić? Aby nie móc w przyszłości rozpędzać gospodarki kolejnym konfliktem zbrojnym?

Robot

2013-05-27, 14:57
@up słusznie, punkt widzenia ludzi władzy, a punkt widzenia cywilów zawsze był odmienny, stąd wieczne problemy. :(

AsharielPL

2013-05-27, 15:01
Za Mariusza zawsze piwko.
@Azalians
Wątpię aby Mariusz zaglądał na sadola. Napisz w komentarzu na YT to na pewno odpowie.

Inoquez

2013-05-27, 15:02
ah ten pajac i te jego k***a technologie za nim na drugim planie

Kamilek1

2013-05-27, 15:14
@up pajac powiadasz? Idź oglądaj tvn dalej.

!Timon

2013-05-27, 15:31
Mariusz na chwilę obecną ma znakomicie przygotowane programy. Sam sposób jego wypowiedzi sprawia wrażenie, że gdyby go zapytać o którykolwiek wątek który poruszył to mógłby rozwijać go godzinami.

Ma zajebiście otwarty przekaz. Prezentuje swój pogląd czasem bardzo spolaryzowany ale nie w sposób agresywny, narzucający, że tak masz myśleć.
Kawał dobrego dziennikarstwa - na chwilę obecną próżno szukać takiego w Polsce. Cieszę się, że jest Polak którego można stawiać za wzór w Naszym kraju.

Chrząszczyżewoszyc

2013-05-27, 15:32
Nie ma żadnej "wojny z terrorem". To jest wojna dla wojny, zasobów i władzy.
Ciapki mają ostatnie banki, które nie są pod kontrolą jednej organizacji, hamerykanie ich tam mordują i gwałcą, więc się bronią. Każdy by się bronił, nie ważne jakie średniowiecze.
To jest ciągle ta sama agenda, która zasponsorowała Stalinowi rewolucję bolszewicką oraz dała Hitlerowi poparcie demografii Chrześcijańskiej by doszedł do władzy.
Nawet nasze słynne historyczne pustki na półkach, to był wynik polityki USA wycelowanej w Rosję...

Co do Bostona Masaczusets, gość liże pokrywkę jak profesjonalista, ale słoika nigdy publicznie nie otwiera co by zawartości nie pokazać.
Te wszystkie informacje, które przedstawia jako niewiadome i niejasne, są do pozyskania. Max tylko odgrzewa dawno usmażonego kotleta, ludzi którzy się tym faktycznie zajmują, miast swoją karierę ratować.
Aczkolwiek zwykłem myśleć, że ludzie raczej inteligentni są, więc może gość nie być w sytuacji powiedzenia całej prawdy.

lu...........5z

2013-05-27, 15:52
coś czuje, ze ktoś popełni Mariuszowi suicide

MCL

2013-05-27, 16:16
@Azalians, napisz do niego PW na youtube, myślę, że odczyta i odpiszę ci co sądzi.

UploadMen

2013-05-27, 16:53
Azalians napisał/a:

Panie Mariuszu, jak Pan to czyta to mam do Pana prośbę, Panie Maxie, Pan zrobi materiał o zamachach z 11 września tak jak Pan to widzi. Zapewne nie jestem jedyny, który to ma wątpliwości co do organizatorów zamachów...dziura w Pentagonie po rakiecie, a z samolotu został jedynie silnik...reszta wyparowała...latarnie nie skoszone od skrzydeł....przy okazji zawalaniu się dwóch wież...zawala się trzeci 30-piętrowy wieżowiec, należący do CIA....Panie Mariuszu, jestem ciekawy stanowiska jakie Pan zajmuje apropo 11 września, pzdr :)



Jeżeli chcesz aby taki materiał został przez pana mariusza zrobiony polecam napisać na stronie facebooka :
https://www.facebook.com/pages/Mariusz-Max-Kolonko-m%C3%B3wi-jak-jest/123829091143551?ref=ts&fref=ts