18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Kolonko - Wojna z terroryzmem

Aley_23 • 2013-05-27, 11:46
MMK mówi jakie są efekty wojny z terroryzmem :roll:

raskolnikov74

2013-05-27, 16:55
Ja myślę, że przy tym WTC Tusk z Putinem maczali palce. Nie żeby mieli motyw, ale oni są znani z mordowania pasażerów samolotów.

pkh

2013-05-27, 16:58
Zaczynam się martwić o Mariusza, któregoś razu za dużo powie i zginie w nieszczęśliwym wypadku...

tranzystor

2013-05-27, 17:15
Azalians napisał/a:

Panie Mariuszu, jak Pan to czyta to mam do Pana prośbę, Panie Maxie, Pan zrobi materiał o zamachach z 11 września tak jak Pan to widzi. Zapewne nie jestem jedyny, który to ma wątpliwości co do organizatorów zamachów...dziura w Pentagonie po rakiecie, a z samolotu został jedynie silnik...reszta wyparowała...latarnie nie skoszone od skrzydeł....przy okazji zawalaniu się dwóch wież...zawala się trzeci 30-piętrowy wieżowiec, należący do CIA....Panie Mariuszu, jestem ciekawy stanowiska jakie Pan zajmuje apropo 11 września, pzdr :)



Pan Mariusz niestety zaczął nacechowywać politycznie swoje materiały, sądząc po ostatnich jego komentarzach.
Panie Mariuszu, więcej obiektywizmu - to, że fajnie się Panu żyje w USA, nie powinno Panu zaślepiać, jakim kosztem dla innych ten dobrobyt dla własnych obywateli jest utrzymywany. Wojenki i wichrzenie na całym świecie.

!Timon

2013-05-27, 20:03
@tranzystor

Zaczął? On od początku aż promieniuje niechęcią do Obamy i socjalistów. Uzasadnia jednak swoje stanowisko odwołując się do faktów. Mówi jak jest.

Rzetelny dziennikarz nie musi nie mieć swojego zdania - rzetelny dziennikarz nie nagina faktów. Gdyby u władzy była w USA prawica i zamiatałby pod dywan ich wpadki wtedy można by mieć do niego pretensje.

McNight

2013-05-27, 22:34
Azalians napisał/a:

Panie Mariuszu, jak Pan to czyta to mam do Pana prośbę, Panie Maxie, Pan zrobi materiał o zamachach z 11 września tak jak Pan to widzi. Zapewne nie jestem jedyny, który to ma wątpliwości co do organizatorów zamachów...dziura w Pentagonie po rakiecie, a z samolotu został jedynie silnik...reszta wyparowała...latarnie nie skoszone od skrzydeł....przy okazji zawalaniu się dwóch wież...zawala się trzeci 30-piętrowy wieżowiec, należący do CIA....Panie Mariuszu, jestem ciekawy stanowiska jakie Pan zajmuje apropo 11 września, pzdr :)



Pan Mariusz w jednym ze swoich ostatnich klipów wyraźnie powiedział, że terroryści zaatakowali WTC i to był początek wojny... co mnie osobiście bardzo zaskoczyło.

kapral

2013-05-28, 00:31
przez pryzmat tych ku*asiarzy, wojnę z terrorem prowadzili niemcy tłumiąc Polskie powstania.