18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MaturaToBzdura.TV: FLAGI ŚWIATA odc. #52

~MaturaToBzdura.TV • 2011-11-03, 23:07


Kuba pokazuje gościom flagi państw i zadaje z nimi związane pytania, np.: Co oznaczają gwiazdki na fladze USA? Jak nazywa się znak, który znajduje się w centralnej części flagi Izraela?

Odwiedź nas na:
http://facebook.com/MaturaToBzdura

Dymekx

2011-11-06, 14:04
Ruski do wróg myślicie, że po 89 się zmienili? nie całe 1000 lat świerzbiły ich łapska by dorwać się do Europy. Ale powinniśmy studiować ich literaturę by poznać ich komuszy tok myślenia i co za tym idzie skuteczniej ich eliminować. I jeszcze jedno Ruskie niech sobie żyją ale bez swojego mateczki Rosji będzie lepiej.

Sradowazy

2011-11-06, 14:12
Jak świat światem rusek i niemiec nigdy nie będą polakowi bratem

_R...........s_

2011-11-06, 14:25
Wojtuś jak zwykle pie**oli. Pół życia spędził w dziczy to mu się na głowie odbiło. Rozumem go trochę, w sumie sam jestem trochę anty niemiecki, a stosunek do ruskich zmieniłem dopiero jak popiłem z paroma. Można ich nie lubić, ,no ale k***a bez przesady. Tak k***a pie**olić że ruskie to nasz wróg śmiertelny, to chyba świadczy że z Wojtusiem coraz gorzej. Szkoda bo fajne program kiedyś robił (boso przez świat).

dwakilo

2011-11-06, 14:39
Hacerking napisał/a:

I jak tu się z nim nie zgodzić ;)



Normalnie. Mam inne zdanie na ten temat.

~Velture

2011-11-06, 14:43
Nie wiem tylko po ch*j dawać fregment z tego ch*jowego po maxie gówna maturatoch*jnia.tefał
Tam już to było zapewne skoro to jest fragment tego gównianego programiku z tym szczurem a jak wiemy każdy odcinek tego syfu jest wrzucany ch*j wie po co na sadola.

k***a pierwsze 10-20 odcinków dało się oglądać ale teraz to juz wieje serem...

http://tenprogramtobzdura.tk/

okar19

2011-11-06, 15:28
no niezle przygadal

Ha...........ng

2011-11-06, 15:30
@Up Jakbyś nie wiedział nie ma w tym linku tego co ja udostępniłem ;)

Sradowazy

2011-11-06, 16:01
kudlaty1125 napisał/a:

Wojtuś jak zwykle pie**oli. Pół życia spędził w dziczy to mu się na głowie odbiło. Rozumem go trochę, w sumie sam jestem trochę anty niemiecki, a stosunek do ruskich zmieniłem dopiero jak popiłem z paroma. Można ich nie lubić, ,no ale k***a bez przesady. Tak k***a pie**olić że ruskie to nasz wróg śmiertelny, to chyba świadczy że z Wojtusiem coraz gorzej. Szkoda bo fajne program kiedyś robił (boso przez świat).



Wojtuś wcale tak głupio nie pie**oli oczywiście nie w każdym temacie. Ale co do ruskich od niepamietnych czasów napie**alanie sie z kacapami o ziemie, dziesiątki lat rusyfikacji, wywłaszczenia polaków, PRL ... I chcesz na podstawie napie**olki z ruskimi powiedziec że są ok ? Też miałem okazje pić z ruskimi i co prawda to prawda do wódki jak z braćmi :) Ale jako naród są jebnięci i to z narodu szybko nie wyjdzie. Władza im zdrowo pierze mózgi.

Arookun

2011-11-07, 00:34
Cejrowski rulez!

limpdurst

2011-11-07, 01:32
No i co się ten Kubuś prowadzący uśmiał? Mi się wydaje, że może gościu akurat coś pamiętał o tym Wietnamie. Ameryka nigdy nie wypowiedziała formalnie żadnej wojny po drugiej wojnie światowej, można mówić co najwyżej o zaangażowaniu militarnym. Więc się nie śmiej ciulu bo sam jesteś niedouczony...

abi14

2011-11-11, 21:23
"Dawidowe", "dawid"