18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matt Mitrione vs Kimbo Slice

Pa...........an • 2012-07-09, 13:00


Walka byłego zawodnika NFL ze słynnym ulicznym fighterem. :-)

unax

2012-07-09, 17:37
harvest napisał/a:

Dekorator,

Twoja krytyka potwierdza tylko dno polskiego internetu i głupotę internautów. Wyrażanie własnej opinii mija się z celem. Trzeba być w dzisiejszych czasach szary bo każda odmiana wywołuję wrzenie. Po poziomie Twojej wypowiedzi określam Ciebie jako 2-3 klasę gimnazjum. Leżeli czegoś nie zrozumiałeś polecam słowik PWN tam jest wiele różnych określeń a niektóre nawet ciekawe. Pozro



szkoda nerwow, zignoruj ;)

bi...........ew

2012-07-09, 17:46
Przecież to walka sprzed dwóch lat. A podniecacie się jakby to było wczoraj.

terefereqwerty

2012-07-09, 19:19
a który jest tym słynnym fighterem?

Bila

2012-07-09, 20:19
Chyba Kimbo pochlał przed tę walką.

kopyt88

2012-07-09, 20:42
i tutaj wychodzi cała prawda o "koksach" i o ludziach "masywnej budowie"
Z pewnościom wolał bym stanąć przeciwko jakiemuś mięśniakowi z siłki niż kolesiowi który porobił się postury z treningu i pracy.
Matt całe życie trenował na lodzie mocne uderzenia przepychanki na lodzie, sprint w łyżwach, nie wygląda jak potężny atleta ale jest dobrze zbudowany.
A Kimbo to trochę jak nasz Pudzian jeśli ktoś stawia nikły opór to nawala ale niech ino ktoś się postawi wtedy koniec.

Kutas Szatana

2012-07-09, 21:25
hmm, właśnie, a kiedy Krzysiu Oliwa pójdzie do MMA?
Na początek mógłby sprać Najmana, tak na zrobienie wokół siebie szumu, a potem może szaleć z konkretnymi zawodnikami ;)

sorra18

2012-07-09, 21:35
Niewpadl ktos na to ze kimbo to emeryt lol sie podniecacie panowie omawianiem taktyki. Wiek robi swoje niestety.

greesha

2012-07-09, 22:02
kopyt88 napisał/a:

i tutaj wychodzi cała prawda o "koksach" i o ludziach "masywnej budowie"
Z pewnościom wolał bym stanąć przeciwko jakiemuś mięśniakowi z siłki niż kolesiowi który porobił się postury z treningu i pracy.
Matt całe życie trenował na lodzie mocne uderzenia przepychanki na lodzie, sprint w łyżwach, nie wygląda jak potężny atleta ale jest dobrze zbudowany.
A Kimbo to trochę jak nasz Pudzian jeśli ktoś stawia nikły opór to nawala ale niech ino ktoś się postawi wtedy koniec.



Matt trenowal football amerykanski :}.

ostatnio jak sprawdzalem to nie jezdzili tam an lyzwach

pa...........66

2012-07-09, 22:53
andreez91 napisał/a:

Kimbo jest mocy przez krótki czas a później już tylko kondycja sie liczy czego zawodnikom NFL nie brakuje chłopaki maja niezimską kondyche wiem bo sam gram w fotball amerykański u nas w Polsce i treningi są masakryczne POLECAM WAM GRUBASKI !


wszystko fajnie szkoda tylko ze najwieksza wada tego co mowisz to to ze to FUTBOL AMERYKANSKI czyli raczej gowno nie dyscyplina jak wiekszosc amerykanskich i tylko amerykanskich sportow

a poza tym kimbo byl zawsze lepszy w boksie nie w zapasach wiec mma od poczatku nie jest dla niego natomiast bialy w czystejstojce mialby mniejsze szanse

kenizeg

2012-07-09, 22:55
która to gala UFC?

pa...........66

2012-07-09, 23:00
andreez91 napisał/a:

nieodwracalne@ przyjdz na trening, jak ci przypie**ole to zejdziesz na miejscu, nigdy nie grałeś wiec nic nie mów już idzie mi drugi sezon w PLFA i wierz mi że wiecej sie dzieje w fotballu niż w rugby z resztą widac jak rozwija sie ten sport u nas Z miesiąca na miesiąc coraz wiecej drużyn i jeszcze Finał Ligi na stadionie narodowym A rugbiści moga tylko pomarzyć :D
Swoją droga mówię zagraj chociaż raz to poczujesz co to sport sam pamiętam kulka strzałów jakie otrzymałem modczas meczy i pomimo sprzętu nie widziałem na oczy przez 30 sek po uderzeniu a w rugby już leżałbyś w śpiączce, w sporcie nie chodzi o to żeby sie pozabijać ale o rywalizację i przyjemność z gry a jeśli możesz jeszcze sie wyżyć nie robiąc sobie zbytnio krzywdy. Mogę sie spokojnie zmierzyć w jakiejś grze z Rugbistą nie ma problemu sądzę że mam większe szanse go uszkodzić niż on mnie ze względu że w sprzęcie nauczyłem sie żeby napie**alać i nie patrzeć czy BOLI !


tak to sport dla ciot i gosci z nadmiarem agresji moze to ty cwaniaku kolejny napinacz komandos ktory musi powiedziec jaki to jest z niego rambo k***a i kogo to obchodzi takich jak ty jest pelno
jakbys przed ta wypowiedzia zaczal myslec mozg by ci sie zagotowal i tez lezalbys w spiaczce

przemello

2012-07-09, 23:12
z tego co pamiętam to Matt debiutował w tej walce. Dodatkowo zastąpił kontuzjowanego zawodnika, który miał walczyć z Kimbo:) Swoją drogą nigdy nie lubiłem stylu Kimbo więc bardzo dobrze że dostał wpie**ol

T-Will

2012-07-09, 23:22
nieodwracalne napisał/a:

futball amrekański jest dla ciot, w trakcie meczu więcej pozują dla fotografów niż grają (10s gry, 30s przerwy), ubrani są w jakieś zbroje, a rugbiści robią te same rzeczy bez kasków i innych gównianych ochraniaczy


To, że Rugby jest dla większych twardzieli nie znaczy, że Futbol amerykanski jest dla ciot.

Edam7

2012-07-09, 23:32
k***a, aż się zalogowałem, żeby skomentować te debilizmy co napisał pavel666. Śmiesz porównywać te wasze śmieszne pajacyki w zbrojach do rugby? :D Gram półprofesjonalnie w PLR 7 z czego uczęszczałem na treningi zawodowych "piętnastek" ale daleko dla mnie jednak pomimo refundowanego przez klub dojazdu. Myślę, że jak byś postawił się przed rugbystą to nie zdążył byś się oblizać, jak k***a leżał na ziemi. Jeśli mieszkasz gdzieś na Pomorzu czy Wawki to wskocz do jakiegoś klubu w Trójce tam koledzy z Ogniwa czy Arki są bardzo mili i z chęcią nawet dzieciaka przeciwko Tobie wystawią :) Gwarantuję Ci albo połamane żebra albo kark, zależy jak trafi :3

@losvitos
Posnanii zapewne widziałeś 15 ale radzę pójść na mecz 7, skoro wolisz dynamiczniejsze rozgrywki, w Posnanii mają bardzo dobrych juniorów, z resztą graliśmy z nimi i chłopaki napie**alają nawet w dużych chłopów jak dziki w sosny :D