18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matt Mitrione vs Kimbo Slice

Pa...........an • 2012-07-09, 13:00


Walka byłego zawodnika NFL ze słynnym ulicznym fighterem. :-)

pyto

2012-07-09, 15:52
a ja trenuje gre w komputer

ZiomZaZiomem

2012-07-09, 15:56
Dyrektor cyklu Moosin Corey Fisher powiedział MMAFighting.com, że pracuje nad zorganizowaniem kolejnej gali fundowanej z kieszeni tajemniczego koreańskiego bogacza pana Oh. Wydarzenie wstępnie planowane jest na 9 października i mają na nim wystąpić obydwaj uczestnicy walki wieczoru majowej gali w Worcester. Mariusz Pudzianowski (MMA 2-1), jeśli plany promotora uda się zrealizować zmierzy się z samym Kevinem Fergusonem, znanym lepiej jako Kimbo Slice (MMA 4-2) a Tim Sylvia (MMA 26-6) zawalczy w drugim freakshow z Hong-Man Choiem (MMA 2-3).

Gdyby Pudzian zgodził się na tą walkę i potwierdziły by się detale dotyczące daty gali znów walczyłby 2 tygodnie po występie na KSW. Jednakże Loretta Hunt napisała, że manager Kimbo zdecydowanie zdementował pogłoski jakoby Slice miałby wystąpić na Moosin.



Więc chyba jednak będzie Pudzian vs Kimbo ;)

Pa...........an

2012-07-09, 16:00
ZiomZaZiomem napisał/a:


Więc chyba jednak będzie Pudzian vs Kimbo ;)



Oby. :-)

mareqq

2012-07-09, 16:26
andreez91, hormonalny internetowy napinacz, wódz nastolatek.

Pajacu

2012-07-09, 16:27
Może nie wiecie, ale Kimbo Slice zajął się boksem zawodowym i ma na koncie już 5 stoczonych walk, więc co wy pie**olicie o walce z Pudzianem?

Alonso

2012-07-09, 16:28
Młody Białas dał radę. Nie przestraszył się legendy.

matikati

2012-07-09, 16:29
TAK OBY. OBY Pudzian otrzymał następnego pajaca, zamiast zwykłego zawodnika mma wagi ciężkiej. Jedyne co w tej walce mógłby udowodnić to to, że w wypadku przegrania tej walki nie nadaje się już do tego sportu KOMPLETNIE. A Polscy psuedo kibice MMA, którzy wolą oglądać walki freaków, zamiast ZAWODNIKÓW MMA, będą oglądać tą żałosną rywalizację. Na szczęście większa oglądalność poprzedniej walki Mameda niż Pudziana, ukazuje, że prawdopodobnie takich osób jest już mniej.

kih0n

2012-07-09, 16:35
Wygrał bardziej taktyką... zawodnik NFL kopiący sukcesywnie po nogach, dobra kondycja i pomysł na walke. Kimbo przy nim to amator.

Vr...........y7

2012-07-09, 16:39
ten kimbo miał jakiś nowotwór czy coś?? Zawsze to taka świnia gigantyczna była a tu takie "chuchro"
chuchro w cudzysłowu oczywiście

unax

2012-07-09, 16:41
mma - sport wymyslony przez pedalow dla pedalow...

harvest

2012-07-09, 17:12
Strasznie głupie i nudne są te wszelkie walki w klatkach. Puki nie było Mameda a Pudzian zajmował się jeszcze dzwiganiem to jakoś nie słyszałem żeby te "sporty walki" były aż tak popularne. Zresztą taka mentalność Polaków: pokazują Jakiś sport w telewizji w którym Polak odnosi jakiś sukces wszyscy się tym interesują i uważają się za znawców. Przykład: tenis a Radwańska.
Głupie polskie społeczeństwo które jara się jeszcze głupszymi małpami w klatkach.

P.S. Nie jestem gimnazjalistą, jestem trochę starszy i nie hejtuje wszystkiego wokół.

Dekorator

2012-07-09, 17:15
@u pie**ol się

Co do walki to Ciesze się ze Kimbo wkońcu ewidentnie przegrał. super walka

andreez91

2012-07-09, 17:20
mareqq@ zabłysnąłeś inteligencją :D Brawo dla Ciebie ,Ciekawe co ty robisz ciekawego w tym swoim życiu powiedz co osiągnąłeś tylko mi nie piedrdol że masz dobrze płatną pracę, kochającą żonę i dwójkę wspaniałych dzieci bo to nie osiągnięcia, i powiedz mi gdzie ja sie napinam ja złożyłem propozycje dla kolegi żeby go przekonać że nie tylko jego Rugby sie liczą, mówie tylko jak jest zapraszam na prawdę do wrocławia spotkamy sie i pogadamy nie ma dla mnie problemu ,ale zawsze znajdzie sie jakiś mareqq@ co powie że sie napinam
pie**ole ile ty masz lat :/

harvest

2012-07-09, 17:33
Dekorator,

Twoja krytyka potwierdza tylko dno polskiego internetu i głupotę internautów. Wyrażanie własnej opinii mija się z celem. Trzeba być w dzisiejszych czasach szary bo każda odmiana wywołuję wrzenie. Po poziomie Twojej wypowiedzi określam Ciebie jako 2-3 klasę gimnazjum. Leżeli czegoś nie zrozumiałeś polecam słowik PWN tam jest wiele różnych określeń a niektóre nawet ciekawe. Pozro

losvitos

2012-07-09, 17:35
Widziałem na żywo mecz PLFA (Kozłów Poznań) i widziałem rugby (Posnania Poznań) i większe wrażenie na mnie robi rugby, więcej zwrotów akcji, zwarc, agresji i kontaktu. Chociaż football też się przyjemnie oglądało, zawodnicy byli jakby dynamiczniejsi, ale i tak wole rugby.

Co do walki: nigdy nie lubiłem Kimbo. Szacun dla Matta, ładna walka.