18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka Polka i Polska Margaret Thatcher w jednej osobie...

chemik600 • 2013-12-10, 07:52


Mądra, i myśląca kobieta, żart ? Okazuje się, że takie istnieją...
Jest nawet wątek kuchenny :)

an...........96

2013-12-10, 22:06
Gac, bardzo mi przykro, jeżeli nie czujesz się szanowana i doceniana podczas seksu. Kiedyś może zrozumiesz o co mi chodzi :roll:

Peter-Norivotset

2013-12-10, 22:13
to jest prawdziwa kobieta, niby 20 lat, a wie co w zyciu wazne, gratuluje chlopowi, ma szczescie, ze znalazl porzadna babve

Gac

2013-12-10, 22:20
Nikt nie powiedział, że nie czuje się szanowana podczas seksu. Dla mnie seks nie jest po to, żeby ktoś mnie doceniał. Zdobycie tytułu naukowego- to jest docenienie pracy i wiedzy- na przykład. Seks to przyjemność, a nie odwzajemnienie Twojego faceta, że ugotowałaś mu obiadek i jest szczęśliwy oraz nakamiony. Z tym "kiedyś zrozumiesz", to pojechałaś, bo 20 letnia dziewczna nie będzie mi tłumaczyła, co to jest szacunek, który należy mi się od każdego i odwrotnie.

vonter

2013-12-10, 22:29
LUDZIE!! Nie badzcie naiwni! Nie ma takich kobiet na tym swiecie! To tranwestyta! Daje sobie leb ujebac ze miedzy nogami ma ch*jA.

Peter-Norivotset

2013-12-10, 22:31
Gac napisał/a:

Nikt nie powiedział, że nie czuje się szanowana podczas seksu. Dla mnie seks nie jest po to, żeby ktoś mnie doceniał. Zdobycie tytułu naukowego- to jest docenienie pracy i wiedzy- na przykład. Seks to przyjemność, a nie odwzajemnienie Twojego faceta, że ugotowałaś mu obiadek i jest szczęśliwy oraz nakamiony. Z tym "kiedyś zrozumiesz", to pojechałaś, bo 20 letnia dziewczna nie będzie mi tłumaczyła, co to jest szacunek, który należy mi się od każdego i odwrotnie.


nie znam kobiety, ktora nie powie, ze wychowanie dzieci, nakarmiony maz i cieplo domowego ogniska to nie jest jej spelnienie. to jest natura kobiety. tego sie nie zmieni. oczywiscie sa odstepstwa jak sama na filmiku kobita poweidziala, ale natury nie oszukasz.
niekoniecznie trzeba miec wiecej lat, zeby to zrozumiec, znam dzie2wczyny 20 letnie, ktore niby wpadly, ale wiedza co jest w zyciu najwazniejsze, bo to jest po prostu NATURALNE, tak jak slonce ma swiecic, tak kobiet ma wychowywac dzieci, a chlop utrzymac rodzine.
absolutnie nie generalizuje wszystkiego, ale taki jest fakt, ze w w iekszosci przypadkow tak jest
sry za ort

MrZet

2013-12-10, 22:32
Część tutaj myśli ku*asem nawet kiedy pisze, że dziewczyna jest mądra. Przecież ona tu nie mówi nic konkretnego, poza tym, czym się zajęła po wyjściu z liceum... Chyba, że mądra to według waszych standardów potrafiąca płynnie się wypowiadać.

an...........96

2013-12-10, 22:37
Studiuję, pracuję, mam stypendium. Cóż. Każdy interpretuje komentarze jak chce. :roll:

Gac

2013-12-10, 22:44
Każda kobieta ma swoją wizję spełnienia. Jak już mówiłam, mam szacunek do kobiet, dla których jedynym spełnieniem jest rodzina, obiadki itp. Po prostu wk***ia mnie, kiedy jakaś smarkula wmawia mi, że kiedyś zrozumiem, czym jest szacunek otrzymany od mężczyzny podczas seksu. Takie płaskie myślenie: upichcę mu obiadek, to mnie weźmie na stole z podziwem w oczach w ramach odwdzięczenia się.

an...........96

2013-12-10, 22:50
Nie radzę brać wszystkiego tak bardzo poważnie, szczególnie na sadisticu. Nie miałam na celu urażenia kogokolwiek, więc może trochę wyluzuj, a jeśli naprawdę masz ochotę na osobiste wycieczki poprzez nadinterpretację moich komentarzy, to zapraszam na pw ;-)

Gac

2013-12-10, 23:05
Osobistą wycieczkę zaczęłąś Ty od słów, że może kiedyś coś tam zrozumiem. Tak dla ścisłości. Denerwują mnie ogólnie kobiety, które dodają tutaj komentarze dla poklasku sadistcowych fapowiczów-gimbów. Ja już nie spinam drożdżówki, dobranoc ;)

ch...........07

2013-12-10, 23:17
k***a jaki neandertalczyk z twarzy i inteligencji...

Dupa_Zza_Krzaka

2013-12-10, 23:18
Gac napisał/a:

Z tym "kiedyś zrozumiesz", to pojechałaś, bo 20 letnia dziewczna nie będzie mi tłumaczyła, co to jest szacunek, który należy mi się od każdego i odwrotnie.



Gac napisał/a:

Po prostu wk***ia mnie, kiedy jakaś smarkula wmawia mi, że kiedyś zrozumiem, czym jest szacunek otrzymany od mężczyzny podczas seksu.



Cóż za hipokryzja.

b7kj

2013-12-10, 23:25
Gac napisał/a:

Z tym "kiedyś zrozumiesz", to pojechałaś, bo 20 letnia dziewczna nie będzie mi tłumaczyła, co to jest szacunek, który należy mi się od każdego i odwrotnie.



Mnie to k***a uczyli że na szacunek to trzeba sobie zasłużyć ale co ja tam mogę wiedzieć :roll:

Gac

2013-12-10, 23:28
A czy wciskanie mi swojego światopoglądu to nie brak szacunku? Jak dla mnie lekki gwałt. Brak szacunku zaczął się nie z mojej strony.

Każdy człowiek rodząc się, otrzymuje prawa naturalne, w tym szacunek. Szacunek do kogoś można ewentualnie stracić.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-12-10, 23:31
Gac,
Dziewczyno o czym Ty bredzisz? Najpierw mówisz o wciskaniu komuś światopoglądu, a potem że mamy szanować każdego, gdy b7kj się z Tobą nie zgodził. Piękne po prostu :D