18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka karmi dziecko

needsomefps • 2014-04-07, 21:29
Gość wrzucił na fejsbuka filmik, na którym widać jego żonę i dzieci. Pisze, że wg holenderskiego prawa nie jest to znęcanie się nad dziećmi i prosi o pomoc. Wspomniał, że nie zareagował, bo żona mu pogroziła policją, mogli odebrać mu kartę obywatela Holandii. Wkońcu wyjechał i teraz matka nie umożliwia mu widywania się z dziećmi.
Wideo: (oglądać od 1:00)


Zanzazaar

2014-04-08, 12:57
p*zda nie umie gotować i znęca się nad dziećmi.

Kepson_Odbierzychleb

2014-04-08, 13:07
Lepe by dostała w ryj na ogarnięcie, aż by się oblizała. Co za suka, a później się będzie dziwiła, dlaczego jej dzieci są inne niż reszta, albo dlaczego nie przyjeżdżają do niej na święta.

Aleeeeeeeee to wszystko wina tego, że ciapaty się ożenił z taką brzydką suczą, co jej z kapy kałem jedzie, tylko żeby dostać paszport. Po ch*j się pcha gdzie nie jego ziemia. No i jak to oni mają w zwyczaju woli, marszczyć freda pod r*chające się kozy. I tu jest niemiec pogrzebany. Sytuacja patowa. Ona zakompleksiona, niedor*chana, matka co nienawidzi swojego dziecka, ponieważ jest łącznikiem z Nim. On woli wkładać ch*ja w odkurzacz i udawać, że nie ma siły po pracy na j***nko.
A jak to bywa na tym świecie, dzieciak zawsze ryje sobie beret, problemami ludzi "dorosłych"

Wiem, bo dzwoniłem do ich psychologa rodzinnego.

lizardhino

2014-04-08, 13:12
czekam ąż pedofilia będzie leegalna poza zaciszem domowym

blackeagle1

2014-04-08, 13:24
Uwierzcie że dzieci przy stole potrafią wk***ić człowieka do białej gorączki !!!

gathor

2014-04-08, 13:49
@up. Wierzę, bo sam mam dzieci, ale za takie coś to bym k***ie łeb między drzwi i futryne włożył, po czym bym tak zapie**olił z kopa w te drzwi, aż by jej mózg rozlał się na ścianie u sąsiada.

Penc

2014-04-08, 14:06
Zwaliłem pod to :D

norbi5544

2014-04-08, 15:01
Do pieca tą starą k***ę !

MonroeHutchen

2014-04-08, 17:26
kim jest ten zaj***ny frajer, który filmuje? jak można pozwolić na coś takiego?

socjalmmv

2014-04-08, 17:59
k***iszon jeden. Zapakowałbym jej łopatę do ryja pełną piachu i na popitke olej silnikowy.

szoszana

2014-04-08, 18:11
Jakim trzeba być sk***ysynem żeby zrobić coś takiego własnemu dziecku.

anonim123

2014-04-08, 18:36
Oglądając film przypomniała mi się historia z przedszkola, bowiem Pani przedszkolanka wsadziła mi ryj do zupy mlecznej (ch*j wie może innej) dlatego, że nie chciałem jeść. Oczywiście nikt mi nie chciał uwierzyć, bo byłem szczylem. Na koniec mojej wypowiedzi nie pozdrawiam Pani przedszkolanki.
Aktualnie mam 19 lat.

Szeba12

2014-04-08, 18:41
j***na stara raszpla i ten pie**olony akcent ...

ssadol

2014-04-08, 21:18
Ja pamiętam jak w przedszkolu stara suka (koło 70 lat) też kazała mi coś jeść a że ja miałem napchany brzuch to nie chciałem. Stara pinda wzięła mnie na kolana i wpychała jedzenie do momentu kiedy pusciłem na nią soczystego bełta niczym bonus bgc. Chyba nauczka dobra, ale debile nie potrafią zrozumieć, że małe dziecko wpie**ala mniej bo jest MAŁE. A ojciec tych dzieci to pewnie krypto gej skoro nagrywa zamiast żonkę opie**olić...

rogal141

2014-04-08, 21:38
Ptoon napisał/a:


Ciebie też tak stary uczył szanować jedzenie, a jak się nie mieściło to dopychał ch*jem, nie?
Ależ mnie wk***iają te wszystkie komentarze o "lekkim zabarwieniu" pedofilskim...



Nie zesraj się, widzę przykład podany z własnego doświadczenia.

michalnwl

2014-04-08, 23:23
Czy ta kobieta jest jakaś niedoj***na? No k***a mać, dziecko się dławi, nie może złapać oddechu, a ona to żarcie na siłę wpycha. Już nie wspominam nawet jak wielką p*zdą jest ojciec tej dziewczynki, który całość kameruje i nie ma jaj, żeby zareagować. Na pewno jest j***nym ciapakiem jak to ktoś już wspominał, tylko oni są tak przyj***ni, żeby takie rzeczy odpie**alać. k***a ale mi ciśnienie skoczyło... Zaj***łbym suce łopatą w ryj, upie**olił głowę i nasrał do szyi.