18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka karmi dziecko

needsomefps • 2014-04-07, 21:29
Gość wrzucił na fejsbuka filmik, na którym widać jego żonę i dzieci. Pisze, że wg holenderskiego prawa nie jest to znęcanie się nad dziećmi i prosi o pomoc. Wspomniał, że nie zareagował, bo żona mu pogroziła policją, mogli odebrać mu kartę obywatela Holandii. Wkońcu wyjechał i teraz matka nie umożliwia mu widywania się z dziećmi.
Wideo: (oglądać od 1:00)


cicik

2014-04-08, 08:14
dajcie adres szmaty ...

antysyjon

2014-04-08, 08:29
Nie napinajcie się debile, przecież karmienie gnojka na siłę to nie jest znęcanie się, a jakby chodził taki wygłodzony bachor wychudły to by było że się znęca i jeśc nie daje.... Tak źle i tak niedobrze, jak ja za małolata nie chciałem żreć to mi stary powiedział ale jak teraz nie zjesz to do kolacji ni ch*ja żarcia nie zobaczysz, i jak zgłodniałem np o 14 to gryzłem parapet do 19 do kolacji i się nauczyłem jeść obiady o normalnej porze

nectovelius

2014-04-08, 09:35
Mogła faktycznie zamiast pchać na siłę, to nie dać jeść do następnego posiłku i podziałało by lepiej... ale nic straconego - młoda dorośnie, a babina się zestarzeje i zniedołężnieje ;) Już widzę jak później córa się odwdzięczy i będzie tak ją faszerować jakimś kleikiem dla tetryków :D

szopenfeldziarz

2014-04-08, 10:53
t27z napisał/a:

Pisze, że wg holenderskiego prawa nie jest to znęcanie się nad dziećmi


k***a, na siłę go przywieźli do tej Holandii? Mieszka na miejscu, to niech się stosuje do miejscowego prawa i obyczajów.

Wyobraźcie sobie taką sytuację - przyjeżdża Saudyjczyk do Polska, po czym się dziwi lokalnemu prawu i zwyczajom, nagrywa filmik i prosi swoich ziomków o pomoc. Od razu cały sadol by wystrzelił, że niech się ciapak dostosuje albo sp***ala, pewnie śmierdzi i r*cha kozy. No to macie:

Niech się Polaczek dostosuje albo sp***ala, pewnie ma krzywe zęby i kradnie rowery.

Zarammoth

2014-04-08, 11:19
Dziecko samo się nie zagłodzi. Nie każdy musi być grubaskiem. Każde dziecko potrzebuje innych ilości żarełka i samo sobie ustali ile chce zjeść. A później dziwić się, że pełno grubasów, albo przeciwnie: anorektyczek z jadłowstrętem.

_Alien_

2014-04-08, 11:31
Jak bym miał tak brzydką żonę która wygląda jak worek od ziemniaków z mopem na łbie to też bym sp***olił, tylko dzieci bym zabrał, żeby się k***a w matkę nie wdały :D

ChomikAdrian

2014-04-08, 11:44
Co za k***a, do tego brzydka jak noc.

akwamarynarz

2014-04-08, 11:44
aha no i gdzie tu jest znęcanie się nad dzieckiem? w sensie widok matki czy co?

Cienciw

2014-04-08, 11:48
ale pie**olicie. na siłe wpycha jej GORĄCE jedzenie(można to wywnioskować po pierwszym ujęciu, po którym jej łzy lecą) idźcie wpie**olić wrzątek a potem jeszcze dolewajcie sobie w ryj, to przynajmniej materiał na sadola bedzie.

Lukasero

2014-04-08, 11:51
Wszystko przez te narkotyki, matka wieczne gastro to nie rozumie co to znaczy nie być głodnym :maryska:

Schabik

2014-04-08, 12:24
"To nie jest znęcanie" "Stary mnie tak wychowywał". Właśnie widać, jak was rodzice "wychowali"... Mam młodszego brata i nie mogłem patrzeć na ten filmik jak sobie wyobrażałem jakby to jemu ktoś coś takiego zrobił np. w przedszkolu czy coś. No zapie**oliłbym gołymi rękoma. Wielcy k***a internetowi spece od wychowywania dzieci.

to_tylko_on

2014-04-08, 12:28
Ptoon napisał/a:


Ciebie też tak stary uczył szanować jedzenie, a jak się nie mieściło to dopychał ch*jem, nie?
Ależ mnie wk***iają te wszystkie komentarze o "lekkim zabarwieniu" pedofilskim...



Jakim pedofilskim? Ona się uczy na przyszłość.

Ptoon napisał/a:


Ciebie też tak stary uczył szanować jedzenie, a jak się nie mieściło to dopychał ch*jem, nie?
Ależ mnie wk***iają te wszystkie komentarze o "lekkim zabarwieniu" pedofilskim...



Jakim pedofilskim? Ona się uczy na przyszłość.

Kóba

2014-04-08, 12:35
Wszystko mogę k***a oglądać, zaczynając od rozjebujących się kitajców na skuterach po rozbryzgane mózgi akbarów przez pociski, ale nie na takiego kaszalota, który znęca się nad swoim dzieckiem :evil: Choć sam dzieci nie lubię...

be...........mc

2014-04-08, 12:41
Ptoon napisał/a:


Ciebie też tak stary uczył szanować jedzenie, a jak się nie mieściło to dopychał ch*jem, nie?
Ależ mnie wk***iają te wszystkie komentarze o "lekkim zabarwieniu" pedofilskim...



Piszesz, że wk***iają Cię takie komentarze a następnie wyjeżdżasz z hasłem, że ojciec mu ch*jem jedzenie dopychał jak się nie mieściło.Jak mnie wk***iają takie komentarze o komentarzach o "lekkim zabarwieniu" pedofilskim

Senkiusz

2014-04-08, 12:44
Może wystarczyło posolić o.O