18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał na lekarza?

Machol • 2013-04-27, 19:23
Przyjaciółka dostała ostatnio taką ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie o korepetycjach. Bezczelność albo głupota godna les debiles, a więc myślę, że z racji tego nadaje się na Sadola:

Nieźle, k***a. :lodowka: Może taki ma marzenia o byciu zajebistym lekarzem? :idzwch*j:

/Danych identyfikacyjnych nie zamazywałem, bo jej to jebie kto widzi nazwisko - "ludzi z internetu" się nie boi. A koleś jest anonimowy więc chyba wszystko styka.

EDIT: Po przemyśleniu - zamazałem. Administracja mogła by mieć wciąż wątpliwości, a szkoda z takiego powodu żeby w koszu lądowało.

okrężnica

2013-04-27, 19:41
Jak za 20 lat będę miał zawał to taki ch*j może mnie ratować... Ty jej lepiej powiedz, żeby go znalazła i upie**oliła. Póki czas...

pietraas

2013-04-27, 20:33
nawet jak sie dostanie na studia, to długo nie pociągnie ;)

oblakany

2013-04-27, 21:22
@up gorzej jak studia będzie ogarniał w ten sam sposób...

Korbio

2013-04-28, 02:01
Ja bym się ustawił, a później go upie**olił na maturze, zgłosił komuś, czy coś w tym stylu. Nauczyłby się myśleć :-D

Roszp

2013-04-28, 10:34
Kumpel zajmuje się wynajmem mikrosłuchawek, z jego opowieści wynika, że ludzie którzy je biorą są ciężkimi kretynami. I studiują na największych i najbardziej renomowanych uczelniach w kraju. Jego dziewczyna z kolei pisze prace magisterskie/licencjackie tym samym osobom. Tacy ludziemyślą, że każdy pracodawca patrzy tylko na papierek, a później, gdy przy rozmowie o pracę wychodzi ich totalny brak kompetencji to narzekają gdzie się da, że magistra nikt nie chce nikt i że trzeba w biedronce zapie**alać.

Spokojnie więc, tacy idioci sami się eliminują.

op...........ve

2013-04-28, 11:45
materiał na pana mietka zszywacza :emo:


Sixsoul

2013-04-28, 11:46
Dlatego później lata pełno debili co ma więcej papierków w ręku niż oleju w głowie... a w naszym rządzie ani papierków ani nic w głowach :D

donRafael

2013-04-28, 11:49
To jest właśnie mój wielki ból dupy: ja chodząc do średniego liceum, wyprzedzałem wiedzą i inteligencją większość moich znajomych, a już na pewno tych, którzy chodzili do tych "renomowanych". Oczywiście te debile są na najlepszych studiach teraz i co poniektórzy palną po paru głębszych, że kupili prace maturalne, albo udało im się ściągać w jakiś sposób. Świecie, ogarnij się!

d1abol

2013-04-28, 11:53
E.. niech sobie oszukuje na maturce. Pierwszy argument juz ktos podal, rozmowa kwalifikacyjna zweryfikuje kompetencje takiego oszusta. Sprawa numer dwa, czolowe uczelnie i tak odsieja takiego cfaniaka... Chyba, ze sie wezmie do roboty. Bedzie sie chlubil swoja drobrze napisna matura przez semestr, moze dwa.

Febe123

2013-04-28, 11:54
@donRafael: Na najlepszych uczelniach jest sporo debili, po prostu za dużo ludzi się tam dostaje. Ja studiuję na rzekomo najlepszej uczelni w swojej dziedzinie w Polsce według 90% rankingów i cóż... połowa ludzi nie nadaje się w ogóle na studia (a mam na myśli tylko tryb dzienny, na popołudniowych czy zaocznych to już w ogóle jest jakiś dramat).
Za dużo osób jest przyjmowanych na uczelnie i już. 80% populacji nie ma predyspozycji do studiowania, ma może 10-15%.

KMD

2013-04-28, 12:01
Jak się typ nazywa? Na pewno ktoś zdążył przeczytać :)

piorun22

2013-04-28, 12:21
dobry sposób

xbandzior

2013-04-28, 12:47
teoria a praktyka to dwie inne sprawy i k***a wy powinniście to doskonale wiedzieć, uczą was w szkole rzeczy praktycznych?