18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał na lekarza?

Machol • 2013-04-27, 19:23
Przyjaciółka dostała ostatnio taką ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie o korepetycjach. Bezczelność albo głupota godna les debiles, a więc myślę, że z racji tego nadaje się na Sadola:

Nieźle, k***a. :lodowka: Może taki ma marzenia o byciu zajebistym lekarzem? :idzwch*j:

/Danych identyfikacyjnych nie zamazywałem, bo jej to jebie kto widzi nazwisko - "ludzi z internetu" się nie boi. A koleś jest anonimowy więc chyba wszystko styka.

EDIT: Po przemyśleniu - zamazałem. Administracja mogła by mieć wciąż wątpliwości, a szkoda z takiego powodu żeby w koszu lądowało.

Doomik

2013-04-28, 12:53
w sumie matura to nic nie warty papier, więc może sobie ją zaliczać. W sumie nawet lepiej, bo liczby będą się zgadzać i ładniej wyglądać :D No a medycyna to nie jest pikuś, tam najwytrwalsi wymiękają, więc kolesia na bank by szybciutko wypie**olili. Nieraz spotykam u siebie na studiach takich "cfaniaków", co tylko ściągać i kombinować potrafią, zero pracy twórczej, i zazwyczaj nikt ich nie lubi :szczerbaty: albo długo na studiach nie pozostają :D

lotnik_1

2013-04-28, 13:02
Myślę że nie wytrzyma pierwszego semestru ;] z takim podejsciem

kajako

2013-04-28, 13:21
mnie najbardziej rozwalił fakt, jak poszłam na studia i ludzie wybierając studia tłumaczeniowe (wymagana biegla znajomosc jednego języka i podstawowa drugiego, a najlepiej oba na wysokim poziomie) nie potrafili się wysłowic w jezyku angielskim, ktorego uzywamy 24 godziny na dobę!!!!!! ale zawsze z czegos się douczą, to im sie fuksnie, na egzaminie ściągną, na praktykach to by tylko chcieli kawę robic i moze jeszcze dostac za to kasę. tacy ludzie byli, są i niestety będą. a ktos inny zapieprza jak wół i szlag go trafia jak na to wszystko patrzy... ;) .

olex

2013-04-28, 16:45
nic nowego! Osobiscie znam 1 typiare co tak zaliczyla, kamerka w guziku, słuchawka do ucha, troche drogie, ale zakasała wargi, dwa tygodnie ssania ch*ja, w sumie i tak lubi i sprzecik jest, maturka zdana.

a po drugie co za pie**olenie skoro połowa, jak nie 8/9 ludzi oferujących pomoc z języka polskiego ustnego na maturze to nauczyciele, którzy sami uczą pie**olą o samodzielności a biorą gotową prace ucznia ktory kupil zrobil i sprzedają żal a robote i tak kolezaneczka wziela heh

Tassadar

2013-04-28, 18:20
I takie oszukujące krowy się dobiorą do gara u udają wielkich panów. Od razu do gara z nią i cześć.

uterno

2013-04-28, 21:49
Eeee. Nawet jak się taki dostanie, to już na pierwszym roku go odsieją. Jak się nie jest w stanie nauczyć biologii, to już na pewno nie anatomii, a tym bardziej biochemii.

joonek12

2013-04-29, 15:12
@okrężnica
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że od matury z biologii do zostania lekarzem droga jest dosyć daleka.