18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matczyny masaż

phrontch • 2020-04-02, 19:08
Nie wiem w jakim dzikim kraju nagrano ten materiał, pewnie matka myśli, że odpędza złe duchy :idzwch*j:




ewelina2709

2020-04-03, 17:43
edmund napisał/a:

jeśli prawda to cholernie Ci współczuję



Ani prawda, świat i życie jest niesprawiedliwe

silwerbalk

2020-04-03, 18:15
Galin napisał/a:

k***a nie mogę... Jestem w stanie oglądać, jak zarzynają dilerków czy jakieś tam k***y na hardzie, ale jak napie**alają dziecko to nie mogę na to patrzeć.



Gdzie go k***a napie**ala oliwą go tylko naciera tylko.... Jak ja kompałem młodego to byś k***a mnie sklepał bo tak się wydzierał jakbym go przynalnmiej w wrzątku trzymał i ze skóry obdzierał.... A ja mu tylko brzusio mydliłem...

:oops:

edmund

2020-04-03, 18:57
ewelina2709 napisał/a:

Ani prawda, świat i życie jest niesprawiedliwe



wyrąbane mam w gruncie rzeczy, prawda czy nie, ale gdy widzę moich znajomych którzy naprawdę mają różne problemy aby mieć dzieci, chciec coś po sobie zostawić, dac życie , móc wychować i tak dalej.......to naprawdę szkoda mi ich,
tyle ich wysiłku, śmierci, cierpienia, czekania, nadziei, często nadarmo

elda1987

2020-04-03, 19:00
To chyba jakaś hardkorowa wersja masażu Shantala, ogólnie jest to świetny masaż na kolki, ale buzke to się raczej delikatnie masuje, nie tak na sile :roll:

edmund

2020-04-03, 19:52
ewelina2709

obyś tylko nie wykrakała, życzę

jeśli oczywiście jesteś kobietą, ale i facetom zdarza się bezpłodność

elda1987 napisał/a:

To chyba jakaś hardkorowa wersja masażu Shantala, ogólnie jest to świetny masaż na kolki, ale buzke to się raczej delikatnie masuje, nie tak na sile



murzyni mają szerokie nosy, myślę że chodzi o zmiażdzenie nosa, kości, do wąskiego, aby przypominał bardziej europejski

a na kolkę nie ma rady,
stara baba jesteś i jeszcze nie wiesz

nie ten wiek gówniaka, bo pojawia sie trochę później

Jokerd

2020-04-03, 21:05
dybek_44 napisał/a:

Eh... no ch*j trzeba dalej wyjaśniać widzę. Ja mam pełne zaufanie do swojej żony , nic nie muszę sprawdzać. Szkoda że ty musiałeś.. Z drugiej strony ubliżam teraz twojej kobiecie więc podkreślę, nie o to mi chodzi i jestem daleki od tego by to zrobić. Sam zacząłeś. Zresztą wiedze że nawet jak napiszę komentarz pozytywny i Cię pozdrowię to i tak Ty wypie**olisz z jakimś pociskiem. Ten portal to już tak ma że tu zawsze wszyscy sobie wrogiem. A co do moich silnych uczuć ojcowskich do dziecka, którego jeszcze nie widziałem, to mam takie od chwili gdy się dowiedziałem że żona jest w ciąży.


Taki urok tego portalu. Rowniez pozdrawiam!

elda1987

2020-04-04, 01:25
edmund napisał/a:


murzyni mają szerokie nosy, myślę że chodzi o zmiażdzenie nosa, kości, do wąskiego, aby przypominał bardziej europejski
a na kolkę nie ma rady,
stara baba jesteś i jeszcze nie wiesz
nie ten wiek gówniaka, bo pojawia sie trochę później



Mam 3 dzieci, coś o kolkach i sposobach ich łagodzenia wiem, pewnie lepiej od ciebie.

:roll:

spoons

2020-04-04, 07:37
Karmazon napisał/a:

Ojojoj, w dupie szczypie że ty nigdy nie zamoczysz nic co nie jest nadmuchiwane? Uwierz mi dziecko że bycie ojcem nie jest takie straszne jak ci sie wydaje, ale wątpię że będziesz mial kiedykolwiek okazję sie o tym przekonać



"dziecko"? k***a tego zwrotu z tego co pamiętam, używały głupie c**y między sobą w gimnazjum/liceum, więc co jest z Tobą typie? :P
W ogóle, siedzisz przed kompem i zakładasz co i jak typ którego nigdy nie poznałeś i nie poznasz r*cha. Totalna amatorka, którą się zlewa.

dybek_44 napisał/a:

No to jedziemy.... Pomyśl dz**ko bez szkoły że z powodu wirusa nie mogłem być w szpitalu przy porodzie. Jest zakaz odwiedzin itd. Siedzę w domu i czekam na wypis. Wyj***ne to ja mam na to by przed kimś takim jak ty się chwalić. Fakt jest faktem i bardziej chodziło mi o to że jestem wyczulony niż spamić moimg gowniakiem na sadolu. Normalny człowiek brzydzi się przemocą wobec dzieci. Można oglądać jak kartele robią sobie czystki, można oglądać jak pojeby wsadzają sobie coś w dupę a później nie mogą tego wyjąc. Można, ale nagle pojawiasz się Ty i tobie podobni co będą udowadniać jacy to są k***a twardzi sadole. pie**olisz dużo a co do czego jesteś gościem co nosi cegły w kieszeniach żeby go wiatr na ulicy nie przewrócił, taki z ciebie macho.
Tak jak zjebowy powyżej tak też i Tobie wytłumaczę. Żona jest na porodówce i czeka na wypis. Przybliżony czas to jakies 2,5 dnia od porodu. Badania dziecka, matki itd. Z powodu wirusa nie mogłem być przy porodzie. Siedzę w domu i czekam na wypisanie. I tyle tłumaczenia mojego "pie**olisz" Pozdrawiam
Zacytowałem nie tego użytkownika co chciałem. Miałem cytować Jokerd. Mój błąd.



Chłopie, nikt tu k***a nie udowadnia jaki jest prawdziwy sadol, przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Widzę takie filmy, oglądam czytam komentarze i lecę dalej. Ale, wśród tych komentarzy, zawsze trafią się takie p*zdy, które muszą się zacząć chwalić o swoim ojcostwie, wrażliwoiści itp. No k***a, z kim tu jest coś nie tak?
Równie dobrze jakiś zakochany chłoptaś mógł by założyć premium na redtube, i pod filmami z hardcorowym j***niem, produkować się że od kiedy ma dziewczynę, poznał co to miłość i nie może patrzeć jak typy traktują te biedne kobiet. No k***a tak właśnie wyglądają tu Twoje wypociny. To nie jest miejsce na Twoje osobiste historie.
Tak jak pisałem, zmień portal na "młodzi ojcowie" bo tam znajdziesz dla siebie bardziej odpowiednie towarzystwo i materiały.
Jak pie**olona aktywistka, która stanęła pod rzeźnią, i drze mordę że w domu ma zwierzaka.