18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matczyny masaż

phrontch • 2020-04-02, 19:08
Nie wiem w jakim dzikim kraju nagrano ten materiał, pewnie matka myśli, że odpędza złe duchy :idzwch*j:




Fistach22

2020-04-03, 10:18
To indyjski chirurg plastyczny, twarz formuje póki plastyczna :D

Albert.fish

2020-04-03, 10:40
Czemu nikt nie pisze:r*chaŁBYM?

spoons

2020-04-03, 11:48
dybek_44 napisał/a:

Witam. 2 dni temu urodziło mi się dziecko, cudowna córeczka. Chwile wcześniej jakoś by mnie to aż tak mocno nie bolało. Teraz jak jestem ojcem i wszystkie uczucia rodzicielskie mam spotęgowane to aż mnie ch*j strzela jak coś takiego widzę. Autentycznie serce boli, A tym wszystkim co sobie z tego żartują by pokazać co z nich nie za sadole to j***ł was pies admina. A teraz wymyślcie jak mnie pocisnąć by zarobić parę piwek.



btw. Jakim sp***oleńcem trzeba być, żeby dwa dni po przyjściu na świat swojego dziecka, spędzać czas na tym zj***nym portalu, i pod filmem ze znęcaniem(?) się nad dzieckiem, uznać że jest to idealna okazja żeby pochwalić się swoim potomkiem przed ludźmi którzy mają na to wyj***ne bardziej niż jakakolwiek internetowa społeczność. Fajny tatuś nam tu wyrasta. Oby tak dalej! ;)

przeczytaj jeszcze raz swój post, i pomyśl czy to naprawdę właściwe miejsce na pisanie takich pierdół. Chyba czas na urlop od sadistic, i zainteresowanie się portalami typu "dobry tata, szczęśliwy bąbelek"

ewelina2709

2020-04-03, 12:13
Leżę w szpitalu bo właśnie poroniłam i patrzę na coś takiego :cry: :evil:

maks2311

2020-04-03, 12:37
psyhic88 napisał/a:

Masaż Shantala - dziecko jeszcze małe, nieprzyzwyczajone dlatego taki opór stawia.



W wersji Sadol Premium. Masaż Shantala przeprowadza się na dziecku spokojnym, każdy objaw że dziecko czegoś nie chce jest wyznacznikiem do jego przerwania.

banerr

2020-04-03, 12:54
A potem się dziwią, że wyrośnie półgłówek lub jakiś Sralalala.

ritu4l

2020-04-03, 13:37
spoons napisał/a:

btw. Jakim sp***oleńcem trzeba być, żeby dwa dni po przyjściu na świat swojego dziecka, spędzać czas na tym zj***nym portalu, i pod filmem ze znęcaniem(?) się nad dzieckiem, uznać że jest to idealna okazja żeby pochwalić się swoim potomkiem przed ludźmi którzy mają na to wyj***ne bardziej niż jakakolwiek internetowa społeczność. Fajny tatuś nam tu wyrasta. Oby tak dalej!
przeczytaj jeszcze raz swój post, i pomyśl czy to naprawdę właściwe miejsce na pisanie takich pierdół. Chyba czas na urlop od sadistic, i zainteresowanie się portalami typu "dobry tata, szczęśliwy bąbelek"




Ojojoj, w dupie szczypie że ty nigdy nie zamoczysz nic co nie jest nadmuchiwane? Uwierz mi dziecko że bycie ojcem nie jest takie straszne jak ci sie wydaje, ale wątpię że będziesz mial kiedykolwiek okazję sie o tym przekonać :->

Jokerd

2020-04-03, 13:44
dybek_44 napisał/a:

Witam. 2 dni temu urodziło mi się dziecko, cudowna córeczka. Chwile wcześniej jakoś by mnie to aż tak mocno nie bolało. Teraz jak jestem ojcem i wszystkie uczucia rodzicielskie mam spotęgowane to aż mnie ch*j strzela jak coś takiego widzę. Autentycznie serce boli, A tym wszystkim co sobie z tego żartują by pokazać co z nich nie za sadole to j***ł was pies admina. A teraz wymyślcie jak mnie pocisnąć by zarobić parę piwek.



pie**olisz. Po dwoch dniach tylko się czeka aż dziecko przestanie drzeć mordę aby odespać zarwaną noc. Siedzenie na sadolu to ostatnia rzecz którą byłbyś w stanie zrobić.

~Beny

2020-04-03, 14:02
Jokerd napisał/a:

pie**olisz. Po dwoch dniach tylko się czeka aż dziecko przestanie drzeć mordę aby odespać zarwaną noc. Siedzenie na sadolu to ostatnia rzecz którą byłbyś w stanie zrobić.



Odezwał się znawca, który wie, że wszystkie dzieci się drą, ale nie wie, że pierwsze trzy doby życia dziecko spędza w szpitalu.

edmund

2020-04-03, 14:25
ewelina2709 napisał/a:

Leżę w szpitalu bo właśnie poroniłam i patrzę na coś takiego



jeśli prawda to cholernie Ci współczuję

dybek_44

2020-04-03, 14:59
spoons napisał/a:

btw. Jakim sp***oleńcem trzeba być, żeby dwa dni po przyjściu na świat swojego dziecka, spędzać czas na tym zj***nym portalu, i pod filmem ze znęcaniem(?) się nad dzieckiem, uznać że jest to idealna okazja żeby pochwalić się swoim potomkiem przed ludźmi którzy mają na to wyj***ne bardziej niż jakakolwiek internetowa społeczność. Fajny tatuś nam tu wyrasta. Oby tak dalej!
przeczytaj jeszcze raz swój post, i pomyśl czy to naprawdę właściwe miejsce na pisanie takich pierdół. Chyba czas na urlop od sadistic, i zainteresowanie się portalami typu "dobry tata, szczęśliwy bąbelek"



No to jedziemy.... Pomyśl dz**ko bez szkoły że z powodu wirusa nie mogłem być w szpitalu przy porodzie. Jest zakaz odwiedzin itd. Siedzę w domu i czekam na wypis. Wyj***ne to ja mam na to by przed kimś takim jak ty się chwalić. Fakt jest faktem i bardziej chodziło mi o to że jestem wyczulony niż spamić moimg gowniakiem na sadolu. Normalny człowiek brzydzi się przemocą wobec dzieci. Można oglądać jak kartele robią sobie czystki, można oglądać jak pojeby wsadzają sobie coś w dupę a później nie mogą tego wyjąc. Można, ale nagle pojawiasz się Ty i tobie podobni co będą udowadniać jacy to są k***a twardzi sadole. pie**olisz dużo a co do czego jesteś gościem co nosi cegły w kieszeniach żeby go wiatr na ulicy nie przewrócił, taki z ciebie macho.

Beny napisał/a:

Odezwał się znawca, który wie, że wszystkie dzieci się drą, ale nie wie, że pierwsze trzy doby życia dziecko spędza w szpitalu.



Tak jak zjebowy powyżej tak też i Tobie wytłumaczę. Żona jest na porodówce i czeka na wypis. Przybliżony czas to jakies 2,5 dnia od porodu. Badania dziecka, matki itd. Z powodu wirusa nie mogłem być przy porodzie. Siedzę w domu i czekam na wypisanie. I tyle tłumaczenia mojego "pie**olisz" Pozdrawiam
Zacytowałem nie tego użytkownika co chciałem. Miałem cytować Jokerd. Mój błąd.

djpyza

2020-04-03, 16:20
Isakpm napisał/a:

Podobno film z podlasia



Pewnie z twojej chawiry .Stara ci tak robiła teraz ci to pokazała

Jokerd

2020-04-03, 17:20
dybek_44 napisał/a:

No to jedziemy.... Pomyśl dz**ko bez szkoły że z powodu wirusa nie mogłem być w szpitalu przy porodzie. Jest zakaz odwiedzin itd. Siedzę w domu i czekam na wypis. Wyj***ne to ja mam na to by przed kimś takim jak ty się chwalić. Fakt jest faktem i bardziej chodziło mi o to że jestem wyczulony niż spamić moimg gowniakiem na sadolu. Normalny człowiek brzydzi się przemocą wobec dzieci. Można oglądać jak kartele robią sobie czystki, można oglądać jak pojeby wsadzają sobie coś w dupę a później nie mogą tego wyjąc. Można, ale nagle pojawiasz się Ty i tobie podobni co będą udowadniać jacy to są k***a twardzi sadole. pie**olisz dużo a co do czego jesteś gościem co nosi cegły w kieszeniach żeby go wiatr na ulicy nie przewrócił, taki z ciebie macho.
Tak jak zjebowy powyżej tak też i Tobie wytłumaczę. Żona jest na porodówce i czeka na wypis. Przybliżony czas to jakies 2,5 dnia od porodu. Badania dziecka, matki itd. Z powodu wirusa nie mogłem być przy porodzie. Siedzę w domu i czekam na wypisanie. I tyle tłumaczenia mojego "pie**olisz" Pozdrawiam
Zacytowałem nie tego użytkownika co chciałem. Miałem cytować Jokerd. Mój błąd.


Mam dwojke dzieci wiem jak to dziala. Dlatego sie k***a z ciebie smieje, ze masz juz takie fantastyczne wiezi ojcowskie dla dziecka, ktorego prawdopodobnie ze wzgledu na wirusa nie widziales :lol: .
Upewnij sie ze nie jest czarne zanim zona przyjedzie.

dybek_44

2020-04-03, 17:38
Jokerd napisał/a:

Mam dwojke dzieci wiem jak to dziala. Dlatego sie k***a z ciebie smieje, ze masz juz takie fantastyczne wiezi ojcowskie dla dziecka, ktorego prawdopodobnie ze wzgledu na wirusa nie widziales .
Upewnij sie ze nie jest czarne zanim zona przyjedzie.



Eh... no ch*j trzeba dalej wyjaśniać widzę. Ja mam pełne zaufanie do swojej żony , nic nie muszę sprawdzać. Szkoda że ty musiałeś.. Z drugiej strony ubliżam teraz twojej kobiecie więc podkreślę, nie o to mi chodzi i jestem daleki od tego by to zrobić. Sam zacząłeś. Zresztą wiedze że nawet jak napiszę komentarz pozytywny i Cię pozdrowię to i tak Ty wypie**olisz z jakimś pociskiem. Ten portal to już tak ma że tu zawsze wszyscy sobie wrogiem. A co do moich silnych uczuć ojcowskich do dziecka, którego jeszcze nie widziałem, to mam takie od chwili gdy się dowiedziałem że żona jest w ciąży.