18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masakra w Norwegii - Anders Breivik

do............! • 2012-10-08, 23:45
Ciekawy materiał o Breiviku - Bohaterze z Europy.





Z tym bohaterem to był żart, ale trochę popieram poglądy Andersa, lecz nie to co zrobił na wyspie i w Oslo.

vass

2012-10-09, 13:18
@Slonx impotent umysłowy to Cie robił gamoniu, umiesz rozmawiać, czy tylko wyzywać buraku.

biszkopt14

2012-10-09, 13:19
i gdyby reszta świata poszła w jego ślady dziś kebaby by nie wpie**alały się w sprawy Europy

markedone

2012-10-09, 13:22
no k***a.
Czy Ci idioci nie słyszą, że przeczą sami sobie?
jak do cholery prawicowiec może być nazistą, a co lepsze masonem(wolnomularstwo)?

Dokument robiony przez kretynów dla kretynów.
Cytat:

W opublikowanym w sieci autorskim dokumencie „A European Declaration of Independence” Breivik zawarł swój program, w którym po raz kolejny potwierdził bliskie związki z prosyjonistyczną EDL i wykluczył współpracę z kimkolwiek, kto uznaje za wroga jego najbliższego sojusznika w walce, czyli Izrael:

”I know this for a fact as I used to have more than 600 EDL members as Facebook friends and have spoken with tens of EDL members and leaders. In fact; I was one of the individuals who supplied them with processed ideological material (including rhetorical strategies) in the very beginning. The EDL are in fact anti-racist, anti-fascist and anti-Nazi. They even have many members and leaders with non-European background (African and Asian)”

”An NS or racist/anti Jewish movement was completely out of the question, as they represented much of what I oppose. It will be extremely hard to cooperate with anyone who views our primary ally (the Jews/Israel) as their primary enemy.”



Dalej k***a żyjcie "prawicowym" Breivikiem.
Cytat:

Rządząca w Norwegii socjaldemokratyczna Partia Pracy kilka tygodni wcześniej podjęła decyzję o wsparciu otwarcia w Oslo ambasady Palestyny i podjęciu przygotowań do uznania jej jako państwa. Również w czerwcu zakomunikowano, iż przed 1 sierpnia Norwegia wycofa się z operacji NATO w Libii. W marcu 2011 roku rosyjska Duma ratyfikowała ratyfikowała układ norwesko-rosyjski o podziale Morza Barentsa, kończąc w ten sposób wieloletni spór terytorialny między obu krajami. Rosja otrzymała 860 tys., Norwegia- 510 tys. km kw. bogatego w ryby morza, pod którego szelfem znajdują się potężne złoża gazu i ropy. Norwegia wciąż utrzymuje własną walutę, jej gospodarka znakomicie funkcjonuje na tle innych krajów – to wszystko nie pozostaje obojętne dla promotorów globalizmu i rozgrywających na geopolitycznej szachownicy. Dzień przed masakrą na wyspie Utoya letni obóz młodzieżówki Partii Pracy wizytował minister spraw zagranicznych Norwegii, w czasie rozmów z którym młodzież domagała się podjęcia bojkotu Izraela w związku z jego polityką w okupowanej Palestynie.
Tego już było za dużo dla syjonistycznego fanatyka Andersa Behringa Breivika. Biorąc jednak pod uwagę ten sam fanatyzm i oddanie amerykańskich polityków, które nakazują poświęcać życie i zdrowie setek tysięcy żołnierzy, a także skutkujące bilionami dolarów wydanymi w imię obrony Izraela, działania tego szaleńca wydają się jedynie konsekwencją nienawiści, będącej fundamentem działania lobby. Miłość do Izraela zaowocowała mordem i zniszczeniem, czyli tym, z czego od początku swego istnienia słynie ten twór.

Pozostaje pytanie kto pomagał Breivikowi w przygotowaniu zamachu bombowego w dzielnicy rządowej? Wywiady niektórych państw są znakomicie przygotowane do takich operacji, tym bardziej w kraju takim jak Norwegia, który należało ukarać za nie dość poprawny stosunek do kwestii bliskowschodniej oraz akcje bojkotu izraelskich firm. Brutalne lekcje czasem powodują odwrócenie obowiązujących trendów. Wydaje się zastanawiające, iż po dokonaniu zamachu w Oslo, sprawca bezproblemowo w ciągu 40 minut dociera na wyspę Utoya, a następnie spokojnie przez 90 minut (!) morduje z zimną krwią uczestników letniego obozu, gdyż policja nie może dotrzeć wcześniej z powodu przeciekającej (sic!) łodzi i to w tak doskonale zorganizowanym i bogatym kraju.


vajron

2012-10-09, 13:59
Wk***iają mnie ci zakompleksieni no-life'y. Siedzą w domu i mówią, że podzielają jego poglądy tylko nie metody. Jeśli ktoś popiera pogląd na to, żeby strzelać do 12 letnich dzieci to powinien od razu być k***a wbitym na pal. Nie chce, żeby islamiści się tu panoszyli jak święte krowy ale k***a strzelać do dzieci? Jak ktoś z was będzie miał dziecko to mam nadzieję, że jakiś fanatyk polityczny je zapie**oli ze szczególnym okrucieństwem, za to, że popieracie poglądy takiego zwyrola...

Poza tym czy mi się wydaje czy ta p*zda (tak, p*zda, bo tylko p*zda strzela do bezbronnych dzieci) jest prożydowska? Może czegoś nie zrozumiałem.

(Czekam na was drodzy gimbazjaliści na teksty w stylu "Tusk cię r*cha" "Tępe masy" "zbrodnia smoleńska" come on k***a)

Godelo23

2012-10-09, 14:21
k***a mać telewizja wam się tak głęboko wpie**oliła w te puste głowy że mi srać się chce. Siedzisz przed kompem i napie**alasz komentarzami Islam to Islam tamto, jeśli chcesz na temat czegoś się wypowiadać to k***a poczytaj o tym a nie pie**ol głupoty. Jakbyś się k***o tam urodziła to zobaczyła byś co to znaczy bieda albo wiara, ch*j z tym kretynem który teraz standard życia ma chyba lepszy od większości polaków.

~Tołdi

2012-10-09, 14:31
vass napisał/a:

@Slonx impotent umysłowy to Cie robił gamoniu, umiesz rozmawiać, czy tylko wyzywać buraku.



Tym właśnie potwierdziłeś że jesteś umysłowym impotentem. ŻADNEGO kontrargumentu :mikolaj:

Już wiem żeby z takim lemingiem jak ty w ogóle nie gadać bo tylko umiesz wjeżdżać ad personam.

LICH0

2012-10-09, 14:38
Co do wypowiedzi pana z 0:58 z pierwszej części to takie coś nie zdarzy się wszędzie ale tam gdzie jest problem z obco krajowcami robiącymi burdel.

Przykre w tym jest to że potrzeba takiego wstrząsu żeby zwrócić uwagę ludzi na ten problem.

kociewiak

2012-10-09, 15:19
Popieram walkę z islamem, uważam że ta choroba rozpanoszyła się po Europie jak jakiś wirus. Czemu oni mają prawo do oblewania kobiet kwasem czy wysadzania autobusów z dziecmi, jeśli nic z tym nie zrobimy zamiast stadionów będziemy budować minarety a metody wyżej przez ze mnie napisane wniosą na nasze podwórko. Czas na krucjatę, w bombardujmy ich w ere kamienia łupanego

djpaczu94

2012-10-09, 16:24
Mam nadzieję autorze że to z bohaterem Europy to nie śmieszny żarcik kosmonaucik.

xts

2012-10-09, 16:46
piwko za tytuł posta!

booore

2012-10-09, 16:53
Tak sie zastanawiam.
Jedna rzecz: facet jest przeciwko islamistom, tak? idzie i wysadza meczet, a później strzela do muzułmanów? Nie.
A właściwie dlaczego?
Bo muzułmanie zrobili by mu za coś takiego jesień średniowiecza z dupy przy pierwszej okazji, a za współziomków tylko go wsadzą i po krzyku. "bohater" błuhahaha

soldi1

2012-10-09, 17:48
poogladalem cale. Piwo!

Sl...........nx

2012-10-09, 17:56
vass napisał/a:

@Slonx impotent umysłowy to Cie robił gamoniu, umiesz rozmawiać, czy tylko wyzywać buraku.



Przecież ty jesteś umysłowym impotentem, każda twoja wypowiedź w tematach politycznych pokazuje dobitnie, że twój mózg już się poddał.

mi...........ji

2012-10-09, 18:56
Taki temat i tylko 2 strony "komentarzy" w ciągu całego dnia?

Rozczarowaliście mnie sadole. Już już do roboty, kto jest mądrzejszy od kogo, piszcie śmiało!

buli1382

2012-10-09, 19:30
Powiem tak. Nie zabił on niewinnych nastolatków. 70% z nich to byli islamiści, reszta Norwedzy którzy przeżyli. Nie każdy był Nastolatkiem ponieważ byli oni z "Vgs" czyli w wieku Licealisty. A jak wiadomo, nie tylko nastolatki do Liceum uczęszczają. Fakt, szkoda dzieciaków, ale uwierzcie mi, mieszkam w Norwegii i to nie jest tak że oni tolerują Europejczyków. Próbują rządzić w szkołach, chcą byś na przodach. Dla tego ich nie lubię, zdarzają się normalni ludzie, ale niestety rzadko.