18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Marsz Niepodległości" w Warszawie

marcopolo5000 • 2013-11-11, 16:25
ręce opadają...





Zapo

2013-11-11, 16:33
"bojka kiboli"?? bo tak powiedzieli w tv? Najpierw poczekac polecam na relacje z tego co ta mialo miejsce, a nie lykanie jak tania dz**ka wszystko co w tv powiedza

TB303

2013-11-11, 16:34
Nieważne kto to jest, ważne, że przez takie ścierwo mają o Polakach zdanie takie a nie inne.

Damciciastko

2013-11-11, 16:38
Normalni ludzie widza co sie bedzie działo i maja wyj***ne... taka prawda. Co sie dzialo w tamtym roku? TO SAMO!

sard

2013-11-11, 16:38
Kolejna rzecz, jeśli to byli tacy sami "patrioci" jakich rok temu widziałem wysypujących się z autokaru, po wyjściu poszły bluzgi, gdzie rzucanie k***ami było łagodnym przekleństwem do tego poleciały butelki i wulgarne i chamskie zachowanie wobec ludzi bogu ducha winnych stojących na chodniku obok miejsca "zrzutu" owych patriotów na Marsz... Akurat wyszedłem z Kinoteki i szedłem w kiedunku Złotych by coś zjeść, gdym był świadkiem wysypywania się takiego oto towarzystwa, chwilę poczekałem, aż się owi "patrioci" zbiorą w zorganizowaną grupę i ruszą tam, gdzie swój "patriotyczny obowiązek" chcieli uiścić (czyli w bliżej nieznanym kierunku), jednak z kolejnego autobusu wysypali się równie przyjemni nachlani panowie, znów wysypały się butelki i musiałem uważać przechodząc obok nich by nie zostać uznanym za element "niepatriotyczny", bo kto wie do czego byliby skłonni się posunąć.
Nie mam nic przeciwko Marszowi w taki dzień, a nawet jestem za... ale jak takie tałatajstwo tam rusza, to ja dziękuję.
I dodatkowo taki Marsz powinien łączyć Polaków, ale jak co roku podzieli na naszych, onych, tych co stoją tam gdzie stało zomo, lemingów (choć lemingoza jak historia pokazuje jest równie popularna dla bezkrytycznego patrzenia i pędzenia za KAŻDĄ opcją polityczną) i tych niegodnych zwania się Polakami.
Hitler i Stalin mogą czuć się dumni - tak nas skopali i zajechali (Stalin oczywiście milin razy bardziej), że teraz polski naród to taki rak na polskim kraju - który to sam siebie niszczy i doprowadza do upadku i śmierci.

darnok99

2013-11-11, 16:43
@Zapo

Filmy z ataku na sqot to nie jest żaden dowód?

Matikens

2013-11-11, 16:43
W warszawie jest -10 stopni ze prawdziwi "patrioci" biegają w kominiarkach? Czekam k***a na pierwszego lepszego agenta który zacznie drzeć p*zde ze to policyjna prowokacja :homer:

zuojestwszedzie

2013-11-11, 16:46
podpalona tęcza kolorowych pedałków na Marszu Niepodległości właśnie spłonęła, a antifa biega po tej Warszawie jak zawodowi sprinterzy :mrgreen:
Mój kraj, taki piękny...



W I E L K A P O L S K A ! ! !

level1989

2013-11-11, 16:46
trzymam kciuki za chłopaków ze skłotu, niech napie**alają czym się da w te tępe cioty

gangstareso

2013-11-11, 16:47
wiejska podpalic a nie takie cos

Zapo

2013-11-11, 16:48
Dowiedz sie jaki przebieg mial ten atak, a nie po filmiku i po tym co sapie tv wymawiasz "swoje" zdanie.

~Angel

2013-11-11, 16:49



Zdjęcia wrzucone na SB przez ~Tołdi

Matikens

2013-11-11, 16:49
@zuojestwszedzie
Jakim trzeba być k***a debilem aby popierać takie zbydlęcenie jakim jest rozpie**alanie wszystkiego dookoła :homer:
X