18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Marsz Niepodległości" w Warszawie

marcopolo5000 • 2013-11-11, 16:25
ręce opadają...





Ko...........ę

2013-11-15, 21:53
justin_bimber napisał/a:

Cejrowski nawija z sęsem


Muj borze, widziż i nie gżmirz :roll:

BoKoR

2013-11-15, 22:11
Borsuk1987 napisał/a:

@up ble ble ble.
Jestem ze środowiska kibicowskiego. Sam chodzę na Marsze Zwycięstwa więc kundlu nie wyskakuj mi tu z pierdołami i na prawdę śmiesznymi argumentami. Ja będąc tam był bym dumny i nie zasłaniał się kominem oraz gdybym chciał komuś przyp... sam wiesz co to z "podniesioną przyłbicą". Pamiętaj prawo to jedno a kultura i honor to drugie.

Rzucaj panczem i zdychaj :)



No, w końcu ktoś miał odwagę skomentować :)
Piwo dla ciebie zaraz pyknę.

Zatem lecimy:
1)
Cytat:

Ja będąc tam był bym dumny[...]


Czyli nie byłeś tam ;)
Polecam obejrzeć na YT filmiki takie które mają po 50 min z marszu.
Na przykład ten : http://www.youtube.com/watch?v=UMo_qjeLjvc
Policz osoby z zasłoniętą twarzą. Następnie odpal dowolny filmik gdzie jest ten atak na budkę strażniczą i policz ludzi z zasłoniętymi twarzami. Zobaczysz że nie wszyscy z zasłoniętymi twarzami wyżywali się na kawałku drewna.

Tak na marginesie to ciekawe gdzie był policjant z tej budki który powinien pilnować ambasady. Czyżby nie przyszedł tego dnia do pracy ?

2)
Cytat:

Ja będąc tam był bym dumny i nie zasłaniał się kominem oraz gdybym chciał komuś przyp... sam wiesz co to z "podniesioną przyłbicą". Pamiętaj prawo to jedno a kultura i honor to drugie.


I tutaj się z tobą zgadzam. Ba, mało tego nie tylko ja ale zdecydowana większość ludzi która przyszła na marsz i nie zasłaniała twarzy.
Nawet w poprzedniej wypowiedzi potępiłem zasłanianie twarzy : "To że byli w kominiarkach, też uważam za niestosowne, ale zapamiętaj że kominiarka nie czyni z człowieka bandyty."

Generalnie się ze sobą zgadzamy.
Pozdrawiam.

Marxe

2013-11-15, 22:23
justin_bimber napisał/a:

nawija z sęsem





pazuzu

2013-11-15, 22:35
po pierwsze naucz się pisać poprawnie. A po drugie cejrowski nigdy nie nawija z sensem, jest głupim katolem i rasistą :kupa:

voidinfinity

2013-11-15, 22:39
w paru momentach uśmiałem się :mrgreen:

pazuzu napisał/a:

cejrowski nigdy nie nawija z sensem, jest głupim katolem i rasistą :kupa:



Można o nim wiele złego powiedzieć, ale nie to że jest rasistą.

Rasistą jak już - to jestem ja :hitler:

~Blackhunter

2013-11-15, 22:39
Z taką młodzieżą jak autor tematu czeka nas świetlana przyszłość. Do książek k***a !

juby0001

2013-11-15, 22:47
z czym on k***a nawija?

justin_bimber

2013-11-15, 23:00
TO jest poprawne słowo : sprawdzcie w SJP słowniku pod hasłem SĘS :sispalm:

WidziszINieGrzmisz

2013-11-15, 23:02
malinovyNR napisał/a:


a jak ktoś nie potrafi poprawnie pisać to zabrać mu klawiaturę tak?



Najpierw popraw interpunkcje w calym tym swoim wywodzie, a pozniej zostaw swoja klawiature przy mojej.

Ja klawiatury w zyciu codziennym potrzebuje - oni rac nie.
Nie wykorzystach ich, by np obronic sie przed kims na ulicy, a jakos nie sadze bys musial w srodku miasta wzywac pomoc w ten sposob.

wysio

2013-11-15, 23:29
Moim zdaniem Wojtek Cejrowski wie co gada i odpowiednio to argumentuje, chociaż można się z nim nie zgadzać w pewnych kwestiach. Ma ogromną wiedzę. Podejście całkiem zdrowe i podchodzi z dystansem do spraw (nie wszystkich, szczególnie jak odnosi się do wiary). Ale za ch*ja nie chciałbym z nim rozmawiać i mieć poczucie niższości. Ma bardzo irytujący nawyk poprawiać wszystko, co nie jest do końca zgodne z prawdą/poprawne.

kaiel

2013-11-15, 23:42
ja go lubie ,bo ma własne poglądy i za to go cenie,
nie lubie ludzi chorągiewek ...

norbi5544

2013-11-15, 23:52
Banda sk***ieli,no i jak ma byc lepiej w tym kraju jak jeden kradnie co sie da a drugi w ramach manifestu rozpeirdala wszystko na swojej drodze lacznie k***a z drzewkiem - no patologia a nie patrioci.
X