18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MaroMaro1337 vs ACTA

maromaro1337 • 2012-01-22, 22:08

Witajcie moi drodzy! - Z tej strony autor filmu o 11 piosenkach hip-hopowo-polo-popo i innych. Nie jestem wcale ucieszony tym co aktualnie się dzieje (co nie jest nowością i Ameryki nie odkrywam). Oto i mój protest przeciwko tej o-ch*j-opartości która za naszymi plecami się pojawiła. Jednoczmy się!
Pozdrawiam serdecznie!

okar19

2012-01-22, 22:29
czy mi się wydaje czy to kolejny filmik o ACTA ?

maromaro1337

2012-01-22, 22:36
okar19 napisał/a:

czy mi się wydaje czy to kolejny filmik o ACTA ?



Niestety tak... Wiem, że teraz wszędzie o tym spamują, pie**olą i wbijają to ludziom do ryjów jak Peter North gdzieniegdzie swoje prącie. Jednak jeśli istnieje jakaś szansa, że coś to da, to lepiej jeden dzień pospamować, a później cieszyć się z sukcesu.
Rzecz jasna, taki sukces może też nie nadejść i wszyscy będziemy molestowani programem ACTA.

Pener

2012-01-22, 22:38
synek, popatrz na mój podpis....
k***icy już można dostać!

maromaro1337

2012-01-22, 22:39
Pener666 napisał/a:

synek, popatrz na mój podpis....
k***icy już można dostać!



Ej ładne! Jak to zrobiłeś? :)

Pener

2012-01-22, 22:40
ale jeśli filmik na prawdę sam zrobiłeś to :ok:

maromaro1337 napisał/a:

Ej ładne! Jak to zrobiłeś? :)


tajemnica :hitler:

maromaro1337

2012-01-22, 22:41
Pener666 napisał/a:

ale jeśli filmik na prawdę sam zrobiłeś to :ok:



Sam zrobiłem! Wszystko co na moim kanale sam robiłem :) .
Dziękuję Ci bardzo za tą aprobatę!

Pener

2012-01-22, 22:44
no bo nie można tego porównywać z tematami
"wklejać k***a gdzie się da" i jakiś zj***ny link na zj***nego fejsbuka...
albo jakiś agent dodał temat w którym opisał poranek i podziękował za zablokowanie strony sejmu czy czegoś tam...
petycje, wykresy, rano było od zaj***nia tego gówna i wszystko w osobnych tematach

maromaro1337

2012-01-22, 22:47
Pener666 napisał/a:

no bo nie można tego porównywać z tematami
"wklejać k***a gdzie się da" i jakiś zj***ny link na zj***nego fejsbuka...
albo jakiś agent dodał temat w którym opisał poranek i podziękował za zablokowanie strony sejmu czy czegoś tam...



Zgadzam się w 100%. Dlatego też jeśli tutaj coś dodaję (a robię to drugi raz z ręką na sercu) to naprawdę chcę by cel tego był w miarę szczytny. + robiłem to dłużej niż 5 minut. :)

DiesIrae

2012-01-22, 23:51
pie**ole! Nie idę spać, pilnuję Internetu :evil:

vass

2012-01-23, 05:17
Fajną masz Epiphone na ścianie, mam taką samą :)

Qboos

2012-01-23, 10:46
Od czego ta butelka, która stoi na wieży?

Roszp

2012-01-23, 12:46
Chryste panie. Mam mały apel do twórców, jak i osób które postują takie pierdoły:
Zanim wrzucicie do internetu takie gówno - dokładnie się ze sprawą zapoznajcie. Bo większość przeciwników porozumienia (stop: też jestem przeciwny, ale mam inne argumenty niż większość przezntowanych w głupich filmach na yt) nie zna całej sprawy i pie**oli argumenty na zasadzie "bo na YT widziałem".

To tylko 28 stron. Mówię tylko, bo gdyby chociaż 10% internautów zapoznało się z treścią ACTA to wszystkim by się żyło przyjemniej. Pomyślcie o ile mniej spamu na wszelkich portalach...

maromaro1337

2012-01-23, 13:21
Roszp napisał/a:

Chryste panie. Mam mały apel do twórców, jak i osób które postują takie pierdoły:
Zanim wrzucicie do internetu takie gówno - dokładnie się ze sprawą zapoznajcie. Bo większość przeciwników porozumienia (stop: też jestem przeciwny, ale mam inne argumenty niż większość przezntowanych w głupich filmach na yt) nie zna całej sprawy i pie**oli argumenty na zasadzie "bo na YT widziałem".

To tylko 28 stron. Mówię tylko, bo gdyby chociaż 10% internautów zapoznało się z treścią ACTA to wszystkim by się żyło przyjemniej. Pomyślcie o ile mniej spamu na wszelkich portalach...



Chill out man! :)
Nie martw się, przed zrobieniem tego filmu przeczytałem o nadchodzącym zagrożeniu, więc dobrze wiem o co chodzi. Owszem, podchodzi to powoli pod spam (jestem tego w pełni świadom), jednak z tego co widać na portalach takich jak onet, czy interia (może nie są mega wiarygodne, co widać po ostatnich wydarzeniach, ale wszelkie niusy są tam umieszczane) to te wszystkie akcje coś dają. Staram się tylko pomóc. Nie chciałem umieszczać tutaj całej swojej nawijki o tym czemu jest to złe. Kto ma wiedzieć ten wie, co nas czeka. Chciałem po prostu byście wiedzieli, że nie jest to dla mnie obojętnym i bardzo nie chciałbym by to weszło w życie. :) Stąd takie dość "hasłowe" podejście z mojej strony.