18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MaroMaro1337 vs ACTA

maromaro1337 • 2012-01-22, 22:08

Witajcie moi drodzy! - Z tej strony autor filmu o 11 piosenkach hip-hopowo-polo-popo i innych. Nie jestem wcale ucieszony tym co aktualnie się dzieje (co nie jest nowością i Ameryki nie odkrywam). Oto i mój protest przeciwko tej o-ch*j-opartości która za naszymi plecami się pojawiła. Jednoczmy się!
Pozdrawiam serdecznie!

kieroshaw

2012-01-23, 13:35
Roszp napisał/a:

też jestem przeciwny, ale mam inne argumenty niż większość przezntowanych w głupich filmach na yt



Podziel się zajebisty człowieku.

Wszemir

2012-01-23, 13:51
jak jeszcze raz zobaczę dzisiaj jakieś z dupy pie**olenie na temat ACTA, to mnie chyba przenajświętszy szlag trafi i k***a poprę to w ch*j, bo k***a może takim pół-debilom, którzy nie zauważają niemożliwości zaistnienia czegoś takiego trzeba przyj***ć sprzeciwem wobec sprzeciwu, żeby chociaż trochę zaczęli czytać przeciw czemu w ogóle protestują...

Nakwasowany

2012-01-23, 14:03
@up Mnie dziwią i jednocześnie śmieszą takie posty jak Twój i kilka wcześniejszych. Nie chcesz oglądać, a wchodzisz i oglądasz. To tak jakby wąchać gówno i narzekać śmierdzi :P

Wszemir

2012-01-23, 14:09
@up ... Ty widzisz co to jest za portal? Ja mam nadzieję, że ktoś w przyjemny sposób dopie**oli tutaj jakimś czarnym humorem odnośnie tego, a nie z dupy informacjami...

sosik

2012-01-23, 15:15
@up

Tak widzę ten portal, pomyśl co z nim będzie jak wprowadzą ACTA. Większość treści tutaj nie jest autorska, tylko znaleziona w necie, zawsze znajdzie się taki który się do tego przypie**oli.

Wszemir

2012-01-23, 15:32
@up Ty nawet nie wiesz o co chodzi w tym ACTA, tylko bierzesz dosłownie, to, co pieprzą w tej dzikiej i bezsensownej akcji.

EudezetReprezent

2012-01-23, 15:40
ja dokonca nie kumam o co kaman w tym ACTA ale i tak mi sie to nie podoba

Nakwasowany

2012-01-23, 15:46
@up Zachowujesz się tak jakbyś tylko Ty wiedział o co w tym wszystkim chodzi, a wszyscy inni nie. A w ogóle takie portale jak ten mają to do siebie, że jak coś jest "na topie" to różni ludzie robią masę filmów na ten temat aż do wyrzygania. Jak spadnie śnieg, jak jest sesja, jak są święta, jak są samotni lub jak postawią klocka. Na szczęście czasem jest coś warte obejrzenia.

A w środę zamiast siedzieć w domu polecam wziąć udział w manifestacji o 18. W różnych miastach będą.

znaczy @up @up bo to do Wszemira :P

maromaro1337

2012-01-23, 16:52
Harry Pojeb napisał/a:

Wale konia



Ej, ja też! ch*jowe pięć!

Wszemir

2012-01-23, 17:40
@Nakwasowany wolę w środę siedzieć w pracy, niż marnować czas na zbiorowisko tumanów.

polik111

2012-01-23, 18:48
pie**olic te j***ne acta jak to wprowadza zycie bedzie nudne jak h*j dlatego apeluje abyscie wyszli na ulice w swoich miastach i protestowali przeciwko temu gownie k***a mac !!!!!!!!! Jebac acta pie**olic to i amerykanow inaszych politykow h*j IM W DUPE ACTA k***y j***ne nasi poslowie i obama i japonczyki pie**olone jebac ich w dupe k***a mac pie**olic suki j***ne k*** y pie**olic suki naszego prezydenta jego zone premiera i wszystkie inne k***y j***ny jebac ich k***a mac pie**olic w dupe suki k***y szmaty j***ne dz**ki k***ak k***yjebac k***y j***ne k***a mac pie**olic w dupe k***a mac jebac k***y /!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Adiro

2012-01-23, 19:06
@up Jesteś naprawdę tak zj***ny, czy trollujesz? ;)

Już mi się chce rzygać tymi filmikami z acta... wszędzie k***a...

Wszemir

2012-01-23, 20:20
@ polik111
... potrzebujesz leczenia...