18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Wach vs Wladimir Klitschko

Pa...........an • 2012-11-11, 15:06
Wielki szacunek dla Wacha, że pomimo gradu celnych ciosów Klitschki wytrzymał te dwanaście rund :-)


T-Will

2012-11-11, 17:21
Dajcie spokój z tym Wachem, jedyny jego atut to mocna głowa i dobre warunki fizycznie, których jednak za ch*ja nie potrafi wykorzystać.
Katastrofalna praca nóg, wolne ręce i zero pomysłu.

Gebofon

2012-11-11, 17:27
To idźcie k***a mać cwaniaki i stańcie przed tym ruskim czołgiem.

Hippo

2012-11-11, 17:28
No i ch*j, Wach ma morde jak czołg, jeszcze popracuje nad techniką i następnym razem zgnoi Kliczke jak przedszkolaka :mrgreen:

lukaszksk

2012-11-11, 17:32
On nie wytrzymał 12 rund to kliczko go nie znokautował. Trzeba było przecież puścić wszystkie reklamy za które zapłacono grube miliony.

mres666

2012-11-11, 17:35
Gdyby nie kasa z reklam między rundami, Wach leżałby na deskach w pierwszej rundzie

kamry

2012-11-11, 17:36
Gebofon napisał/a:

To idźcie k***a mać cwaniaki i stańcie przed tym ruskim czołgiem.


Tylko czekałem na takie reakcje :lol: On jest od walczenia w ringu, bo taką drogę sobie wybrał, a kibice są od oceniania. To, że wyszedł do ringu nie znaczy, że jest mistrzem.

Ps. Piwo ode mnie dostałeś przypadkiem, bo mi się palec omsknął :-P

2012-11-11, 17:37
Jedno jest pewne nie będzie rewanżu Wach vs Kliczko, bo Polak jest bardzo wytrzymały co wczoraj pokazał, a jakby przez przypadek zaczął używać pięści to moglibyśmy mieć niespodziankę i nowego mistrza.
Zgodzę się z przedmówcami, że Wach technicznie nie istnieje, chociaż przyjmowanie większości ciosów na twarz też jest jakimś rozwiązaniem.
Walka była ogólnie słaba, trening z żywym workiem treningowym.

ja...........91

2012-11-11, 17:56
Jak mozna ogladac takie cos 30min+

Taniec z gwiazdami jest ciekawszy niz boks.

mn...........ul

2012-11-11, 18:02
"Cieszmy się, że nie przegrał nokautem", "cieszmy się, że w 12 rundzie nie 10", "cieszmy się, że zadał ogólnie z 4 skuteczne uderzenia", idź pan w ch*j z tym Wachem, to bardziej wyglądało jak na zasadzie : "Za ten milion dolarów ustoje te 12 rund...". Wołodymyr jest mordercą, przy czym pięknie pracuje nogami jak i całym ciałem. Jak najbardziej godny następca Muhammeda Alego i Mike'a Tysona. :-)

k1c1u5

2012-11-11, 18:12
Że też nikt tego nie napisał...

Sędzia ringowy wyglądał tak:


A nazywa się tak:
Cotton
Muuuuuuahahahahaah

xiro

2012-11-11, 18:13
lofix1 napisał/a:

nie takich się ze szwagrem pod sklepem obijało :amused:


wiecznie tylko szwagier i szwagier :-P

sorra18

2012-11-11, 18:14
Chcialbym zauwazyc ze kondycyjnie i wytrzymalosciowo wytrwal 12 rund z Kliczkiem no k***a wy j***ne koniobijce. Chyba styknie na szacunek dla wacha. Wielki niebedzie ale tak za 3 lata wytrwalych treningow i o ile poprawi samo boksowanie bedzie si.

Niepotrzebnie juz go wj***li w walke z kliczkiem powinni poczekac.

Smialem sie ze to bedzie szybkie starcie jednak wach pokazal ze jednak nie jest jakims dziadyga ktoremu sie udalo zarobic marne 600tys euro za oklep przed publika.

Wach ma szacun a wy koniobijce dajcie sobie siana bo jedynie oko w oko stajecie do walki ze stara.

wilczas

2012-11-11, 18:48
To zdjecie chyba nie ma nic wspólnego z ta walka

kamanes

2012-11-11, 18:53
Szacuneczek się należy !!

al...........10

2012-11-11, 18:59
Dlaczego wrzucony jest jakiś dziwny wycinek z końcówki?
Ja się na boksie nie znam za bardzo, ale w piątej rundzie Wach trafił Kliczkę, a poza tym ma w ch*j twardy łeb i to mi się podobało. W ósmej rundzie Mariusz przyjął tyle ciosów, że Władek się już nie mógł i obaj wyglądali na równie zmęczonych :-P Później fajnie było widać taktyczne rozegranie, bo przez dwie kolejne rundy Kliczko sobie spokojnie odpoczął i w 11 rundzie wyglądał jakby dopiero zaczynał walkę, a Wach cały czas był wyczerpany. Ogólnie mi się podobało i ch*j w dupę hejterom.
BTW przyznajcie się, kto dał się wydymać i zapłacił 40zł za transmisję, która w necie była za friko? :-P