18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz - obiad

mastapedro • 2013-08-13, 12:36
Moj pierwszy post, mam nadzieje ze sie spodoba. Nie bylo bo to material wlasny. Jak sie spodoba wrzuce wiecej podobnych :)

borisklinga

2013-08-13, 12:40
jak dlamnie to zwykle sk***ysyństwo, ale ch*j testem tylko internetowym hejterem i nie stać mnie na takiego "pajonka" i w ogóle nie mam życia i jestem z greenpejsu

Amraith

2013-08-13, 12:43
Dałbyś lepiej jak tłucze się ze skorpionem albo co. Tak to nuda.

Panko

2013-08-13, 12:44
jak bym chciał takie gówno oglądać to bym sobie obejrzał animal planet, chcesz tu wrzucać filmy to daj mu upie**olić swoją rękę, nagraj w trakcie i dzień po ... na pewno dam piwo

dnr

2013-08-13, 12:45
Dlaczego sk***ysyństwo? Bo biedny karaluszek czy ch*jwieco? Od kiedy ludzie się spinają o robale?

Mogłeś wrzucić więcej autorze, jak go będzie wpie**alał.

chlusniembousniem

2013-08-13, 13:04
Jak nagrasz scenę pająk vs kubota to dopiero wrzuć a tak to nie masz tu szans. Myślę że nie będzie ci szkoda tego pająka bo i tak nie ma z niego pożytku. Łapie owady? Nie.

jolmen13

2013-08-13, 13:04
Dałeś pająkowi na imię Mariusz? :O Reaguje? heh :D

maciek55

2013-08-13, 13:08
Amraith napisał/a:

Dałbyś lepiej jak tłucze się ze skorpionem albo co. Tak to nuda.


twoją starą wrzucimy :jezdziec:

mastapedro

2013-08-13, 13:10
wow jakie poruszenie, hehe mam juz wlasnych hejterow :) generalnie po upolowaniu obiadu, ktory akurat w tym momencie sam wszedl na swojego oprawce zabawa sie konczy i nastepuje trawienie od srodka zdobyczy.

erniii

2013-08-13, 13:13
Ja pie**olę, eko-pedały to jest natura. Nie wiem czy te ch*jki są tak ograniczone czy nie chcą widzieć, że w naturalnym środowisku to jest normalność. A jak ktoś wrzuci robala czy mysz do pająka to wielkie poruszenie.

Vi...........et

2013-08-13, 13:39
Hejtować nie będę, bo to nie w moim typie, ale...czy nie lepiej hodować jakieś normalne zwierzątko, a nie coś włochatego/obślizgłego/paskudnego, coś, do czego ludzie czuli i czują antagonizm od dziesiątek tysięcy lat? Pewnie się nie znam, ale hodowanie takiego gówna to dla mnie żaden wyznacznik zajebistości i oryginalności danej osoby.

Myszka696

2013-08-13, 13:43
Jak ja nienawidzę pająków,idź Pan w ch*j z tym ohydztwem. Proponuję zabić go kapciem.

erniii

2013-08-13, 14:08
Vinterlandet napisał/a:

Hejtować nie będę, bo to nie w moim typie, ale...czy nie lepiej hodować jakieś normalne zwierzątko, a nie coś włochatego/obślizgłego/paskudnego, coś, do czego ludzie czuli i czują antagonizm od dziesiątek tysięcy lat? Pewnie się nie znam, ale hodowanie takiego gówna to dla mnie żaden wyznacznik zajebistości i oryginalności danej osoby.



Ale to jest obrzydliwe/paskudne dla Ciebie. Skoro ktoś to trzyma w domu, to nie po to żeby być zajebistym tylko dlatego, że mu się to podoba. Jedni mają psy, drudzy koty, a trzeci pająki.

borisklinga

2013-08-13, 14:38
erniii napisał/a:

Ja pie**olę, eko-pedały to jest natura. Nie wiem czy te ch*jki są tak ograniczone czy nie chcą widzieć, że w naturalnym środowisku to jest normalność. A jak ktoś wrzuci robala czy mysz do pająka to wielkie poruszenie.



no tak szklane terrarium to naturalne srodowiko pająka,

widać jak ograniczonym idiota jesteś :)

pomyśl nad argumentami i w ogóle przemyśl to co masz zamiar napisac

mastapedro

2013-08-13, 14:46
Vinterlandet napisał/a:

Hejtować nie będę, bo to nie w moim typie, ale...czy nie lepiej hodować jakieś normalne zwierzątko, a nie coś włochatego/obślizgłego/paskudnego, coś, do czego ludzie czuli i czują antagonizm od dziesiątek tysięcy lat? Pewnie się nie znam, ale hodowanie takiego gówna to dla mnie żaden wyznacznik zajebistości i oryginalności danej osoby.



Po 1 ja mam pajaka a nie hoduje. hodolwla polega na rozmnazaniu jakiegos osobnika. Po 2 pajak nie jest do zabawy czy glaskania, jest raczej egzotycznym eksponatem, ktorego mozna poogladac, mniej wiecej jak rybki, do zabawy i glaskania mam kota, ktorego osobniki na codzien poluja na myszy i inne male gryzonie (bawia sie nimi i mecza je zanim je zjedza, a czasami nawet porzucaja gdy zabawa sie znudzi). Gdybym jednak umiescil filmik na ktorym kot w brutalny sposob bawi sie z mysza a nastepnie ja zjada mysle ze hejtom nie byloby konca