18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz - obiad

mastapedro • 2013-08-13, 12:36
Moj pierwszy post, mam nadzieje ze sie spodoba. Nie bylo bo to material wlasny. Jak sie spodoba wrzuce wiecej podobnych :)

MadDave

2013-08-15, 18:16
Ok długo już nie napisałem jakiegoś odlotowego komenta z polotem albo inną wypocinę pod virtualne piwo ale mam to pod plecami szczerze mówiąc i możecie sobie o moim komentarzu myśleć co chcecie więc... Jedziem.

Za każdym razem pod filmem użytkownika chwalącego się swoim mniej lub bardziej oryginalnym zwierzakiem, pojawiają się niczym muchy na gównie zabawnie brzęczące hejtery, czasem staram się to olewać bo co mi tam, jak to się mawia- nie mój problem- Ale czasem nachodzi mnie myśl że niektórzy mają serio ostro pokopane pod tymi baniami, no dobra ale do rzeczy. Najbardziej mnie drażnią argumenty takie jak
- to jest zwierze powinno żyć na wolności- W sumie to racja, zgadza się, ale- To jest pająk... nie oszukujmy się ale ten organizm ani nie jest przesadnie mądry ani bystry, jest potrzeby w naturze do zmniejszania populacji mniejszych form życia takich jak karaluchy- dajmy na to. Ale! Uwierzcie mi lub nie ale taki pająk w terrarium ma życie dosłownie królewskie - ma ciepło, BEZPIECZNIE, nie obawia się że zaraz coś go zeżre, jak ma zrobione terrarium Biotopowe żyje w nim w najlepsze i nierzadko dożywa godnego wieku.

- nie ma z niego pożytku - Według mojej opinii jest to typowy argument osoby głupiej. Pożytek z takiego zwierzęcia jest stricte Dydaktyczny. Podam przykład dla ludzi którzy gorzej trybią - jeśli Wojtek lubi pająki, czyta o nich, gromadzi wiedzę, prawdopodobnie w domu posiada pająka, Januszek zawsze lubił węże, więc posiada w domu 2, bo czemu nie? Jeśli ktoś się czymś interesuje i coś sprawia takiej osobie satysfakcję to po co ma się słuchać ludzi z internetu ograniczonych ciasną czaszką.

- Ja bym takiego zatłuk kubotem- I właśnie dlatego nie masz w domu takiego zwierzęcia - dziękuje i po temacie.

Tutaj przejdę do rzeczy - Hejtowanie ludzi którzy mają inne zainteresowanie niż picie browarów pod sklepem, sikanie na mur, czy grających w CS`a jest według mnie wieśniactwem... bo bo bo on ma pająka!! jak tak można ło chyba tymu się wyłbie pokotłowało! toż to ani mlyka ni do, ani to pola ni załora a i wyndzonki si ni zrobi, to tylko siekiere wziunć i zaciąć bo to brak pożytku - soorry ale właśnie tak widzę takie osoby.

Apel do Terrarystów albo pasjonatów - polska to smutny kraj, pełno tutaj równie smutnych zakompleksieńców i innych szarych ludzi których wk***ia fakt że ktoś ma czelność robić coś oryginalnego,tacy ludzie nie lubią hobbystów bo mają ciasne czaszki i mało się w nich mieści i każde odstępstwo od normy jest traktowane jak atak na ich wąskie mniemanie.

Ale się rozpisałem!! nie oczekuje że ktoś mi przytaknie i może i lepiej bo się tylko utwierdzę w mojej teorii.

Amen.

MetanaPL

2013-08-15, 22:24
@up
Polać temu panu!

komixx

2013-08-16, 01:01
wrzuc tą ch*jnie na kwejka a nie na na portal dla poj***nuch ludzi :evil:

Misiek_

2013-08-16, 18:05
Jak zobaczył bym coś takiego w domu, to biegłbym po szpadel.

Trathim

2013-08-17, 19:31
Super :) Lasidora czy kędzior ?